Vidíte taky ducha nebo jsem blázen?

hana183
30. čer 2018

Dobry den mam tyden před ms udělala jsem si test sluníčko z teta drogerie a po 6 Min čárka je to falesnak nebo mate někdo zkušenost s tímto testem?jinak rano jsem delala máma test a čárka velmi spatne videt ale přes prosviceni baterkou pěkné dekuji

snazimese
4. črc 2018

@simulinek no chodím o něco častěji než je u mě normální a taky víc piju (i když není takové horko). Je to pro mě teď víc "nového" pro tohle období než je u mě obvyklé. Dokonce teď asi poslední tři dny mi bývá doma docela zima, mám studené ruce i nohy a to máme doma stabilně 20 stupňů..

misicka1988
4. črc 2018

@simulinek To ano. On ti ten test ukáže skutečnou délku těhu od oplození , ale stejně k tomu musíš připočítat ty dva týdny... Proto se vždy doktor ptá na poslední MS. Počítá se tak i termín porodu. Přesněji určí až při měření plodu.

simulinek
4. črc 2018

@snazimese no tak uvidis

simulinek
4. črc 2018

@misicka1988 aha no uvidím prostí týden jdu na gyndu tak snad něco uvidí ještě že nemám nevolnosti jen to caste wc trápí a bolesti prsou

snazimese
4. črc 2018

@simulinek to rozhodně 🙂 zítra bude klíčový den

simulinek
4. črc 2018

@snazimese jak klíčový den jak to myslis

snazimese
4. črc 2018

@simulinek no tak, že by měla MS dorazit. Zítra mám termín MS

simulinek
4. črc 2018

@snazimese aha tak to jo

dally
16. črc 2018

Ahoj, děvčátka 🙂
Mám dotaz a chci slyšet Váš názor. Poslední menstruaci jsem měla 1.6.2018.. Další jsem měla dostat ale už mám 10 dní spozdeni. Sex byl 2.7. A 6.7. Dělala jsem si ob 3 dny těhotenský test. Více posílám fotografií. Kde je jasné vidět duch na všech.. Dnes, sem byla u doktora na ultrazvuku ale nic neviděl ani ve vajecnikach a ani mimodelozne. Nikde ani stopa.. Odebral mi krev a dal mi vyvolávací injekci podle které bych to měla dostat do 10 dnů. Zítra mám zavolat na výsledky. Máte nějaká z Vás zkusenost? Děkuji za odpověď.

balogis
16. črc 2018

@dally ja teda něco jako duchy asi vidím,ale spíš jen na těch fialových testech.deset dní zpoždění to uz by podle me měly být viditelné čáry.Ja teda měla slabounkou čáru uz týden před vynechanim,ale každý to má zřejmě jinak🤔

petaov
16. črc 2018

@dally Záleží jestli míváš pravidelnou MS. Jestli tedy to zpoždění, které počítáš je od pravidelné MS (28dní). Já měla zpoždění od pravidelné (kterou ale nemám) 5 týdnů, testy negativní, ani na UTZ nic a těhotná jsem byla, ale bylo to vidět až později. Mi ale testy na moč nic neukazují (jen podle krve), někdo to tak má.

klsa23
17. črc 2018

dobrý den, prosím o názor. den zpozdění a nevím jestli je to duch nebo jen ryska. děkuji :-ú

simanov
1. srp 2018

Dobrý večer, děvčata vidíte ducha?Dekuji

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru