Ukázalo se těhotenství nejdříve jako cysta?

berushe14
5. čer 2017

Dobrý den. Dneska jsem byla.u gynekologa. Našel mi cystu ale asi je něco jinak než obvykle. Jindy mi dá vyvolavacku a jedem dal. Dnes mi říkal rikal ze by mi pritizila. A ze to necháme tak jestli přijde ms. Protože si myslí ze že by to mohlo být i těhotenství. Chce to vyloučit. Stalo se někomu neco podobneho. Že se těhotenství nejdříve ukázalo jako cysta? Děkuji za odpovedi

koblizekmilca
27. říj 2019

@muhehehe ahoj mám teď úplně ten samý problém snažíme se o mimčo a tři měsíce nic.. Pritel jezdí do nemecka pracovat a je dlouho pryč někdy týden nekdy dva i déle.. Přitom ty tri měsíce sme se vzdy trefili do plodnych dnů.. Tenhle posledni měsíc si moc dobre nevzpomínám jak to bylo ale dva dny pred ovulaci dle kalendáře ze me vyšel velikansky hlen mela sem hodne silný vytok ve kterem furt ten hlen byl ale uz ne tak velky kus zezacatku byl spíš průsvitný trochu do bila.. Ted uz je spíš bilej ale konzistence furt stejna sla jsem s tim na gyndu ve středu a rekla mi ze je tam asi cista ale ze nevylucuje pocinajici těhotenství.. Nevím co si o tom myslet a hrozně si preju aby to bylo těhotenství boli me hlava sem unavená a picha me v podbřišku nechut k jidlu atd..ale furt se bojim ze nakonec to zadne těhotenství nebude..menstruace ma prijit za 7 dni a nemuzu to čekání ustát.. Chtela bych znát váš nazor... Děkuji

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru