Testy po vynechání MS. Pořád slabé čárky?

katieku
6. zář 2023

Ahoj holky,
dělala jsem si test 4 dny před MS, byly negativní. Ale měla jsem takový pocit, že prostě jsem.
MS měla přijít v neděli 3.9., doteď nepřišla. Testovala jsem včera a dnes a výsledek dle foto. Je možné, že 2. a 3. den po vynechání jsou pořád takto slabé čárky? Máte zkušenost?

helen_h
6. zář 2023

Zkuste zase v pátek, ale to by čárka opravdu už musela být výraznější. Jinak půjde spíš o biochemické těhotenství a menses pravděpodobně dostanete s týdenním až 2týdenním zpožděním...

lenerka1
6. zář 2023

Je důležité, kdy byla ovulace, mohla se posunout, tak i testy se můžou vybarvovat později. Je to buď a nebo. Držím pěsti 😉

xnikax1
6. zář 2023

Já mám z takových čárek dvě deti. Nekontrolovala jsem si ale nikdy ovulaci, takže proběhla někdy ke konci cyklu nejspíš.

misha31
6. zář 2023

Pokud carka nezesili, bohuzel biochemko

lencaa11
6. zář 2023

@katieku čárky začínají bejt víc vidět udělala bych v pátek - neděle test nebo digitalni

lusiana777
6. zář 2023

@katieku jak píší holky, udělala bych test v pátek a neděli a uvidíš, zda bude sílit. Pokud ne, půjde o biochemko. Záleží na tom, kdy byla ovulace, mohla být později 😉

reeeza
6. zář 2023

Ahoj,
Já vidím krásné duchy!!🙂
. Hlavně se nesrovnávejte s ostatními, co těli, to jiné těhotenství. Hodně štěstí 🙂

zemoska1503
7. zář 2023

Já mám pravidelně posunutou ovulaci min o týden, testy jsem měla pozitivní až týden po vynechání menstruace. Určitě bych se nestresovala a testovala dal ob den, zda čárka sílí. Držím palečky 🤗

katieku
autor
8. zář 2023

Děkuji všem za reakce, dnes opět testováno a zesílila 🙏✨♥️

lencaa11
8. zář 2023

@katieku krásný 👏💜💜

milacek210
8. lis 2023

@katieku gratuluji ❤️❤️❤️

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru