Včera byla na testu krásná čárka a dneska nic

lupinekl
15. kvě 2012

Nechápu to včera mi bylo na zvracení atd. a uděllaa jsem test a krásná čárka na první pohled jasná 😉 a dneska možná takovej malej stínek !! Já tomu nerozumím HCG bude ve dvě ale stejně ?? Nemáte někdo zkušenost a byly jste nakonec těhu 😢 🙂

romca13
15. kvě 2012

@lupinekl Já teda nevidím nikde nic :( ale možná blbě koukám,,, jakýd dne jsi cyklu?

lupinekl
autor
15. kvě 2012
lupinekl
autor
15. kvě 2012

@romca13 no jsem v pulce cyklu .. je to focene blbe ale na tom prvnim je proste carka a dneska nic

eficenka
15. kvě 2012

@lupinekl zatím taky nic nevidím? v půlce cyklu? to máš teda teprve ovulaci? Hcg se měří až na konci cyklu...

ahojkyy
15. kvě 2012

@lupinekl urob si este jeden test a za rovnakych podmienok, hlavne co sa tyka pitneho rezimu, rano - vecer atd. ale ked si v polke dalsieho cyklu, tak to by malo byt uz kvazi jasne, aj keby si odmenstruovala napriek tehotenstvu a otehotnela teda na konci cyklu, tak si tak dva tyzdne po oplodneni. To uz by ciarka mala byt jasna.

augustka
15. kvě 2012

@lupinekl Já tam teda taky nic nevidím, ale možná jak píšeš, tak nekvalitní snímek. Ty víš, kdy jsi měla ovulku? V půlce cyklu se mi pozitivní TT moc nezdá....

lupinekl
autor
15. kvě 2012

ne vsechno stejne prave no uvidime jsem z toho jelen jeste jsem to ukazovala kamaradce a ona ze to je proste tehu ze bysme musely mti halusky :D

eficenka
15. kvě 2012

@lupinekl zdá se mi to jako FAKE.... v půlce cyklu nastává OVULACE ..... hcg se Ti může ukázat až na konci cyklu

@ahojkyy FAkE
já teda těhotenský test hned kámošce neukazovala....

Jestli si tu děláš srandu, tak zmiz, víš kolik holek tu chce mít miminko a nemohou? A každá žena ví že půlka cyklu je ovulace... Až před MS se ti může ukázat // ... Na testech nic nevidím, nechápu halušky

lupinekl
autor
15. kvě 2012

@augustka nevim kdy sem mela ovulku to ja nijak nehlidam ale uz minule me pred ms bolely prsa a to ja nemivam nikdy .. tak prave je to divne .. spis se priklanim k falesne carce :(

ahojkyy
15. kvě 2012

ja tam ciarku vidim 🙂 len neplas zbytocne ovu si mohla mat kedykolvek aj na koniec cyklu, ale moze to byt aj napr. cysta. Skus dalsi test a ob dva dni znova a ak silnie tak je to ok 😉

ahojkyy
15. kvě 2012

@eficenka ano moze ale nemusi byt 🙂 test som ukazala tiez manzelovi a az v 12 TT ostatnym, ale kazda sme ina

lupinekl
autor
15. kvě 2012

@eficenka jako holky proc ne .. kdyz to nemuzu nikomu jinymu rict .. !! Tak nevidim duvod proc bych se o tom s ni nebavila .. ze sem neco vubec vkladam fakt se jeste nekde zeptam na radu !!

eficenka
15. kvě 2012

@lupinekl já prvně slušně odpověděla, že v půlce cyklu je ovulace a Hcg se ukazuje až na konci cyklu...
Zkus za 2 dny test znova a uvidíš jak na tom jsi... Jen je mi nápadná včerejší registrace....

lupinekl
autor
15. kvě 2012

@eficenka Jste normalni ja se tu jen ptam zda to nemuze byt posunuta ovulka nebo tak neco .. ja sama tu sedim nevim si rady a vy se do me poustite .. mam doma jedno mimi a druhe bychom moc chteli ale pokud vas moje problemy obtezuji tak ja jdu !! diky za pomoc vsem co mi radily uvidim co teda ta krev !

eficenka
15. kvě 2012

@lupinekl přešti viz můj příspěvek výše... zkus za dva dny znovu 😉 a uvidíš zda tam je // či ne....

lupinekl
autor
15. kvě 2012

Ne nebojte já jen při prvním těhu jsem byla na mojetehotenstvi ale tam chodit nechci zda se mi to ted uz neprehledne !! Tak jsem nasla konika a chci to zkusit tady ! Klidně Vám hodím i fcb že jsem normální ženská co je z toho fakt mimo !!

eficenka
15. kvě 2012

@lupinekl dobře, v klidu... Hodně "dětí" tu přispívá hned po registraci....
Netvrdím, že jsi to Ty!
Já bych za dva dny zkusila testík znovu a pak se objednala na krev....
Omlouvám se, pokud jsem vyjela 😅 Ale už jednou sem se tu snažila pomoci jedné slečně a pak z toho vylezl FAKE...
Tak držím palce at najdeš // - nejlepší je mamatest

lupinekl
autor
15. kvě 2012
romca13
15. kvě 2012

@lupinekl cyklus e měří od prvního dne poslední MS,,, takže kdy jsi měla poslední MS?

eficenka
15. kvě 2012

@lupinekl na tom horním asi dušíka vidím... tak zkus zítra ráno - večer méně pij....

lupinekl
autor
15. kvě 2012

@eficenka Aha tak to je v pohodě ;) Já jsem asi taky vylítla .. 😀 nic se neděje .. Hlavně že jsme se domluvily ..

Teď jsem to holky ztmavila tak tam je to vidět ! Snad teda 🙂 Uvidíme co z toho bude ..

berenika39
15. kvě 2012

@lupinekl včera jsi psala, že máš dostat ms za dva týdny. nějak to taky nechápu....stačilo psát do té včerejší diskuse, ne? 🙂
jestli jsi v půlce cyklu, zkoumat utz a hcg a spol je podivné...leda bys měla jednu MS za těhu, to by sice lo, ale už bys byla xxx týden a utz by ukázal....
Tady jsi psala včera:
https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/tak-co-t...

Test je nejlepší ráno.

lupinekl
autor
15. kvě 2012

@romca13 Právě že teď 29. dubna

lupinekl
autor
15. kvě 2012

@berenika39 jo jo psala právě že ji miám dostat za 14 dní ale mě jen udivilo že prostě jsem někde v půlce a ten duch tam je !

lupinekl
autor
15. kvě 2012

Já zatím tomu tady moc nerozumím .. na mojetehu se to zakládalo nově vždycky novej příspěvek tak nová diskuze

romca13
15. kvě 2012

@lupinekl přesně jak píše berenika39 - jestli jsi měla MS 29.4. tak jsi opravdu v půlce cyklu a to ti těhu žádný test neukáže,, to je většinou teprve ovulace,,, nebo bys těhu být mohla,, stává se, že MS ještě dorazí,ale v tom případě by na testu byla čárka už jasně vidět,,,,

janinka1987
15. kvě 2012

@lupinekl čárku tam vidím, pokud bys měla ovulaci na začátku cyklu, tak už by se ti objevit mohla, ale jestli ten druhý test byl negativní, vidím to spíš na špatnej test .-( Nejlepší je počkat do MS a testovat až tak po 2-3 dnech po vynechání...Držím palce, ať to vyjde!

lupinekl
autor
15. kvě 2012

Právě že mi to nejde do hlavy že kdybych tu ms dostala tak by to muselo bejt vidět .. taky si myslím, že spíše nic .. Ale tak nevadí .. jednoho capartíka doma máme .. a druhém pomaloučku pracujeme .. 🙂 To by bylo aby to bylo hned .. 😀

romca13
15. kvě 2012

@lupinekl uvidíš, jestli dorazí příští MS,,,, a až pak bych znovu testovala 🙂 držím palce,aby to brzy vyšlo,,,

ahojkyy
15. kvě 2012

ja nesuhlasim baby:
ciarka tam je. A ked aj dostal ms a myslela si, ze je v polke cyklu, bolo jej spatne tak si urobila tehu test, tak preco by nemohla byt tehotna? Ved to len potom nie je polka cyklu, ale zhruba pocitam 6 tt? tak je?
a o tych registraciach som nepocula... to co vamnapadlo? 😕

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru