Ukázalo se těhotenství nejdříve jako cysta?

berushe14
5. čer 2017

Dobrý den. Dneska jsem byla.u gynekologa. Našel mi cystu ale asi je něco jinak než obvykle. Jindy mi dá vyvolavacku a jedem dal. Dnes mi říkal rikal ze by mi pritizila. A ze to necháme tak jestli přijde ms. Protože si myslí ze že by to mohlo být i těhotenství. Chce to vyloučit. Stalo se někomu neco podobneho. Že se těhotenství nejdříve ukázalo jako cysta? Děkuji za odpovedi

novamamina
5. čer 2017

@berushe14 Já jsem nikdy žádnou cystu neměla, až když jsem otěhotněla tak se mi udělala na vaječníku. Četla jsem něco, že může i těhotenství napomáhat, tvoří nějaké hormony či co. Nějak extra jsem to nestudovala. Tak jestli nemyslel třeba toto? Těžko říct. Test jsi si dělala? Ms měla být kdy?

berushe14
autor
5. čer 2017

Čekám do desátého na ms.

berushe14
autor
5. čer 2017

Zatím je vše negativní ale doktor si.mysli ze by to mohlo být tehu proto mi nedal injekci

novamamina
5. čer 2017

@berushe14 No tak vydrž a uvidíš no. A mimi by jsi chtěla?

astyna
5. čer 2017

Já jsem šla na gyndu s tím, že mě pobolívá podbřišek a mám zpoždění cca 2 týdny menzes. Gynekolog mi našel 1 velkou a jednu menší cystu...a také embryo 🙂 během těhotenství obě cysty praskly, ale já si toho vůbec nevšimla (byly vodové).

berushe14
autor
5. čer 2017

@novamamina strašně moc. Ale tolik.štěstí mít asi nebudu...

novamamina
5. čer 2017

@berushe14 Neházej flintu do žita, na to je ještě brzo! Třeba to zrovna klapne! A to že tam teď dr asi nic neviděl, ještě vůbec nic neznamená. Ale to že ti nechtěl dát vyvolávačku je dobrý znamení 🙂

berushe14
autor
5. čer 2017

@novamamina no jA si to právě taky myslím. Víš po sedmi měsících snažení a kazdomesicnich příznaků uz jsem bez naděje a vůbec mi nepřijde na mysl ze bych ještě otehotnela. Zkoušela jsem karate a vše mozne. Naléhali mi měsíce a nic.

berushe14
autor
5. čer 2017

@berushe14 kartare

novamamina
5. čer 2017

@berushe14 Já si říkala že karate asi ne 🙂.
Neboj se, ono to přijde. A tohle zatím vypadá dobře. Dej pak vědět jak jsi dopadla.

danahladnickova
5. čer 2017

@berushe14 u prvního těhu jsem měla první taky cytu a bylo z toho těhu a cysta vymyzela a u druhého cysta zustala i po pordu

berushe14
autor
5. čer 2017

@danahladnickova holky dávate mi čím.dal větší naději. Ale pak.se asi sesypsesypu😉

danahladnickova
5. čer 2017

@berushe14 moc držím palečky aby to vyšlo

berushe14
autor
5. čer 2017
muhehehe
5. čer 2017

@berushe14 Ahoj, stalo se mi to. Vyvolávačku jsem tehdy nedostala ne kvůli nějakým pochybnostem (doktor prostě tvrdil, že to je cysta), ale chtěli jsme ještě prostě počkat, jestli ms nepřijde sama... že prý je to ošklivá velká cysta a uvidíme, jestli odejde s ms, nebo ne, a když ne, dohodneme se na dalším postupu... tak jsem šla domů celá nešťastná, že se snažíme o miminko, a místo toho budu muset řešit nějakou pitomou cystu... no a při další návštěvě gyndy už tlouklo ,,cystě" srdíčko 🙂 🙂

berushe14
autor
5. čer 2017

@muhehehe ze by se až tak spletl?

berushe14
autor
5. čer 2017

@muhehehe
Á ms uz jsi nedostala?

muhehehe
5. čer 2017

@berushe14 Jo, spletl. A to byl hodně dobrý doktor - v Brně ve vyhlášeném Sanatoriu Helios (já teda ale nejsem ivf pacient ani nic takového, prostě tam chodím na gyndu.. kdybych byla v nějakém speciálním režimu, tak by se asi lépe díval 🙂 . Ms nepřišla, protože to prostě nebyla žádná cysta, ale úplně normální těhotenství- gestační váček. ,,Cysta" už má 20 měsíců a jmenuje se Hedvika. Ale byla to tehdy sranda s oznamováním těhotenství rodině, volala jsem mámě a říkám jí ,,ach jo, tak si představ, jak mi našli minule tu cystu...." Máma celá vyplašená, co se děje, a já pokračovala: ,,no je tam pořád, zvětšila se.... bude to muset ven... ale až koncem září. Bude mít tou dobou asi půl metru..." .... mámě to po několika vteřinách docvaklo, tak jsme se zasmály. A i ve všech ostatních ohledech dobrý... první trimestr skoro ,,odjetý", ve sladké nevědomosti... tak si člověk alespoň nedělal žádné starosti 🙂

muhehehe
5. čer 2017

@berushe14 Přeji ti podobný scénář... podle toho co píšeš, se to rozhodně vyloučit nedá ;)

berushe14
autor
5. čer 2017

@muhehehe no takové štěstí me nepotká. Ale pro vás to muselo být krásné.

berushe14
autor
5. čer 2017

@berushe14 víš co ptala jsem.se kartarky a ta mi řekla.ze to těhotenství není. Nevim proc to ja kráva dělám když stejně jim nevěřím a ještě mi nikdy nic nevyšlo.😢

berushe14
autor
5. čer 2017

@muhehehe ale víš co krev je negativní. Moc šanci tam nebude😢 uz jsem fakt zoufalá. Tolik bychom si to přáli.

sonislavab
5. čer 2017

Ano, mě se to stalo. Ale tehdy mi vyšel doma test pozitivní a doktor viděl jenom cystu (já šla k němu natěšená a takový šok), prý že to těhu nebude, nebo mimoděložní. A nakonec dvojčata.

berushe14
autor
5. čer 2017

U mě to bude normální cysta protože štěstí se mi vyhýbá obloukem.

novamamina
5. čer 2017

@berushe14 kdyz se k tomu takhle budes stavet tak se ti opravdu vyhybat bude. Chapu te ze uz jsi nestastna, ale nesmis se tomu tak poddavat. Koukni kolik holek se tu tak moc snazi. Nejsi v tom sama! A verim ze se ti to povede! Ver tomu.

berushe14
autor
5. čer 2017

@novamamina to je pravda. Zkusím myslet pozitivne

berushe14
autor
11. čer 2017

Tak jsem dostala menstruaci, čili s ditatkem a možností těhotenství se tento měsíc můžu rozloucit😰

muhehehe
11. čer 2017

@berushe14 Nevadí.. píšeš, že se snažíte sedm měsíců.. to není vůbec žádná hrůza, spíš normálka... snažte se dál a jednou tam fakt bude ;) Mít blbé myšlenky po sedmi měsících je fakt nesmysl, na nějaké chmury je brzo. I když chápu, že když už se člověk pro mimi rozhodne, chtěl by ho nejlépe hned. Sama jsem to tak měla, taky jsme si chvíli počkali.

berushe14
autor
11. čer 2017

Stejně mám tu ms jinou a jinak me boli břicho. Budu to muset konzultovat s doktorem.

astyna
12. čer 2017

No ono záleží také, kolik Vám je let. Pokud nad 30 let, po půl roce bych to konzultovala s odborníky.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru