Večer byla čárka na těhotenském testu slabší než ráno

kirea
10. črc 2013

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na Vaše názory 🙂

Snažíme se o mimiška už 7 měsíců, a po několika zklamáních v podobě menstruace....jsme to nechali být a snažili se nemyslet na to.
Včera ráno jsem si udělala test a byli tam dvě čárky, ta druhá čárka šla vidět z dálky, žádné natáčení, svícení nic....byla krásná...
ALE !!!!!!!!! večer jen ze srandy jsem si udělala další a byl tam jenom slabounký duch :O Jak je to možné?? HCG přece roste co hodinu není - li pravda?
Určitě počkám udělám si další test třeba v pátek, ale jak je to možné??? Budu ráda za každý názor. M.

evcounek
10. črc 2013

klid největší koncentrace HCG je z raní moči. pokud by jsi chtěla testovat během dne doporučuje se asi 3h nepít
Jinak gratuluji k //

kirea
autor
10. črc 2013

Tak to je skvělé,ale radši si počkám na další test než nepít 😀 😀 😀

sabuse1
10. črc 2013

já třeba mívala silnější čárky vždycky večer, každopádně hodně záleží právě na koncentraci takže je určitě možné,že večer byly slabší, hcg roste tak ob den takže bych další zkusila zítra ráno. A ty testy byly oba od stejné značky? Na tom taky hodně záleží

kirea
autor
10. črc 2013

jojo oba od stejné značky,ale přece logicky jak je ženská v tom, a jednou ji to test potvrdí tak by ty dvě čárky měli být už pořád :D

lenulafi
10. črc 2013

@kirea tak u mě to nebyla bohužel pravda...jednou jsem měla dvě čárky a pak nic....ale ze začátku byly slabé.Myslím si ale,že by jsi těhu být mohla,tak hodně štěstí 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru