Trable s těhotenskými testy - TT stále pozitivní. Jak je to možné?

ruze32
21. bře 2022

Ahoj holky jiz zakladam diskuzi po nekolikate, ale bohuzel potrebuji radu. Vysadila jsem v prosinci antikoncepci ze zdravotnich duvodu, momentalne se s pritelem nechranime, nechavame to osudu. V lednu jsem mela normalni MS, ale pote dalsi mesic jiz neprisla tak jsem si zabehla k doktorovi na vyvolavacku a rekla jsem mu, ze mi vysel slaby duch na testu, tak mi radeji odebral krev a HCG vyslo negativni 2,5. Tak jsem to dal neresila, ale bohuzel i pres to jsem MS nedostala jen slabe cerne spineni pul dne. Tak jsem si zkousela stale delat TT a myslela jsem si ze to bylo biochemko. TT stale vychazi pozitivne a carka sili. Byla jsem tedy znovu u doktora a krev zase 2,5 negativni. Jak je toto mozne? Na co tedy mohou reagovat TT? Cystu zadnou nemam, na ultrazvuku bylo vse v poradku. Dnes jsem si ho zkousela delat zas a opravdu uz je tam krasna viditelna carka. Hlava mi to nebere.. 🧐🧐🧐🧐 proc???? MS stale nedorazila a boli me porad bricho jako kdybych to mela dostat ale porad nic. Uz jsou to dva tydny.

wladimira
21. bře 2022

@ruze32 copak to mas za test ? Mama test ?? Přijdou mi hrozne rozmočene 😬 když je mama test rozmoceny vždycky mi udělal krásného ducha … určitě zkus jinou značku testu udělej přesně podle návodu třeba i clear blue … jinak horko těžko ti s tím zde pomůžeme

ruze32
autor
21. bře 2022

@wladimira je to mamatest a slunicko😔 delam to podle navodu.. ja vim, jen kdyby nahodou mel nekdo stejnou zkusenost.

veroniqess
21. bře 2022

Je to divné, na těhotenství po takové době je ta čárka zase hrozně slabá, i by bylo vidět něco na UTZ dávno. Co na to doktor?

vendelinka08
21. bře 2022

Nevím, ale odbyt6 bych se nenechala. Nepřijde mi to úplně v pořádku. Slabé čárky vidím, ale prosperující tehotenstvi to asi nebude. Chce to řádné vyšetření.

kocila
21. bře 2022

@ruze32 to jsou testy 1 každý den?, tzn. 12 dnů takto slabé čárky?

ruze32
autor
21. bře 2022

Holky ty carky jsou takhle porad stejne, ale prijde mi ze jsou ty posledni silnejsi, podle krve hcg negativni takze doktor mě dal uz nechtel vysetrovat. Pry je vsechno v poradku, ale nechapu ty testy a MS nikde😏
@kocila
@vendelinka08
@veroniqess

ruze32
autor
21. bře 2022

A hlavne kdyby to bylo biochemko, tak uz by mi to odesla s MS davno a mam furt divne pocity v brise.

l01991
Autor odpověď smazal
Zobraz
lilian2111
21. bře 2022

Tohle vše jsou přemáčené, vadné testy. Mamatest, sluníčko - teď to dělají. Kup jinou značku, ale pokud je krev negativní, bohužel není asi o čem…

vikysek0987
21. bře 2022

@ruze32 Mám přesně tu samou a už jsem Ti to snad i psala,dokonce posílala fotky....Tyhle testy jsou na nic,taky dělám podle návodu a vychází čárky...Navíc tedy Ty je nemáš ano úplné, tak je vidět, že testy jsou vadné a tudíž negativní.....

curliess
21. bře 2022

Trvala bych na pořádném vyšetření, protože se mi nechce věřit ze bys nebyla schopna udělat jediný test správně a všechny byly rozmočené…cca půlka mi jich připadá v pohodě

ruze32
autor
21. bře 2022

No nic holky necham to zatim byt. Priste holky delam jine testy!!😀😀

vendelinka08
21. bře 2022

V životě se mi nestalo, ze bych měla čárky a nebyla těhotná. Pokud jsem nebyla, nebylo na testu ani ťuk. Tady prece nejde o chybu testů. Reaguji7 na hcg, v tvém případě asi zvýšeném ale asi ne díky těhotenství. Určitě bych buď zašla na krev jako samoplatce nebo rovnou na gyndu ať tě řádně vyšetří.

ruze32
autor
21. bře 2022

Holky ja uz byla u doktora dvakrat, mně uz je to blbe tam zas letet, kdyz mi sam rekl ze je to v poradku..ale MS stale nikde a bolesti v brichu obcas jako ze to dostanu a pak zas nic😔

ruze32
autor
21. bře 2022

A ty testy, jsou uz opravdu carky, zadni duchove ze bych to musela naklanet..

ruze32
autor
21. bře 2022

Myslite, ze mam zkusit jeste ten digi?

nazka
21. bře 2022

@ruze32 určitě

vendelinka08
21. bře 2022

Take6 .i přijde ze sílí, ten poslední není rozpytý, e je vidět že ještě nabíhá barvivo....

ruze32
autor
21. bře 2022

Zkusím jeste zitra rano dalsi test a pak si kdyztak skocim do lekarny pro digitál a dam vam vedet, ale pak uz to asi nebudu resit a budu verit doktorovi. Je to hrozne malinko HCG..

lilian2111
21. bře 2022

@ruze32 A na co chceš dělat další test, když máš negativní krev? Vždyť ty testy jsou viditelně špatný.
Kup si zítra test v maxovi, udělej ho a uvidíš. Digital bych určitě nedělala, neřekne ti nic víc než minus.

ruze32
autor
21. bře 2022

@lilian2111 Jojo to je pravda. Dobře dam vam vedet😊

hasara33
21. bře 2022

@ruze32 nevěřím tomu, že by 12 testů bylo vadných nebo špatně provedených 🙄 bohužel so nemyslím, že to bude takto "jednoduché" - s mamatesty mám tu nejlepší zkušenost a nikdy s mi nestalo, že by mi udělaly falešného ducha, prostě buď tam čárka byla nebo nebyla, jednoznačně - nic mezitím.... nicméně zkus test jiné značky, klidně digitální a uvidíš.....
Každopádně by to, v případě pozitivity, asi chtělo navštívit jiného doktora a nechat se vyšetřit, máš možnost? Jinak tu vyvolávají injekci ti tvůj gynekologa nepíchl? Bolesti nebo jiné problémy nemáš?

vejuu98
22. bře 2022

@ruze32 doporučila bych rovněž vyzkoušet dr.max test.Já sama měla takhle duchy(vím,že je to špatně,ale udělala jsem asi i dva před očekávanou ms-byli tam duchové jako na tvých) a když za týden byla čárka o hodně lépe vidět,tak jsem si koupila digitální clearblue a tam mi ukázal + 2-3,taky jsem se tomu divila, protože čárky nevypadaly ani jako dálnice.Ale pokud se ani HCG se nezvyšuje,tak je to zvláštní.

vikysek0987
22. bře 2022

@hasara33 Měla jsem 4 balení po 2 ks....Čárky úplně na všech, říkala jsem dojdu pro jiný test,vzala Sluníčko, aniž bych věděla a zase tahle fialka a opět pozitivní, na jiném duch...Máčené 3 vteřiny přesně....Jiná značka,digitální negativní....

ruze32
autor
22. bře 2022

@hasara33 Ahoj, zadne bolesti nemam, pouze bolesti jak pred ms, vyvolavacku mi dal a jediny co mi bylo po 12 dnech mirne spineni pul dne, ale klasickou ms jsem nedostala. Opravdu uz bych si prala normalne krvacet, aby se mi ten cyklus nejak srovnal.🙄🙄

hasara33
22. bře 2022

@vikysek0987 digitální má menší citlivost 😉 sluníčko i mamatest mají tu nejvyšší možnou citlivost 😉 některým ženám se na takto citlivých testech může ukázat duch před ms nebo se mohlo jednat o špatně uchycené těhotenství, které ty citlivější testy zaznamenaly, ale odešlo to 🤷‍♀️

hasara33
22. bře 2022

@ruze32 to věřím 🙂 a zkoušela si ještě tu jinou značku testu?

veronicka89
22. bře 2022

@ruze32 tak coo?😅

ruze32
autor
22. bře 2022

Ahoj holky, tak dnes test negativni, takze uz to bude snad v poradku a priste uz delam rozhodne jiny test!😅 ted jsme meli tuleni 4 dny pravdepodobne pred ovu podle ovulacnich testu, takze uvidim!🥰😅 jen me klame trochu muj cyklus..

veronicka89
23. bře 2022

@ruze32 zvlastni...
Drzim palce 🌹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru