Ukázal by něco těhotenský test 2 dny před menstruací?

zdencca
22. lis 2014

Už se to tady asi řešilo víckrát, ale chtěla jsem se zeptat jestli těhotenský test by už něco ukázal tak dva dny před ms nebo je ještě brzy a počkat jestli dorazí ms?

reva6
4. bře 2015

@ronyx no ehe.... mozno tu lepsie vidno.... ale takyto hruby kanalik zeby? ten vrchny si nevsimalj.... :D to je na porovnanie len :D

ronyx
4. bře 2015

@reva6 Je to regulérní duch ;) já to tak měla taky,koukni do mého alba pro porovnání

reva6
4. bře 2015

@ronyx no dufam mas pravdu... 🙂 kazdopadne diky.. a aj tebe drzim palce aby te to dotiahli do konca zvyknem dost casto citat co tu vsetci pisete takze.. 🙂

ronyx
4. bře 2015

@reva6 Díky moc 🙂

nikolecka15
10. bře 2015

Dobré ráno, chtěla jsem se zeptat, zda nemáte některá stejnou zkušenost jako já. Před týdnem mi vyšel pozitivní test, jsem však zatím bez bolesti v podbřišku jako při menstruaci. Občas mě pobolívá na levě straně, pořád na stejném místě. Toto pobolívání mám už od ovulace. Samozřejmě jsem si blbá přečetla spoustu diskuzí o mimoděložním těhotenství, tak se toho teď děsím. Je pravda, že mě sem tam píchne i na pravé stejně, ale když to srovnám se svým prvním těhotenstvím, tak je úplně jiné. K doktorce jsem objednaná za týden 🙂 Pišu do této diskuze, protože jsem vás dlouho četla a vždy odpovíte 🙂

ronyx
10. bře 2015

@nikolecka15 Ahoj,já to měla úplně stejné jako ty,skoro pořád bolest levé strany,na pravé to bylo fakt minimálně 🙂 Kdyby to bylo mimoděložní těhu měla bys bolesti o dost větší,než jen píchnutí 😉 Bolí to prý hodně.Takže nestresuj,určitě je vše v pořádku.A taky tě uklidním tím,že moje první těhu bylo taky naprosto jiné než to co si zažívám teď 😉 U prvního mě bolela jen prsa a to fakt hodně,jinak nic.A teď?Teď už mě sice přešly skoro všechny příznaky,ale začátky byly šílené.Nevolnosti,občasné náznaky na omdlívání,bolesti atd.... No a vidíš,mimísek v bříšku je naprosto v pořádku.Takže opravdu klid. 🙂

nikolecka15
16. bře 2015

@ronyx Děkuji moc, docela jsi mě uklidnila 🙂 Myslím, že se z tohohle těhotenství asi zblázním. U první jsem neřešila nic, a teď každé píchnutí 🙂

martinalinda
23. bře 2015

Ahoj holky,
copak si myslite? jsem nejak mimo, takze jen premyslim, jestli je to pravda, nebo si to jen namlouvam...
nechci se dopredu nijak radovat, protoze to neni jiste, ale porad to ve me hloda...ze by konecne?

martinalinda
23. bře 2015

tady je foto...

ronyx
24. bře 2015

@martinalinda Paráda,já myslím,že můžu potichoučku gratulovat 🙂 🙂 🙂 Přeji ať krásně sílí

setnickovak
30. bře 2015

Ahojky, já mám dotaz... prosím, zda máte někdo zkušenost... S přítelem jsme došli do fáze, kdy chceme mimčo, vysadila jsem 8.března prášky a dostala 13. menstruaci... ta byla do 16. (3dny) a 17 jsme měli sex- s ochranou, protože jsem slyšela, že těsně po menstruaci může dojít k infekci, protože je "otevřená" (nevím, co je na tom pravdy 🙂 ) každopádně stejně praskl 🙂 a v sobotu (4 dny na to) jsem lehce zašpinila......... pak mě tak sedmý a osmý den od sexu (17.) bolelo v podbřišku jako při menstruaci, jinak od té doby tak nějak stejné... občas mě zabolí v podbřišku, jinak dobré... holky, můžu být těhotná? Mám najednou pořád hlad 🙂 a to je to jen 13.dní od osudové noci 🙂 máte nějakou zkušenost? Děkuji

misimisi
30. bře 2015

@setnickovak Ráno zkus testík, jestli tam nebude slabá druhá čárka 🙂 Jinak po vysazení HA se taky ty hormony mohou srovnávat, a působit na tělo prazvláštně.

setnickovak
30. bře 2015

@misimisi zkusim a uvidim, kazdopadne ti moc moc dekuji za odpoved!! 🙂

setnickovak
31. bře 2015

@misimisi a na testu nic, koukala jsem jako sova asi minitu a nic...

misimisi
31. bře 2015

@setnickovak Je ještě brzo, no... Pro klid v duši to zkus tak v neděli znova, když nic, tak vyčkej na MS, snad dojde jak má, ať se máš čím řídit. Hlavně se nestresuj, většinou to nejde hned, jak by si člověk přál. Užívejte si to milování, jaro, jeden druhého... Přijde to, jak se srovnají hormony 😉

setnickovak
31. bře 2015

@misimisi děkuji za optimismus... přítel byl vyjukaný z toho, že nic, protože byl přesvědčen, že jsem těhu 🙂 ale co, v červnu mám jít na konzert, tak ci ho užiju... a třeba se i do té doby hormonky srovnají 🙂 vím, že jsem uspěchaná, ale ten pocit, že by to vyšlo, brzy a bez nervů... 🙂

misimisi
31. bře 2015

@setnickovak Ono to tam ještě být může, ale spíše si člověk musí počkat, tak si nelamte hlavu, nám to trvalo asi půl roku snažení 😉

setnickovak
31. bře 2015

@misimisi aha, tak to jsem za tebe ráda, že se podarilo 🙂 kazdopadne gratujuji 🙂
ale asi už pracuje vsugesce- zkusila jsem si jen tak ze zvedavosti stisknout bradavku a ono ejhle, z jedne vytekla mala kapka vody, nebo co to bylo 🙂 tak jeste uvidime... a mam uz treti den pocit, ze budu mit chripku a ne a ne se rozjet...

setnickovak
31. bře 2015

a navic me porad tlaci v podbrisku... na leve strane...

svlocka
1. dub 2015

Ahoj holky asi to sem nepatri ale budu rada za rady 🙂v nedeli ovu,uz druhy den me pichalo v podbrisku a dnes pocit nafoukleho bricha a bily kr.husty vytok zacina me porad bolet hlava a sew tam me pichne nebo zamravenci v prsou myslite ze by si tam mohlo neco dit?diky za nazory vim ze je jeste brzo ale jen tak 🙂

setnickovak
1. dub 2015

@svlocka ahojky, mozne je i tehotenstvi... kdy si vysadila, bralali jsi antikoncepci? Test az z opozdenou menstr., ale to uz asi vis 🙂 a to pichani mohla byt jeste ovulace...

svlocka
1. dub 2015

@setnickovak ne antikoncepci neberu v patek jsem mela mirne bolesti v sobotu byli silnejsi a v nedeli byla neskutecna bolest ani sednou jsem si nemohla tak me ten podbrisek bolel 🙂a vcera na ovu testu slabounka carka.a ted neco citim nejradsi bych sla spat :D no tak uvidime 🙂

setnickovak
1. dub 2015

@svlocka ja te nechci desit, ale slysela jsem, ze pokud jsou bolesti nesnesitelne, tak se mohlo vajicko uhnizdit ve vejcovodu.... to je mimodelozni.... ☹

svlocka
1. dub 2015

@setnickovak ale to byla ovulace tak jak se muze uhnizdit?

svlocka
1. dub 2015

Uvidime nebudu plasit 🙂budu pozorovat dalsi priznaky pokud prijdou 🙂

setnickovak
1. dub 2015

@svlocka jo, no jo, ja to spatne pochopila 🙂 a ted je to asi treti den od ovulace, ze?

svlocka
1. dub 2015

@setnickovak jo treti den a poboliva me brisko,a ten bily vytok tak uvidime

setnickovak
4. dub 2015

@svlocka tak jakpak je? To ja mam tyden do menstruace a lehce spinim..... jinak nic moc...

22luciasek22
8. dub 2021

Ahoj holky jsem už asi blázen :(
9 února jsem priala skoro v 5 měsíci o miminko ;(
11 března jsem mela menstruaci a od 16 března se snažíme s manželem každý den 27 března bych mela mít ovulaci a 10 dubna bych mela dostat ms dnes jsem si dělala test a je negativni takže je možné že tehotna nejsem :(
Uz jsem z toho na prášky tak moc bychom chtěli mimi

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru