Vysoká sliznice a zpoždění MS. Je naděje na mimi?

sarikslezak
8. říj 2019

Prosim o vase nazory, zkusenosti..
Dnes mam 10 dni zpozdeni. Testy negativni. Minuly tyden strasna bolest prsou- nyni ustupuje. Vcera jsem byla na gynde a pani doktorka rikala, ze mam hodne vysoko sliznici. Dostala sem injekci a mam cekat. Myslite, ze je nadeje na mimi? Nebo vy co ste meli vysoko sliznici ste to pak dostaly?? Dekuji za vase zkusenosti a nazory.

jitule_hrachule
8. říj 2019

@sarikslezak Já nevím, ale kdyby si doktorka myslela, že je šance na to, že by tam bylo zahnízdění mimčo, tak by nepichla provokačku.l, byla jsem takhle na injekci, protože jsem to 14 dní nedostala a testy byly negativní, do 14 dnů přišla MS a pak jsem dostala Utrogestan (myslim, ze se to tak jmenovalo) na srovnání cyklu.

sarikslezak
autor
8. říj 2019

@jitule_hrachule ja mam prave cyklus pravidelny, jen tento mesic proste ms neprisla..

jitule_hrachule
8. říj 2019

@sarikslezak Já ho předtím taky měla pravidelný a pak najednou bum

sarikslezak
autor
8. říj 2019

Tak bolest prsou neustupuje a jeste mam zacpu😃😃 🙈 na tu sem pri prvnim tehotenstvi fakt trpela 😀 no bohuzel mi nezbyva nez cekat do pristiho tydne, zda to dostanu ci ne. Jen jsem cekala nejake vase podobne zkusenosti..

nanyh
8. říj 2019

@sarikslezak Já se docela divím, že tě nejprve neposlala na krve aby zjistila HCG. Při mém prvním těhu jsem to měla jak ty. Vysokou sliznici, což mohlo těhotenství nasvědčovat a taky ne. Poslal mě na krev a bylo jasno. Nechápu jak ti bez 100% jistoty mohla dát injekci na vyvolání.😡

werumka
8. říj 2019

@sarikslezak
@nanyh Vyvolavacka je progesteron. Pokud žena není těhotná, vyvolá menstruaci ze spadu hormonu. Pokud těhotná je, tak to těhotenství naopak podpoří ;) takže čekat a průběžně testovat ;)

nanyh
8. říj 2019

@werumka Tak to joo. S tím já zkušenosti nemám, nikdy mi MS vyvolávat nemuseli😊

sarikslezak
autor
9. říj 2019

Holky dekuji za vase nazory. Zatim jsem to furt nedostala a modlim se, aby to vyslo 🙂

ahooooja
10. říj 2019

Mela jsem to uplne stejne dnes 9 den po vyvolavacce a jsou tam dve carky. Jen na ne nevericne koukam 🙂. Po 6 letech snazeni skoro zazrak 🙂

sarikslezak
autor
10. říj 2019

@ahooooja no ja asi trochu spinim ☹ ale jen kdyz jakoby zajedu dovnitr, ze me nic nevyteka... mam strach ze to dostanu☹

sarikslezak
autor
10. říj 2019

@ahooooja jinak vam gratuluji 😊

ahooooja
11. říj 2019

@sarikslezak dekuji ale nic neni jiste, ve sprse jsem zacala spinit ☹ rano zase nic, nu uvidim 🙂

sarikslezak
autor
11. říj 2019

@ahooooja no ja to v noci dostala. Tak snad priste..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru