Vidíte tam ducha?

salominx
20. dub 2018

Hezký den, chtěla bych se Vas zeptat. Dnes měla dojit MS ale zatim nic, jen rano hrozné píchani v podbřišku, ale to behem pul hodinky ustalo. Hodně piju a chodim casto na malou, tak me napadli udelat TT.
Zajimalo by mě zda tam některá neco vidíte.
Moc diky.
Pred rokem sem o miminko prisla a od Té doby se nám nedaří tak budu rada za každé ocko co se na to mrkne
😊

salominx
autor
20. dub 2018
jednaholkaa
20. dub 2018

@salominx Taky me pichala v podbrisku par hodin kdyz jsem otehotnela 🙂

beruda
20. dub 2018

Já bohužel nevidím nic.

salominx
autor
20. dub 2018

Jeden je udělaný včera další 2 dnes.
A to sem se zarekla ze už testovat nebudu. 😅
Na živo jdou vidět mnohem lépe nez na fotce jsou krasne růžový ale hodne slabe
😏

kepu
20. dub 2018

@salominx ja je tam vidim .... Tak at sili . 👍

pajos12
20. dub 2018

Taky vidim😉

priefi
20. dub 2018

@salominx ja tam ducha vidim. Testni v nedeli rano, zda sili, pokud bude silit, je to na dobre ceste, pokud bude stale tak slaby, ocekavej ms (pokud ovsem uz ji v te dobe nebudes mit). Ja mela taky takoveho ducha, na fotu ale sel videt lepe a za dva dny prisla ms 😉 takze jeste nejasej 😊 muze to byt jen biochemicke

salominx
autor
20. dub 2018

Možná takto budou vidět lépe.
Byli vidět hned ale nepatrně az kdyz zaschne test tak se zvýrazni .
Kazdy měsíc sem doufala a kdyz sem myslela že jo a byli priznaky tak nikdy nic. A teď je to uplne na opak a nic mi neni 🤣

salominx
autor
20. dub 2018

diky holky, 😊
@priefi jasne ja vim, zkusim dalsi v tu nedeli zda ano ci ne a dam vedet 😊
Ale i tak alespoň me těší že nemam halucinace 😄😅

evakaspar
20. dub 2018

Něco tam je. Ale může to být zkreslené přicházející MS. Před MS je v těle určitá hladina hcg také. Takže testy hází falešné duchy u některých žen za 3 dny by měl být silnější jestli jde o těhu. Držím palce.

salominx
autor
20. dub 2018

@evakaspar právě me zarazilo ze v den MS se nic neděje a nedorazila. Minuly mesic sem si delala take TT na vině příznaků a nikdy se mi toto neobjevilo proto me to zarazilo ze je vazne do růžova . Tak buď to vyjde nebo ne uvidime. 😊 V neděli zkusim test kdyz MS nedorazi a snad nedorazi 😏😅

agneska7
20. dub 2018

taky vidím a co to máš za značku? jestly dr max tak ten bohužel v poslední době dělá i daleko krásnější duchy :( ale snad to nebudou falešnaci držim palečky

pavca1982
20. dub 2018

Já jsem to trochu zvětšila a řekla bych, že jsou dvě čárky.😉🍀

salominx
autor
20. dub 2018

@agneska7 ano je to dr max to sen take četla ze delaji falešné ☹
@pavca1982 Ja uz snad nevidim nic 😅.
Sem jak umanuta po 2 letech snažení uz jsme to tak nejak vzdali. Tak snad bude sílit potvurka jedna ! 😊😊

hani1234
20. dub 2018

@salominx Moc Ti přeji, aby test sílil.

salominx
autor
20. dub 2018

@hani1234 moc moc dekuji ani nevíš jak si to přeji já 😘☹

hani1234
20. dub 2018

@salominx Já Ti to věřím.😊

amaliekvidova
20. dub 2018

@salominx Nechci tě vystrašit, ale mám zkušenost z tohoto týdne s dr.max testy. Dělaly mi krásné duchy až po zaschnutí, tak si je vyzkoušel manžel a měl tam krásného velmi viditelného ducha🙄 Škoda, že jsem to nenafotila, bylo to u něho jasné těhotenství 😁 Zkus jiný 😉

pavca1982
20. dub 2018

@amaliekvidova no ty vadooo😁

salominx
autor
20. dub 2018

Sem na neschopence a nemam jak pro jiny dojit. 😣
Tak zkusím v nedeli zda zesili ci ne
😊😊

kristyn.g
20. dub 2018

@salominx asi to budeš mít podobně jako já, já jsem takto měla 14 dpo pár dní před ms (mam dlouhý cyklus, do druhého dne byl vidět lépe, tak uvidíš za pár dní 🙂

salominx
autor
20. dub 2018

@kristyn.g U tebe je krásně vidět !! 😊
Ja doufam že zesílí dnes měla mrcha přijít a jeste nic tak uvidime 😊..

salominx
autor
21. dub 2018

Holky, nedalo mi to a zkusila se TT. ten posledni je ze dneška. Mxslite že trochu zesilil?
Ale mam strach a asi z toho nic nebude rano sem trochu zakrvacela a ted spinim sem tam trochu krve jeste
😭

leniczka23
21. dub 2018

@salominx si pis ze zesilil..to vypada nadejne..🍀

vendelinka08
21. dub 2018

@salominx řekla bych že pěkně sílí.....tak uvidíš, zkus zase zítra a uvidíš, že ti čárka zase zesílí..... vypadá to velmi nadějně... ale to že špiníš, je na začátku normální, pokud tedy nezačneš normálně krvácet. Tak si v pondělí zavolej na gyndu... držím palce...

jitulka87
21. dub 2018

Drzim palce, at to dobre dopadne...vim, ze to sem nepatri, ale co ty fleky okolo...? Proste me nepred "zaujalo" pozadi a pak az duchove 🙈👻

lachtanice86
21. dub 2018

@salominx kdy máš termín MS?

salominx
autor
21. dub 2018

@jitulka87 je to foceno na balkoně, a kdyz uz jsme ten byt okupovali tak tam ty fleky byli vypadá to jak od cigarety. 😅

salominx
autor
21. dub 2018

@lachtanice86 měla dorazit 19teho, 20teho ale uz nebudu zkoumat duchy na TT. 😊
menstruace se rozjede během dne mam hrozny bolesti v podbřišku takze uz nebudu testovat a snad dalsi mesic 😊😊

kepu
21. dub 2018

@salominx to ze mas bolesti muze znamenat prave to ze jsi tehotna ja je mam jeste ted obcas. ...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru