Vidíte tam ducha?

simonkapl
25. bře 2019

Ahoj včera jsem si dělala test (7dni ) před ms , vím ze je to moc brzo , ale od včera mě hodně bolí prsa tak jsem to chtěla jen tak zkusit. A přijde mi ze tam něco úplně skoro neviditelného vidím , ale nevím jestli si to třeba jen nenamlouvam. Proto by mě zajímalo jestli vy něco vidíte nebo ne. Předem děkuji 😊

mimisef
1. dub 2019
astyna88
1. dub 2019

@alkuska

právě že v těle být musí, jinak nedojde k početí. Známá takto nemůže otěhotnět, protože její tělo hcg nevytváří vůbec. Já jsem se to dozvěděla tady na moníkovi a zeptala jsem se manžela, který pracuje s mikrobiology a hemology, aby se mě na to v práci zeptal 😀 a fakt to tak je. Do 8 jednotek zdravá žena hcg běžně vytváří, proto v laborkách berou těhotenství až od 10 jednotek výše. Samo biochemické být může, ale to už bude vyšší hladina a nebude stoupat.

sudylichozrout
1. dub 2019

@astyna88 mne to prave rikal pribuzny biochemik, takze me Alkuscina odpoved prekvapila. Ale rikala jsem si, ze jsem treba pribuzneho blbe pochopila a ona je z oboru, tak vi. Tak jsem rada, ze jsem se (nejspis) nespletla, kdyz jsem to sem psala 🙂

alkuska
2. dub 2019

@sudylichozrout no on to prave bude ten hcg- like, ten se opravdu tvoří v šišince jak jsem se dočetla, ale pravý placentární hcg- se dělá fakt jen v plodových obalech. Ale to ty testy určitě nerozliší, je to chemicky skoro to samé. Takže máme vlastne pravdu všichni 😀

sudylichozrout
2. dub 2019

@alkuska hehe, jojo 😀

astyna88
2. dub 2019

@alkuska

aspon se tady člověk vzdělá 🙂 díky!

ivetkakr
29. pro 2019

Holky,vidíte něco? Jsem 26.DC,nikdy jsem si před termínem test nedělala,ale teď mam silny pocit ze jsem proste těhotná a na testu mi přijde ze vidím ducha..

ivetkakr
29. pro 2019

Tady ještě druhá fotka

alkuska
29. pro 2019

@ivetkakr duch tam je, tak snad bude sílit. Z pár dní budeš mít jasno.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru