Je možné 9. den po oplodnění zjistit těhu?

amona
9. říj 2017

Příští týden jdu na plánovanou roční prohlídku na gyndu. Budu 9DPO je již možné z UTZ zjistit tehu? Díky za názory.

snezenka123
19. říj 2017

@amona já ti nevím.. Včera jsem zažila takové chvilkový pocit tepla, co se mi rozlil v břiše.. Trvalo to pár sekund.. A taky jsem si říkala, že je to mimi.. A nebo taky MS 😔 ale zase tohle jsem ještě nezažila..
Nicméně mě pořád břicho bolí a to dost k tomu už i kříže, tak se moc k tomu neupinam a nedělám si naděje abych nebyla zklamaná jako že i tak budu..
Ale pokud intuitivně cítíš že by to mohlo vyjít tak to je hezký.. Držím ti moc palečky

amona
autor
20. říj 2017

@snezenka123 tak ja už v tom mám vcelku jasno...12DPO a den před MS 😠

amona
autor
20. říj 2017

Je to 13 DPO. ..

snezenka123
20. říj 2017

@amona ještě neházej flintu do žita... Dokud není MS je stále šance... Někomu hcg může stoupat pomaleji... Uvidíš no. Držím palečky. Já jdu ráno na predoperacni budou mi brát krev tak se ho zkusím zeptat, zda by mu neudělal na hcg.. Pokud to Teda nedostanu..

amona
autor
20. říj 2017

@snezenka123 písní jak jsi dopadla. Když řekneš ze mas podezření na tehu tak by ti test udělat meli.

amona
autor
20. říj 2017

Ten ClearBlue pise ze detekuje tehu již 4 dny před MS tak to už by tsm něco byt muselo. 😕

snezenka123
20. říj 2017

@amona tak hcg mi neudělali, dr. Tam nebyl a sestra řekla, že to nejde...
Zkusila jsem testnout desitkovym a úplně bílo... 😔ani naznak...
No a tedy vím že to píšu pořád, ale bolí mě hrozně břicho a kříže tak, jak bych to už měla... Děsný. Fakt se bojím, že to dostanu na víkend a to bude peklo, bez tekoucí vody.. Chjo

A jak se cítíš ty?
Jinak testy můžou být negativní i v tehu, já to tam měla taky. Takže dokud nepřijde, neztrácej naději 🙂

amona
autor
20. říj 2017

@snezenka123 jasne...Budeme vyckavat co víkend přinese... Když nic tak testnu zase v pondělí to už bych byla 16 DPO a 2 dny po MS...tak přeji krásný víkend a pisneme si...

snezenka123
20. říj 2017

@amona jj jsme na tom pořád stejně... Já už jsem se smířila s ms,s tím že určitě dorazí 😒
Testovat budu popřípadě taky až v pondělí, krásně si užijte oslavu narozenin, já budu od zítřka mimo signal Wi-Fi, takže podám hlášení než odjedem jak jsem na tom.
Držím palečky ať to vyjde aspoň tobě 👶
Hezky den

amona
autor
20. říj 2017

@snezenka123 jj užijte si oslavu,my taky budeme o víkendu slavit partnerovy narozeniny tak alespoň obě přijdeme na jiný myšlenky...😉 az se vrátíš tak se ozvi... 😊

amona
autor
21. říj 2017

@snezenka123 tak MS dneska prece dorazila...😕 no nevadí...umyju okna,půjdu do sauny a takový ty věci co bych už jako tehu nedělala a ta 14 dni to spustíme nanovo ☺

snezenka123
22. říj 2017

@amona me včera MS taky dorazila. ..ale i tak jsme si lezení po skalách uzili😉me ceka operace takže Já dlouho asi nic. .tobě přeji ať to brzo vyjde👶

amona
autor
23. říj 2017

@snezenka123 tak ať te poradne vykuryruji a i u vás se brzo zadari 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru