Vidíte taky ducha nebo jsem blázen?

hana183
30. čer 2018

Dobry den mam tyden před ms udělala jsem si test sluníčko z teta drogerie a po 6 Min čárka je to falesnak nebo mate někdo zkušenost s tímto testem?jinak rano jsem delala máma test a čárka velmi spatne videt ale přes prosviceni baterkou pěkné dekuji

jupiter2013
30. čer 2018

@hana183 no jo, dušík tam je 😃
Ale je i dost brzo před menstruací na závěry. Přeji ti ať čárka sílí.

hana183
autor
30. čer 2018

@jupiter2013 chci se zeptat kdy mam znovu testnout aby čárka mohla byt silnější

jupiter2013
30. čer 2018

třeba každý druhý den 🙂

robin92
30. čer 2018

@hana183 Vidim tam carku, tak preji at krasne sili 🙂, testovat zkus zase za dva dny treba 🙂. Dej pak vedet 🙂.

leniczka23
30. čer 2018

Vidim akorat se mi zda nejaka dost daleko. Snad to neni ryska. Zkus v pondeli rano, jestli bude silnejsi je to jasny😊 drzim moc palce.

michaela19911991
30. čer 2018

@hana183 z obrazku to poradne nepoznam. Pokud je carka ruzova/fialova tak gratuluji pokud je seda tak bych byla se zaverem opatrna

nikca94
30. čer 2018

A tady vidíte ducha? Omlouvám se za zmačkaný test, ale vzteky že je negativní jsem ho vyhodila. Nedalo mi to a vytáhla jsem ho a tam toto..

misicka1988
30. čer 2018

@nikca94 Mno mě se stalo to samé. Mini pidi dušík se mi objevil až když jsem vytáhla test z koše po 2 hodinách. Před tím v limitu a i 10 minut po bílo. Další den ráno už se mi objevil dušík v limitu. Pak už testy sílily. Dceři je teď skoro 21 měsíců 🙂 Ale samozřejmě více ti napoví další testování v příštích dnech.... Držím palce 😉

nikca94
30. čer 2018

@misicka1988 děkuji za odpověď. Já byla před měsícem u dr a vše v pořádku. Najednou ms nepřišla, nebo spíš přišla ale slabe a na jeden den a za dva dny znovu na jeden den. Už je to 48 dní od poslední pořádný ms a testy negativní. Dr mi po telefonu rekl, že utz před měsícem byl ok takže cysta to není. Říkal že klidně těhotná být můžu, ale test to prostě neukáže. Mám průběžně testovat a když ms nepřijde i další měsíc a nebo byvh měla bolesti tak ať přijdu hned. 🙂
Poslední týden mě to při styku dost bolí - jakoby picha ve vaječníku tak nevím. Zítra zkusím test znovu a uvidim.

balogis
2. črc 2018

@nikca94 držím palce a dej vědět🤗🤗

nikca94
2. črc 2018

@balogis u mě včera test negativní. Další ms by měla přijít za 9 dni. Tak uvidíme, pokud nepřijde rak půjdu na gyn.

simulinek
2. črc 2018

Ahojky dnes jsem si ráno dělala tehu testik a objevil se my duch já už mám jedno dítě 8letou dceru ale z přítelem jsme si rozhodli pro druhé miminko ale mám nepravidelnou menstruaci sice chodím často curat bolí mne břicho a prsa ale to může patřit že to dostanu ale už mám dost velké zpoždění ale kvůli nepravidelne menstruaci se to nedá odhadnout poslední menstruaci jsem měla 28.5.

hana183
autor
2. črc 2018

Ahoj holky tak jsem ti zas ten horní dělaný v sobotu ten dolní ted myslíte ze sílí @jupiter2013

jupiter2013
2. črc 2018

@hana183 no skvělý, je o něco silnější 😀
Díky, žes napsala, podávej zprávy dál

atomix
2. črc 2018

Mě silnější nepřijde. Mohla jsi mít anovulační cyklus a toto je výsledek rozházených hormonů. Mám PCO a toto byl můj standardní negativní test. Ale přeju, aby nebyl ;)

lucik215
3. črc 2018

Ahoj, zdravím. Já měla takový test asi 5 dní před očekávanou ms a nasledující 2 týdny určitě taky takové a těhotná jsem byla. Záleží jaký je nástup těhu hormonů.

kristyn.g
3. črc 2018

@hana183 mě se to moc nezdá, zkus si koupit clear blue digital

simulinek
3. črc 2018

Dobrý den včera jsem si ráno dělala test byla tam slabá čárka duch prvni fotka je rani a dnes jsem si dělala znova odpoledne a ono to síli

simulinek
4. črc 2018

Dobrý den tak je to tam digitální je prostě lepší než ty prousky přeji všem hodně štěstí

letadylkokane
4. črc 2018

@simulinek papirovy test ti ale rekl to same. Ze jsi tehotna a ze jsi tehotna kratce (dle intenzity barvy carky).

kristyn.g
4. črc 2018

@simulinek super gratuluji 🙂

simulinek
4. črc 2018

@letadylkokane to je pravda ale druhá čárka se my objevila po 5min a ještě moc slabá že to nebylo mi vidět

simulinek
4. črc 2018

@kristyn.g děkuji teď doktorovi a je to ale je ještě moc brzo

vendelinka08
4. črc 2018

Papirkovy tedt ti to ukazal take dobre...viditelna carka..tohle uz neni duch

aneven
4. črc 2018

@simulinek Ahojky. Gratuluji. Kolik dní po ovulaci jsi zkoušela ten digitální?

simulinek
4. črc 2018

@aneven dnes ráno po 2tydnech

simulinek
4. črc 2018

Jsem těhotná 2tydny 2dny abych byla přesnější

snazimese
4. črc 2018

Ahoj holky. Chtela jsem se zeptat, jestli mate nektera zkusenosti s timto TT?

simulinek
4. črc 2018

@snazimese ten neznám ale kup si pak ještě GS mamatest 10

snazimese
4. črc 2018

@simulinek tenhle test mam doma jeden. Zitra mam termin MS, ale testovat zatim nechci. Sice mi vcera bylo cely den divne, rano a pres dopoledne a pak vecer jsem mela nauzeu, v podbrisku divny tlak s pichnanim spise na prave strane a dnes skoro nic. Pritom jsem "zravejsi" nez kdykoliv jindy, tak nevim prave co si mam myslet.. :(

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru