Včera byla na testu krásná čárka a dneska nic

lupinekl
15. kvě 2012

Nechápu to včera mi bylo na zvracení atd. a uděllaa jsem test a krásná čárka na první pohled jasná 😉 a dneska možná takovej malej stínek !! Já tomu nerozumím HCG bude ve dvě ale stejně ?? Nemáte někdo zkušenost a byly jste nakonec těhu 😢 🙂

ahojkyy
15. kvě 2012

@lupinekl moja sestra menstruovala prve tri mesiace tehu. niektore zeny to tak maju

romca13
15. kvě 2012

@ahojkyy no ale v 6 tt by ta čárka byla jasně vidět,, ne jen nějaký duch a jen na jednom testíku,,,,

ahojkyy
15. kvě 2012

@romca13 haha to by si ako vydrzala? LEbo ja ak by som mala pozitivny test, mala by som problem vydrzat tie dva dni na retest, ci ciarka silnie 😀

ahojkyy
15. kvě 2012

@romca13 to je pravda. ale tehu sa pocita na tyzdne od poslednej ms. Ale mohla mat ovulaciu az ku koncu cyklu, preto ciarka slabsia.. to znamena ze realne by to bolo posunute, ale termin porodu a tehu tyzdne ti budu stale pocitat podla ms..

ahojkyy
15. kvě 2012

no hold, treba otestovat este ob den dva a uvids 😉 tak drzim palce a zatim! 🙂

stoupicka9
15. kvě 2012

@lupinekl podle mě bys klidně těhu mohla být. Není to sice často ale občas se to stává.Záleží jak dlouho máš ms a kdy ovu, ta může být klidně už 8den cyklu a to by ti skoro vycházelo že by tam ten dušík mohl být.Zkus vydržet 🙂

lupinekl
autor
15. kvě 2012

Holky děkuji .. já teda počkám .. zkusím testnout později ale přikláním se také k tomu, že by čárka již měla být vidět .. Tak budu trpělivě čekat !! I když to je to nejhorší proč to nemůže člověk vědět hned po sexu tak a teď se to povedlo 😀

snezenka123
28. led 2013

Přesně takhle jsem to měla i já, v půlce cyklu slabá čárka na testu z ranní moči, druhý den sněhobílo 😒 je pondělí, v sobotu-neděli bych to měla dostat, tak uvidíme,ale zakázala jsem si dělat test dříve, než v pondělí ráno, pokud to nedostanu 😉 no maximálně v sobotu, jak se znám 😀
U obou mých těhu jsem měla pozitivní těhu test minim.týden po vynechání ms, a tenhle duch v půlce cyklu mě taky překvapil 😕 tak uvidíme

snezenka123
28. led 2013

to je můj těhu test v 14DC, z ranní moči, duch je hůř viditelný na fotce

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru