TT a menstruace. Je pravděpodobnost těhotenství, když mám ms?

karolina16
23. kvě 2020

Ahojte, dělala jsem si včera test a nevím, zda se to považuje jako slabší druhá čárka a nebo ryska. Každopádně potom jsem dostala ms po několika denním zpoždění, ze začátku byla hodně silná.
Nevím co si o tom myslet, byla bych ráda za vaše zkušenosti. Jestli je nějaká pravděpodobnost těhotenství, když jsem dostala ms.

tasimia
23. kvě 2020

@karolina16 trošku jsem se v tobě ztratila - napsala, že sis dělala včera test a poté dostala MS? Nebo obráceně, je tenhle test dělaný po MS? Pokud je to test před Ms, mohla si prodělat biochemické. Pokud po MS vidím ducha, není to ryska a i když si měla Ms je možnost těhotenství.

karolina16
autor
23. kvě 2020

@tasimia Test jsem si dělala před ms a po několika hodinách jsem ms dostala, takže jsem nejspíše tedy prodělala biochemické?

tasimia
23. kvě 2020

@karolina16 je to možné, ale neříkám to stoprocentně, zkus se testnout po skončení MS.

jjasmina
24. kvě 2020

@karolina16 přikláněla bych se taky k biochemku, ale souhlasím s
@tasimia

leniiid
24. kvě 2020

Holky prosím a co ten můj ? Dělaný 11 a 12. Dpo což je dnes.. myslela jsem ze bude silnější ale je spíše slabší mi přijde :/

marta_kovar
24. kvě 2020

@leniiid Na tom druhém je to vážně vidět hůř. 😕 Předpokládám, že máš ještě před MS tak asi musíš jedině počkat zda dorazí a nebo ne.

tasimia
24. kvě 2020

@leniiid vidím.. ale 11DPO nemůžeš očekávat dálnici, zkus počkat a testnout se při zpoždění. Držím palce :*

karolina16
autor
25. kvě 2020

Tak jsem si dělala test 16 dní po styku a i po menstruaci jak jsem psala v prvním příspěvku, na testu by už šlo něco vidět ne? 🙂 , takže můžu s největší pravděpodobností vyloučit těhotenství?
@tasimia

tasimia
25. kvě 2020

@karolina16 myslím, že ano.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru