Test pepino - dělá falešné duchy?

veronika8808
20. led 2019

Holky nevíte jestli pepino testy dělají falesne duchy? Mám jeden den zpoždění

hasara33
22. led 2019

@veronika8808 to děláš dobře 😉 přeju aby vše dobře dopadlo 😊 zkus třeba v pátek ten digitální clearblue

veronika8808
autor
24. led 2019

Nevydržela jsem :D včerejší digital a dnešní mamatest :D tak snad bude vše v pořádku 🙂

hasara33
24. led 2019

@veronika8808 ahoj, no krásný 😊😊 držím palce ať je vše v pořádku

veronika8808
autor
25. led 2019

@hasara33 no... Prave jsem se rozkrvacela :( tak zase nic :(

hasara33
25. led 2019

@veronika8808 to ještě nemusí nutně znamenat to nejhorší, jak moc krvácíš?

sudylichozrout
25. led 2019

@veronika8808 Krvácíš jasně červenou krví a hodně? Nebo jen špiníš, či je to krev hnědá?

veronika8808
autor
25. led 2019

Jasně červená

sudylichozrout
25. led 2019

@veronika8808 tak to je asi blby, muzes si nechat jako samoplatce odebrat krev na hCG, ale chce to nekolikrat, abys videla, co se opravdu deje. Ale na druhou stranu, pokud je konec, ma to i jedno pozitivum. Embryo bylo asi natolik poskozene, ze kdyby nahodou tehotenstvi prosperovalo, musela bys s resit za par tydnu daleko vetsi hardcore. Nezoufej, brzy se vam urcite zadari znovu 🙂 Drzim palce.

veronika8808
autor
25. led 2019

@sudylichozrout děkuji. Už se nám to stalo po druhé

veronika8808
autor
25. led 2019

Já právě nevím, jestli budu mít ještě pozitivni testy jestli mám zajet k doktorce nebo počkat až dokrvacim

hasara33
25. led 2019

Mrzí mě to, ale zase nadruhou stranu je to lepší teď než pak později. Také se mi to stalo.

brookmichaela
25. led 2019

@veronika8808 moc me to mrti? Kolik dni si mela zpozdeni?

veronika8808
autor
25. led 2019
brookmichaela
25. led 2019

@veronika8808 to uz bylo nadejne.

veronika8808
autor
26. led 2019

@brookmichaela poprvé se mi stalo v srpnu ale to už jsem měla čárky před MS a v termínu MS to i odešlo. Pak celou dobu nic a teď když to vypadalo nadějně zase prd :/ a to ještě ve středu večer jsem byla na pohotovosti protože jsem trochu zakrvacela tak jsem se bála (jak histerka :D) pan doktor tam viděl dutinku 3mm takže mám odpočívat, nic netahat atd. No tak jsem si říkala že je to nadějný no a včera tohle. Je Teda pravda že lepší teď než dyl

veronika8808
autor
30. led 2019

Holky dneska je to 6 dni co jsem to dostala a na testu mám furt ducha. Je možný aby to HCG bylo takhle dlouho v krvi?

kac9
30. led 2019

@veronika8808 Ahoj, já teda potratila až mezi 8.-9.tt, ale hcg se mi drželo taky dlouho... asi až po třech týdnech jsem měla 0 (chodila jsem na krev, posílala mě dr) 🙂

veronika8808
autor
30. led 2019

@kac9 aha. Já na žádný krvi nebyla. Akorát minulý týden ve středu jsem byla na pohotovosti protože jsem trochu zakrvacela a bolelo mě v podbřišku. Doktor tam viděl dutinku 3mm a že to odpovídá 4tt.Krev mi nevzali,, prý mám odpočívat atd. V pátek jsem to dostala tak bylo po a test už slabý. V pondělí jedu ke svy na gyndu tak uvidíme

kac9
30. led 2019

@veronika8808 Jojo, určitě se vyplatí se nechat zkontrolovat 🙂 držím palce, jednou to dopadne

vendelinka08
30. led 2019

@veronika8808 ja si myslim ze je to mozne...zasla bych na gyndu pro jistotu..jen at se mrkne.

sudylichozrout
30. led 2019

@veronika8808 neplas prosim te zbytecne. hCG klesa klidne i tri tydny, zalezi na vysi hladiny hormonu. Ja jsem potratila v sedmem tydnu a na nulu jsem se dostala taky az cca po ctrnacti dnech. V takhle ranem tehotenstvi vetsinou vse odejde s menstruaci, tak vyckej jeste tyden a pak res. Doktor nic neuvidi, co by taky mel videt. Podle intenzity tech carek ti hCG klesa, ted mas odhadem tak 30 jednotek, mozna mene. Treba ze stovky (intenzita predmenstruacniho testu).
Zbytecne zatezovat doktora ted.
Mam pocit, ze tady nekdy holky posilaji tazatelky k doktorovi i se zlomenym nehtem...

vendelinka08
31. led 2019

@sudylichozrout vetsinou nikoho k doktorum neposilam...sama tam chodim az kdyz uz jde do tuheho...ale pokud ji to zneklidnuje a v pondeli ma v planu tam jit..tak at jde. Ja si testy po revizi nedelala nebo po biochemickem...vedela jsem ze je to pryc.

veronika8808
autor
20. únor 2019

Ahoj holky. Tak ten minulý měsíc jsem pět dní po krvácení byla na kontrole na gynde. Děloha čistá a v pořádku. Jednou to vyšlo a odešlo. Pak půl roku nic a teď to taky odešlo. Takže mi doktorka řekla že jakmile objevím čárku na testu tak mám zavolat a hned mi nasadí utrogestan. Mám teď pár dní do MS a jelikož mě divně tlačilo v podbřišku tak jsem si udělala test. Opět mi hází ducha a teď přemýšlím, jestli je možné že by ještě nějaký zbytek z toho minulého měsíce?

mona91
20. únor 2019

@veronika8808 z minulého měsíce to už nebude a i kdyby náhodou tak by to byl jen zbytecek v krvi jako hodnota do 5. Je to stejně jako po ovitrelu třeba. Takže bych volala doktorovi a šla na krev a pro Utrogestan držím pěsti 🍀

veronika8808
autor
21. únor 2019

@mona91 sílí. Takže se od rána snažím dovolat na gyndu abych si dojela pro ten utros. Samozřejmě mě přepadl zase strach abych se zase nerozkrvacela tak brouzdam po netu čím bych si prozatím aspoň "oddalila" MS a dočetla jsem se akorát o citronu. Modlím se aby se nám tentokrát na potřetí udržel

mona91
21. únor 2019

@veronika8808 držím palce, my čekáme vytouzene dítě po 2,5 letech snažení. Je to bohuzel porad o tom ze dobře založené zdrave těhotenství vydrží všechno (já odtahala 3,5 tuny dřeva a par dni na to jsem zjistila ze jsem v tom a ani jsem nezaspinila). Vyšetřovali té po těch potratech?

jitulka87
21. únor 2019

@veronika8808 moc drzim pesti

veronika8808
autor
21. únor 2019

@mona91 zatím ne. Zatím se mi stalo dvakrát a prý se to stává ze to takhle ze začátku odejde. Nicméně jsem dnes volala na gyndu a vecpala mě tam na úterý ráno že se pan doktor na mě podívá a nasadí mi utros. Tak se modlím ať se do ty doby nerozkrvacim 🙏

mona91
21. únor 2019

@veronika8808 držím pěsti 🙂 akorát mi kamarádka dneska taky posílala pozitivní test. 🙂 musíme doufat že to všechno bude v pořádku a jak má 🙂

ivca_ch
22. únor 2019

Držím pěsti!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru