Vidíte tam ducha?

salominx
20. dub 2018

Hezký den, chtěla bych se Vas zeptat. Dnes měla dojit MS ale zatim nic, jen rano hrozné píchani v podbřišku, ale to behem pul hodinky ustalo. Hodně piju a chodim casto na malou, tak me napadli udelat TT.
Zajimalo by mě zda tam některá neco vidíte.
Moc diky.
Pred rokem sem o miminko prisla a od Té doby se nám nedaří tak budu rada za každé ocko co se na to mrkne
😊

nunu22
21. dub 2018

Holky co tu? Dnes 27 DC a Ms by měla přijít za 3-4 dny

salominx
autor
21. dub 2018

@kepu a v kolikatem si mesici ? 😊
Ja to mám teď přesně jako před rokem. Jenže to sem krvacela snad 14 dni v kuse a pak klesalo i hcg na pouhou 0 . A to ze sem dnes dost zakrvacela pak spinila a ted opet čirá krev tak přestávám doufat v zázrak. 😏
Mamka me uklidňovala že pri me klasicky mela menstruaci první měsíc a netušila ani že tam sem. 😍
Ale pochybuji ze toto je muj pripad. ☹

kepu
21. dub 2018

@salominx ja koncim 16tt .... Myslela hsem ze mas jen bolesti ty jsou nirmalni ze zacatku kdyz jsi krvacela tak nevim.... Kazdopadne bych zkusila za tyden ten test pro jistotu a uvidis ...😉

jitulka87
21. dub 2018

@salominx ahaaa. Tak to je jina 😉 drzim palce, at to vyjde

2hanah
21. dub 2018

@salominx Já vidím, stejné "paranoidní" duchy jsem taky měla pár dní před termínem ms a už jsem v 7.měsíci, ikdyž od 9. až do 12.týdne se mi taky nevyhnulo masivní krvácení, prcek byl v pořádku.

evakaspar
21. dub 2018

@salominx Taky sem mela bolesti velké a byla jsem tehu 😉 I sem začala lehce krvácet.

salominx
autor
21. dub 2018

Mě holky prijde že mam snad klasickou MS, žádné kusy a je slabší ale je a i ta bolest divna. 😅
Zkusim zitra rano TT ale myslim ze bude bílej jak papír. 😊

lachtanice86
21. dub 2018

@salominx spíš bych zkusila až tak týden po ms.

astyna
21. dub 2018

už máš po termínu ms? čárka mi příjde hodně slabá, jakoby menzes ještě měla přijít…no uvidíš 🙂 já jsem teda vždy v termínu měla // jasné. Ty bolesti mohou být kdovíjaké, zase embryo nyní není tak obrovské, aby se ti roztahovala děloha. Takže držím pěsti 🙂

astyna
21. dub 2018

@salominx

U druhého syna jsem testovala 3 dny před menzesem, nic, pak jsem to podle mě dostala a nechala to být a v 29.den cyklu najednou klid a // tam už bylo jasné 🙂

salominx
autor
21. dub 2018

Holky tak krvaceni se zmenilo ve spineni tak sem z toho uz blbec. 😏🙄😅

priefi
21. dub 2018

@salominx tak na konci udelej tehu test 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru