Už se asi rozjíždí MS, je i přesto šance být těhu?

dajounka
20. únor 2015

Zdravím.. jak už sem psala v diskuzi, sem snažilka první měsíc, po vysazení HA, a sem 13 DPO. MS měla dorazit 23.1, ale vypadá to, že už se mi rozjíždí.. 😢
Tak se tedy ptám.. je šance být těhu i přesto, nebo mám rovnou na to zapomenout, a ani netestovat? ☹

linee
20. únor 2015

Pokud se ti rozjizdi ms a jiné příznaky nemas, tak netestuj. Sance su male (i když jsou). A především se na to neupinej. To je to nejhorsi a nech to plynout. Vacsinou se podari otehotnet do roka. Drzim palce🙂

svetlus_pepca
20. únor 2015

První měsíc a už se na to takhle soustředíš?? To není dobré. Nech to plynout, nemysli na to a až to přijde, požnáš to 😉

kija
20. únor 2015

MS měla dorazit před měsícem? Nebo je to překlep? V případě, že měla být před měsícem, bych určitě testovala, v případě, že za 3 dny, bych to nechala být, zvlášť, jestli to vypadá, že se MS rozjíždí, to by nemělo cenu. Klid, strašně málo párům se to povede hned napoprvé, je potřeba na miminko trochu počkat, ale ono přijde 🙂

simdan
20. únor 2015

První měsíc???bože já čekala 8měsíců a pak dlouhých 19měsíců....

ninikry
20. únor 2015

Malokdo otehotni hned prvni mesic snazeni, nektery zensky se snazi roky, byt tebou, radsi se soustredim na neco jinyho, zvlast pokud se ti rozjizdi ms, nevyslo to ted, vyjde to priste.

kvakuska
20. únor 2015

MS měla dorazit 23.1.? ... a jsi 13 DPO? ... a tys ještě netestovala? trochu zmatené, ne? 😨 ... když takhle zmatkuješ první měsíc snažení, co budeš dělat za půl roku, když se do té doby nezadaří? ... není lepší si to snažení nějakej měsíc jen užívat, bez sledování ovulace a bez pozorování se? snažení o mimičo by určitě mělo začít jako radost, a né hned jako stres ... no možná bych si jeden kontrolní test na tvém místě udělala, ale pokud jsi krátce po vysazení HA, může to být spíš rozhozený cyklus a může trvat i několik měsíců než se srovná 😠

andrrriiik
20. únor 2015

Hlavne se na to tolik neupinej.Prvni tehotenstvi se zadarilo hned prvni mesic,tim padem u druheho jsem taky vysilovala,jakto,ze se nepodarilo.Druhe se podarilo po 9mesicich,ale myslim si,ze kdybych se na to nesoustredila,tak se podari driv,protoze jakmile jsem se smirila,ze z toho asi nic nebude,najednou bylo.Psychika dela divy,takze radim:nesoustred se na to tolik.Vim,je to tezke,ale nic jineho ti nezbyde 🙂

adelaslaba
21. únor 2015

To bude určitě překlep, a jestli začíná MS tak snaženíčko pokračuje. Jeden měsíc není nic. Hodně štěstí.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru