Vidíte ducha?

kristynapokorna
15. říj 2022

Vidíte prosím něco? Mám 5 dnů do ms 10DPO. Já vidím slabého ducha. Vím ze se nemá testovat před ms ale není mi dobře jsem dost unavená a bolí mě v podbrisku.

lencaa11
15. říj 2022

@kristynapokorna negativní zatím

jancaaaaa
15. říj 2022

@kristynapokorna bohužel nevidím

jaja01k
15. říj 2022

@kristynapokorna Negativní.

novamamina
15. říj 2022

Nevidím

klokanka31
15. říj 2022

@kristynapokorna Já hodně slabého ducha vidím

princezna19
15. říj 2022

Možná tam je nebo není. Lepší je testovat ráno, že tam je víc HCG.
Já bohužel nic nevidím.

kristynapokorna
autor
15. říj 2022

@klokanka31 také právě vidím.. uvidím za par dní je to z ranní moči

dianemash
16. říj 2022

Negativní

vikysek0987
16. říj 2022

@kristynapokorna Maličko vidím😉
Také jsem měla sotva viditelného dušíka a zbývá mi měsíc do porodu......
Přeji ať sílí 🍀

siima12
16. říj 2022

Negativní ani ducha nevidím. Možná jen rysku.

ester_ka
16. říj 2022

Já vidím pidi dušíka🍀

sarkasplichalova
16. říj 2022

Holky jsem zoufalá,but vidím špatně nebo to nechápu ,
Poslední MS 9.9. /4.10 .krev / 0,2 negativní měla jsem to dostat 6.10 ,stále nic se neděje ovu.popravde nevím kdy byla moc my to nesedí.
9.10. jsem si jela do Nemocnice jestli mi něco někdo řekne/ pouze sliznice 7mm ,tři kuličky pod sebou ukázány že to jsou snad výrůstky na sliznicí polyb/ nebyl si jistý řekl mi 14dni počkejte uvidíme zdali je to těhotenství/ čekání je pro mě šílený , 12.10.jsem začala krátce špinit pouze 1,5 den a půl max 2 dny jen na toaletní papír,ani vložka nebyla potřeba ,od té doby zkouším testy a nic , každopádně zítra se chytám na krev 🙂 budu moudřejší moc děkuji za rady

leslieth
16. říj 2022

@sarkasplichalova řekla bych, že máš max nějakou hormonální nerovnováhu. Čárka už by byla na testu vidět.

klokanka31
16. říj 2022

@sarkasplichalova Na tý poslední fotce vidím slabé duchy 🤔

leslieth
16. říj 2022

@klokanka31 já vidím jen na jednom testu, na tom fialovém rysku. Bohužel to často dělají. Minulý měsíc jsem měla na testu toto a těhotná jsem nebyla.

lencaa11
16. říj 2022

@sarkasplichalova 12.10 to mohlo bejt možná uhnízdění na test by teda bylo brzo udělala bach ještě pár dní jinak testy jsou zatím negativní

klokanka31
16. říj 2022

@leslieth A nemohla jsi mít biochemko?

sarkasplichalova
16. říj 2022

@lencaa11 jak když budu koukat najdu tam rysku na testu i na tom modrém ,kdy po uhnízdění je dobrý test?
@klokanka31 když to vezmu nic mě nebolí jen občas záda dole , bradavky citlivý ,fesa se mě drží jako klíště jen jsem začala špinit 2 dny tím to skončilo

sarkasplichalova
16. říj 2022

@lencaa11 občas obrys tam někde najdu

sarkasplichalova
16. říj 2022

@klokanka31 to bych měla aspoň nějaký problém ne ?

lencaa11
16. říj 2022

@sarkasplichalova další test bych udělat za 3-5 dní cca 😉

sarkasplichalova
16. říj 2022

@lencaa11 zkusit to můžu , teoreticky zkus mě říct sama ,úklidnit mě kdybych měla cestu , zánět,cokoliv už se to projevy, ms jsem měla už dávno mít mám 10 dní spozdeni 🙂

lencaa11
16. říj 2022

@sarkasplichalova tak tělo není stroj tak že může bejt pozdějsi těhotenství a taky ne těžko tak to posuzovat zánět by si poznala to by tě bolelo někdy tělo reaguje na různé podmety když opravdu do 14 dní nepřijde Ms nebo test nebude pozitivní tak kontrola k lékaři a budem vědět co a jak ☘️☘️

sarkasplichalova
16. říj 2022

@lencaa11 zítra se chystám na krev / ten ultrazvuk byl 9.10. jsem byla v ty nemocnici,řekl mi sliznice 7mm tak jak jsem to dělá . Potom mi řekl že do 14dni budeme vědět jestli těhu/nebo operace polyb na sliznicí, v ty době jsem měla tři dny spozdeni

sarkasplichalova
16. říj 2022

@lencaa11 vlastně od ultrazvuku to bylo druhý až třetí den to špíneni,

lencaa11
16. říj 2022

@sarkasplichalova tak to by to pak bylo brzo na TT kdyby to bylo začátek tehu ještě bys te mohla si zajít na krev samoplatce tím bys tě věděla zda jste těhotná

sarkasplichalova
16. říj 2022

@lencaa11 výše HCG by měla být jaká teď v začátku ? Jako samoplatce jdu zítra

lencaa11
16. říj 2022
leslieth
16. říj 2022

@klokanka31 nee, jiné testy byli ten den negativní.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru