Vidíte tam ducha?

simonkapl
25. bře 2019

Ahoj včera jsem si dělala test (7dni ) před ms , vím ze je to moc brzo , ale od včera mě hodně bolí prsa tak jsem to chtěla jen tak zkusit. A přijde mi ze tam něco úplně skoro neviditelného vidím , ale nevím jestli si to třeba jen nenamlouvam. Proto by mě zajímalo jestli vy něco vidíte nebo ne. Předem děkuji 😊

kkacca
25. bře 2019

Ahoj, nevidim nic teda, jak dlouho jsi od ovulace?

malinkaelinka
25. bře 2019

@simonkapl Já nevidím lautr nic. Dej tomu ten týden, ať si nedělás zbytečné naděje. To zklamání v podobě přicházející MS je pak zbytečně tryznive.

simonkapl
autor
25. bře 2019

@kkacca +- kolem 16.3 proběhla ovulace

vaseli16
25. bře 2019

Ja tam neco vidim,ale musi silit 🙂

simonkapl
autor
25. bře 2019

@vaseli16 děkuji aspoň vím ze nejsem blazen kterej vidí jedinej něco co není 😁 myslíte ze dnes by mohla být o něco málo silnější ?

kkacca
25. bře 2019

Udělej ho zitra a budeš vedet vic..

lucijee95
25. bře 2019

Ahoj, já teda vidím. Byla jsem na tom totiž úplně stejně. Já si dokonce dělala test 10 dni před ms a taky to bylo sotva vidět a spis více lidi psalo ze nevidí ale byl tam a každým dnes čárka sílila a dnes jsem desátý týden 🙂 do komentářů ti pošlu mě testy a jak šel čas.

lucijee95
25. bře 2019

@simonkapl
1) to je úplně první test kde jsem proste tu čárku viděla no a pak jsem testovala každý den 😀 a poslední je v den opožděne ms 😀

vaseli16
25. bře 2019

@simonkapl me nepatrne silil kazdy den a dnes jsem v 16tt 😊

simonkapl
autor
25. bře 2019

@lucijee95 děkuji za názor a vaši zkušenost , první fotka je skoro stejná jako ta moje v reálu tak počkám par dni a uvidím jak to dopadne 🙂

slunecnice358
25. bře 2019

@lucijee95 měla jsem to úplně stejně 🤭

slunecnice358
25. bře 2019

@simonkapl vidím ho tam

zuzajulie
25. bře 2019

@simonkapl kdyz s tim hybu, vidim to tam. Je to mozne, u druheho jsem testovala taky celkem brzo, bylo mi divne. Nyni jsem testovala v den ms a hned to naskocilo. Za me jo. Udelej zitra.

balogis
29. bře 2019

Negativní že jo holky

lucijee95
29. bře 2019

Tak jak to dopadlo ?? @simonkapl

astyna88
29. bře 2019

Slysela jsem,ze hcg stoupa pred ms bezne. Proto by se melo testovat az po terminu ms. Ja tam teda nevidim nic, nikde. Ale taky nejsem lovec duchu...

mimisef
30. bře 2019

Taky vidím ducha sice slouboucky ale vidím ještě je hodně brzy zkusím jsem to prostě chtěla

astyna88
30. bře 2019

Vydrž po termínu, pak už nebudeš muset lovit duchy 🙂

mimisef
30. bře 2019

@astyna88 to je pravda to už se mi jednou stalo,počkám na ms a uvidíme

mishulka26
30. bře 2019

@mimisef já chápu, že je někdo nedočkavý, ale já si dělala test až týden po vynechání MS abych měla jistotu 😊 před ní mi to přijde jen jako zbytečně vyhozené peníze 😏

alkuska
30. bře 2019

@astyna88 Hcg určitě běžně nestoupá, v těle normálně vůbec není, pokud tam není zárodek. Ale samozřejmě může být biochemické těhotenství, takže je samozřejmě lepší počkat třeba týden po vynechané MS.

sudylichozrout
30. bře 2019

@alkuska pletes se. hCG i v tele netehotne zeny pritomno je a pred menstruaci hladina opravdu stoupa. I proto se pocita laborka jako pozitivni az od 10 jednotek.

alkuska
30. bře 2019

@sudylichozrout ok, máš pravdu, moje chyba.

sudylichozrout
30. bře 2019

@alkuska v pohode, nic se nedeje 🙂

alkuska
30. bře 2019

@sudylichozrout Hele nedalo mi to a ještě jsem to teď dohledávala (protože si to nabeton ze školy pamatuju jinak) a jestli tě to nějak víc zajímá... jedná se o molekulu podobnou hcg, ne uplně 100% totožnou s placentárním hcg. Oblbnout test to samozřejmě může, je to chemicky hodně podobné a často se to v textech normálně zaměňuje, ale prý se to strukturálně podobá spíš LH než "pravému" hcg, takže se tomu v těch nejodbornějších kruzích říká "hcg-like hormone". A jeho hladiny soupají s věkem ženy, hlavně po menopauze, tam už by to mohlo ty testy barvit pravidelně, kdyby si je dotyčné starší dámy dělaly 😂

oveckaluky
30. bře 2019

@mimisef vidím, držím pěsti, ať sílí 🙂

sudylichozrout
31. bře 2019

@alkuska jo, tak zas dik ja 🙂

mimisef
31. bře 2019

@oveckaluky děkuji akorát má ms asi přijde dnes spinim, zřejmě dorazí o 10 dní dřív :(

oveckaluky
1. dub 2019

@mimisef ještě to nevzdávej, to může být hnízdění....spinila jsem do 7. tt 😉

mimisef
1. dub 2019

@oveckaluky je to má :( tak že hlavu vzhůru, snažení pokračuje jak to půjde ,děkuji 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru