Vysoká sliznice v děloze. Co to znamená?

dendasubaristka
22. srp 2019

Zdravím holky. Chci se zeptat včera jsem byla na gynde na preventivce. A doktorka jak mi dělala vyšetření mi řekla že mám vysokou sliznici. Akorát já teda vůbec netuším co to znamená :D mám to dostat v úterý takže do menstruace mám 6 dní. Nějak mě v tu chvíli nenapadlo se zeptat co to znamená. Tento měsíc jsme se celkem snažili, takže by mě zajímalo jestli to může znamenat těhotenství nebo co 🙂 Já jsem ji právě říkala že tento měsíc jsme se snažili a jestli by to už poznala říkala že to je brzo a pak při vyšetření my řekla tohle. Díky moc za odpovědi.

dendasubaristka
autor
22. srp 2019

S tím že teda jsem plus minus par dní týden od ovulace a poprvé za celou dobu mám po ovulaci čípek jakoby jiny. Vždycky mi po ovulaci ztvrdnul a vrátil se do původní polohy teď je jakoby lehce měkký a takový schovaný na straně. Tak nevím jestli to taky může něco znamenat 🙂

barulina
22. srp 2019

Vysoka sliznice byva i pred ms

dendasubaristka
autor
22. srp 2019

@barulina a i tak brzo před ní?

dendasubaristka
autor
22. srp 2019

@barulina a i tak brzo před ní?

klaarusa
22. srp 2019

Dle mého to může znamenat buď stav před MS a nebo i těhotenství. Teď jen pár dní počkat.

dendasubaristka
autor
22. srp 2019

@klaarusa to bude teda dlouhých 6 dní :D

barulina
22. srp 2019

6 dni neni dlouho pred ni ;)

marketa1218
22. srp 2019

Já jsem tedy šla na kontrolu po vynechani menstruace a doktor ještě nic neviděl. Sliznice byla také vysoká a těhotenství to bylo. Tak držím palce, ať menstruace nepřijde.

dendasubaristka
autor
22. srp 2019

@marketa1218 děkuji moc :* no já šla právě jen na preventivku po roce a tím že mám před menstruaci a vím že jsme se celkem snažili,tak jsem se jí ptala jestli něco může vidět no. Říkala že je ještě brzo a pak že sliznice je hezky vysoko. Nikdy před tím mi o sliznici právě nic neříkala,takže mě to překvapilo. A v tu chvíli mě nenapadlo se jí zeptat co to znamená. No a k tomu mám ten čípek úplně jiný než každý cyklus pred tím.

elwe
22. srp 2019

@dendasubaristka spíš to znamenalo, že šance na otěhotnění je dobra, kdybys měla sliznici nízko, tak by to byl problém. Jinak já měla 14 dnů po ovulaci vysokou sliznici a těhotenství to bylo, ale týden po je ještě brzo na nějaké závěry. Ale přeju ať to vyjde 🙂

dendasubaristka
autor
22. srp 2019

@elwe aha,prostě vysoká sliznice znamená dobre prostředí pro uchycení 🙂 no co jsem všude četla,tak celkově trvá než to vajíčko doputuje a pak se uchytí. No nic budu čekat do menstruace. Díky 🙂

jednaholkaa
22. srp 2019

Zadne zavery bych z toho nedelala.. to jsem slysela od gynekologa vicekrat, ani jednou pred tehotenstvim. Pred menstruaci je sliznice vzdy vyssi, jestli je v ni zahrabany vajicko tezko rict 🙂

dendasubaristka
autor
22. srp 2019

@jednaholkaa no takže kolem a kolem je to jen o tom že je to dobré prostředí pro vajíčko nic víc.

jednaholkaa
23. srp 2019

@dendasubaristka V podstate jo.

sarikslezak
8. říj 2019

Jak jste dopadla? Tehotna, nebo dorazila MS? Mam podobny problem dekuji

dendasubaristka
autor
10. říj 2019

@sarikslezak po měsíčním zpoždění přišla ms. Jediné co ti poradím snažíme se už 3 roky. Nevěřte ničemu. Opravdu nic vám neřekne že jste těhotná. Až potvrzení doktora. to co se mi stalo teď měla jsem dokonce měsíc zpoždění, čípek různě položený jiný než obvykle. Teploty vysoké všechno a těhotná jsem prostě nebyla.

vercas123
12. pro 2019

Ahoj holky, dotaz. Měla jsem MS o 3 dny dříve trvala jen 3 dny v ten očekávané MS jako kdyby se slehla zem. Byla jsem u DR a sliznice stále vysoká.. nevíte?

marketa2287
21. dub 2023

Ahoj holky,je mi jasný že jsem v čekačce jako asi každá z nás.Chci jen popsat svůj problém a zeptat se jestli jste některá z vás měli to samé.Vždy jsem měla cyklus 28/+-1/2 dny.Minulý měsíc opoždění,menstruace nakonec dorazila od začátku minule ms 34dc,byla krátká,trvala tak 3 dny plně a z toho 2 dny špinění.Tento měsíc opoždění 36dc a nic.Doktor mi řekl že cestu nemám,ale že mám 1,5cm zvětšenou sliznici.Test negativní.Píchnul mi injekci a čekám zda ms příjde nebo ne.Snažení jsme měli s partnerem naposledy 4.4. a dnes je 21.4.Toho 4.4. jsem i špinila a to přikláním k ovulaci.Kdybych byla těhu,už by to test přeci ukázal,nebo ne?Ted čekám zda MS dorazí nebo ne

marketa2287
21. dub 2023

@marketa2287 a chci jen dodat že mi doktor řekl,že to podle sliznice ani nevypadá že by MS měla přijít.Že určitě v blízké době nedorazí.Test negativní ale je tu někdo kdo měl test pozitivní až za delší dobu???

marketa2287
21. dub 2023

@marketa2287 přikládám graf s bazálkou

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru