Vidíte taky ducha nebo jsem blázen?

hana183
30. čer 2018

Dobry den mam tyden před ms udělala jsem si test sluníčko z teta drogerie a po 6 Min čárka je to falesnak nebo mate někdo zkušenost s tímto testem?jinak rano jsem delala máma test a čárka velmi spatne videt ale přes prosviceni baterkou pěkné dekuji

simulinek
4. črc 2018

@snazimese to jsem měla taky je lepší počkat vím sou to nervi a to čekání za to stoji

snazimese
4. črc 2018

@simulinek Zatim testovat ani nechci a chci zkusit vydrzet co nejdyl. Byla bych rada, kdyby se konecne po tak dlouhe dobe zadarilo, ale na druhou stranu tomu neverim. MS mam pravidelnou a ted je to jine, proto jsem z toho dost zmatena.. :-/

simulinek
4. črc 2018

@snazimese tak chvilku počkej a uvidíš já ji mám nepravidelnou takže umně to bylo taky hrozný ale věděla jsem kdy mám ovulaci

snazimese
4. črc 2018

@simulinek tak ja mam MS pravidelnou, cykly dlouhe 28 dni. V loni jsem to mela rozhazene, ale srovnalo se mi to po mesici piti kontryhelu. Ja zas nevim presne kdy byla ovu, nijak jsem to nesleduju

simulinek
4. črc 2018

@snazimese tak já mám MS někdy 35 až 42 takže umně to je složité a ovulace bývá 14dni před MS ale každá to má jinak v lékárně nebo v drogerii se dá koupit ovulacni testy

snazimese
4. črc 2018

@simulinek ja se dneska do mesta do lekarny bohuzel nedostanu a doma mam ten jeden TT. Tak premyslim, jestli ho prubnout, nebo jeste pockat..

simulinek
4. črc 2018

@snazimese ještě počkej a TT je lepší dělat rano

snazimese
4. črc 2018

@simulinek tak dnes uz ho stejne asi delat nebudu. Za hodinku a kousek pojedu do prace na nocni. Zitra by Ms "mela" dorazit a ldyz nedorazi, zkusim udelat TT v patek nebo o vikendu. Ale zacinam se bat, ze dorazi... A jky test je nejlepsi? Teda krom toho digitalu...

simulinek
4. črc 2018

@snazimese no já jsem zkoušela ten co jsem ti psala ten je dobrej ale vždycky chvilku počkej druhá čárka se může objevit za 5az10min takhle sem to měla já a může být slaba

snazimese
4. črc 2018

@simulinek uvidim zitra jestli MS dorazi nebo ne. Ale zacinam ae obavat ze ano, podbrisek me zase zacina bolet.. :(

simulinek
4. črc 2018

@snazimese uvidíš hele mne to taky bolelo i prsa taky jsem si myslela že to dostanu a nakonec jsem to nedostala tak ti držím pesticky😉😉😉 a pak pisni

snazimese
4. črc 2018

@simulinek dekuji za ppvzbuzeni a urcite se ozvu jestli preziju dnesni nocni 😀

simulinek
4. črc 2018

@snazimese neboj dávej si teplé obklady na bříško a ať ti to rychle uteče a moc na to nemyslí to ke nejhorší co můžeš udělat já taky na to nemyslela až teď když my nepřišla MS

snazimese
4. črc 2018

@simulinek tak o bolesti nekde, ty nemam nejak silne, ale od vcerejska se mi kazdou chvilku doat mota hlava a hlavne mi zacina byt stejne divne jako vcera.. :(

simulinek
4. črc 2018

@snazimese hmmm to jsem měla taky hele to asi budeš a co prsa nebolej tě stačí jen dvorce nebo o kolo dvorcu

snazimese
4. črc 2018

@simulinek nejakou bolest prsou necitim, jen mi v nich obcas pichne, ale spis mam pocit jakoby mi ztezkly nebo tak neco podobneh

simulinek
4. črc 2018

@snazimese tak to asi budeš těhotná když ti zteskly prsa to mám taky a i mne bolej

snazimese
4. črc 2018

@simulinek Tak mám pocit, že je mám o trošinečku těžší. Ale je to jen pocit.. Uvidíme zítra jestli MS dorazí nebo ne. A já se modlím abych přežila dnešní noční.. Motá se mi pěkně hlava a je mi divně od žaludku a díky tomu nauzeu.. :(

simulinek
4. črc 2018

@snazimese tak to mne mrzí no uvidíš ale podle mne jsi měla zůstat doma no uvidíš a pak dek vědět

snazimese
4. črc 2018

@simulinek tak není to až tak hrozný natolik, abych musela být doma, spíš je to docela nepříjemné

simulinek
4. črc 2018

@snazimese to věřím ale stejnak měla bys asi bejt doma a odpočívat no každopádně ti držím pesticky ať ti to dobře dopadne

snazimese
4. črc 2018

@simulinek Tak naštěstí při noční budu mít klid a nedělám nijak extra těžkou práci a budu si moct i odpočinout 🙂

simulinek
4. črc 2018

@snazimese tak to je dobře já taky odpočívám sem přece na začátku sem teprve 2tydny a 2dny tak do té doby se může stát cokoliv ale snad ne a bude vše ok druhé miminko si přeji hodně dlouho

snazimese
4. črc 2018

@simulinek Uvidíš, že vše bude dobré 🙂 A jak víš, že jsi 2+2?

simulinek
4. črc 2018

@snazimese s toho digitálního testu plus mám aplikaci na mobilu co my napíše kolikátý týden a den

snazimese
4. črc 2018

@simulinek taky začínám přemýšlet, že bych zkusila ten digitální TT pokud mi MS do pátku nedorazí. Teď lítám každou chvilku na malou a zároveň si hlídám jestli nezačínám třeba špinit, ale kde nic tu nic..

misicka1988
4. črc 2018

@simulinek Musíš si ale k tomu připočítat 2 týdny , počítá se to od 1. dne poslední MS , jsi tedy 4+2 tt 🙂

simulinek
4. črc 2018

@misicka1988 to máš sice pravdu ale já. Mám nepravidelnou MS mám to někdy 35az42

simulinek
4. črc 2018

@snazimese tak jestli chodíš často na wc tak to je jasny

simulinek
4. črc 2018

@misicka1988 a hlavně když sem si zkusila první test z prousku tak my to ukázalo ducha a to bylo pondělí ráno a dnes ráno sem si dělala digitální a ukázalo my to 2tydny

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru