Vidíte něco?

marsi69
25. kvě 2017

Holky ,ráno kolem cca 10 hod jsem si dělala tt - měla jsem jeden poslední a tak jsem si ho ze srandy udělala a před cca půl hodkou na mě volá ségra že teda vyhodí ten tt co jsem nechala na skříňce ... říkám Jj jsem na to zapomněla a ona a víš ze tam mas // ???? Mám 5 dni do menstruace tak nevím no ....

vanea
25. kvě 2017

@marsi69 Výsledek na testu je platný nějakých max 10 minut, pak se tam může ukazovat další čárka a nemusí to nic znamenat. Opakuj test ;)

marsi69
autor
25. kvě 2017

@vanea Jj já vím ,ale po cca 2 letech tam vůbec něco je i když tak pozdě ... nikdy predtim se ani nic neukazalo a je fakt ze já to položila na skříň a pak už se nedivala :D Jj zkusím asi v pondělí , v úterý bych měla začít se stimulaci na 2 ivf tak by to bylo super když bych nemusela :D

vanea
25. kvě 2017

@marsi69 moc držím palce! =)) 👏

andysebesta
25. kvě 2017

Dusik tam je.A nevim jak to kdo ma, ale ja kdyz jsem si delala test a nechala ho treba i hodinu lezet jak sjem si prala pozitivni vysledek, stejne byl negativni.Takze tise gratuluju🙂😉

jade85
25. kvě 2017

Je tam, no... držím palce ať ms nepřijde a čárka sílí 🙂

marsi69
autor
25. kvě 2017

@vanea děkuji 🙂 tak uvidíme ...

marsi69
autor
25. kvě 2017

@andysebesta děkuji ,já prave taky když byl negativní a nechala ho ještě někde ležet tak nikdy nic nebylo :/ proto jsem toho tak trosku mimo 🙂 asi už silim :D takže to beru s nadhledem ...porad mam 5 dni do mens ... a pokud dojde tak začínám se stimulaci

alicie_k
25. kvě 2017

Po limitu já osobně nevěřím žádným testům 🙂 mně se tam ukázala vždycky nějaká ryska nebo něco. Ale do MS daleko, zkus zas další třeba za dva dny, držím palce... 😉

marsi69
autor
25. kvě 2017

@alicie_k no a mě prave nikdy :/ :D Jj zkusím za dva dny v úterý se rozhodne 🙂) dekuji

denisas93
25. kvě 2017

Po tak dlouhe dobe uz bych mu neverila a navic je na testovani jeste brzo. Kazdopadne preji, at se zadari a rozhodne dej vedet, jak to dopadlo!!

denisas93
25. kvě 2017

@marsi69
Po tak dlouhe dobe uz bych mu neverila a navic je na testovani jeste brzo. Kazdopadne preji, at se zadari a rozhodne dej vedet, jak to dopadlo!!

kdanak
25. kvě 2017

Hele, fakt to zkus později. Já to u prvního (nevydařeného) těhotenství zkoušela až co jsem měla mít 3. den ms. A teď to chci zkusit zítra ráno a to mám ms dostat až v pondělí, takže ani nevěřím, že by se něco mohlo ukázat....

marsi69
autor
25. kvě 2017

Holky tak jsem se nechala ukecat od nej kamarádky jak jsem došla domu ( cca 20 min ) tak jsem hned letěla na záchod .... a za chvíli už na mě ukazovalo 1-2 .....

marsi69
autor
25. kvě 2017

@kdanak no později pro mě bylo o par hodin :D a výsledek ze tomu nemuzu uvěřit :D

kdanak
25. kvě 2017

@marsi69 😉

lencak80
25. kvě 2017

@marsi69 kdyz jsem testovala jen tak asi 5 dni pred MS tak jsem nic nemela a vecer jsem se na to znovu podivala a bylo tam neco....ale velmi velmi slabe az jsem myslela ze si to jen myslim. A v den Ms uz byla kasna carka. Takze vydrz a ted to pust z hlavy a uvidis.😉

marsi69
autor
25. kvě 2017

@lencak80 na tt cleabr blue 1+2 .... ráno si skočim na krev a uvidí se

kdanak
26. kvě 2017

Tak já mám ms dostat až v pondělí. Dnes jsem to nevydržela a udělala si test. Vyšel negativní, ale po nějaké době se v místě, kde má být druhá čárka objevil opravdu slaboulinkatej ,,dušík,,?. Taky mám strach, že si to jen namlouvám. Myslím, že je to ještě strašně brzo. Když jsem otěhotněla v březnu, tak jsem si dělala test až třetí den po vynechání ms a to byla druhá čárka velmi slabá a každým dnem postupně sílila.... Takže mám ještě spoustu času....

vanea
26. kvě 2017

@marsi69 no parááda!!🙂 moc gratuluju a přeju ať je všechno v pořádku! =)) clearblue mi ukázal těhu jako první 10dpo, ty papírkové testy až o dva tři dny později slaboulinké dušíky..takže já bych tady tomu věřila 🙂) 🍀

kdanak
26. kvě 2017

@vanea Takže myslíš, že clearblue je lepší? Kde se dá koupit? Klasicky v lékárně?

vanea
26. kvě 2017

@kdanak za mně ze zkušeností (mých i okolí) nejspolehlivější, ačkoliv udává že má horší citlivost než ty papírkové (tzn že ukazuje až později, ale mně ukázal fakt hodně brzo a ty papírky nic..)...většinou když někdo píše že ukázal falešňáka, tak se mnohdy zjistí, že proběhlo biochemické těhu (tzn se potratilo úplně na začátku, tzn test vlastně nebyl falešný). Jinak jj, clearblue digital, stojí okolo 200,- a normálně v lékárně=)

alicie_k
26. kvě 2017

@vanea Mám stejnou zkušenost s tím biochemickým, falešně neukazuje 🙂

kdanak
26. kvě 2017

@vanea Jj, už jsem si to našla na internetu, že je v lékárně. Ještě se zeptám blbě - je na jedno použití? Nebo jak to funguje? Díky

vanea
26. kvě 2017

@kdanak Počůráš tyčku, počkáš na výsledek a ten tam bude svítit cca 12 hodin=) pak zhasne a můžeš to vyhodit. Buď tam bude - v kolečku, tzn že nejsi těhu, nebo tam bude + a pod tím budou napsané týdny od oplodnění =)

kdanak
26. kvě 2017

@vanea A kdy nejdřív se mohu pokusit si ho udělat? Mám strach, abych ho neudělala příliž brzo. A zbytečně ho tedy nevyhodila...

vanea
26. kvě 2017

@kdanak já jsem si ho dělala 10DPO a už ukázal výsledek, ale je fakt, že jsem jich měla koupených víc, takže jsem prostě zkoušela co nejdřív..být tebou to zkusím nejdřív třeba jeden-dva dny před plánovanou MS =)

marsi69
autor
26. kvě 2017

Holky tak krev je pozitivní .... zítra jdu do špitálu na další odběr

kdanak
26. kvě 2017

@vanea MS mám dostat v pondělí....

alicie_k
26. kvě 2017

@marsi69 A proč hned do nemocnice??

marsi69
autor
26. kvě 2017

@alicie_k jsem trosku více hlídaná a jdu na druhy odběr prave a ten mám mít za dva dny což je sobota a to dělají v nemocnici

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru