Za jak dlouho vyšel pozitivní test?

iwet91
19. čer 2017

Holky, mám 8 dní zpoždění. Už jsem zkoušela dva testy a oba dva negativní . . Nikdy jsem tak dlouho zpoždění neměla, cca před 2 týdny myslím, že jsem měla snad i nidaci ( nevím, jen soudím) měla jsem trochu krve na papíru ( cca po dobu 3 dnu) . Kdyby náhodou došlo k uhnizdění, už by byl test pozitivní, ne ? Díky 🙂

veronika861
23. čer 2017

@walca gratulace tak to mas jisty.ja jen doufam ze u me ted dorazi ms ,dneska jsem nastoupila do prace a nerada bych se ji vzdala

walca
23. čer 2017

Ja nastoupila do nove prace 2.5.tak premyslim jak se zachovat 🙂 prece jen je to moje prvni tak se bojim

veronika861
23. čer 2017

holky takhle vypadam pred tremi tydny

veronika861
23. čer 2017

takhle poslednych 14 dni.dnes meskani presne 6dni.tehu testy o vikendu hlasili ano ve stredu uz neukazali nic

iwet91
autor
25. čer 2017

@veronika861 Tak i kdybys byla těhotná, určitě nemáš první mesíc takový pupek, je jen nafouklý 🙂 To už by byl aspon tak 5tý měsíc 😀

tereza1989
25. čer 2017

@veronika861 no to teda urcite nebude těhotenský a obzvlástě pokud meškáš týden. První měsíc tělo zadržuje hodně vody a citiš se nafouklá.

jullli
25. čer 2017

@veronika861 takhle vypadam ted v 6 mes ;) mozna malinko vetsi mam pupik :D

linee
25. čer 2017

@iwet91 ja mela pozitivni testy obvykle az 11 dpo.Resp.do te doby neg.,kolem 11dpo uz trochu silnejsiho ducha.A to jsem mela ovu kolem 11dc.

veronika861
1. črc 2017

Díky bohu to u nás dorazilo ale Teda vodopády jako blázen takže jsem byla ráda.

nikolaa64
9. zář 2022

@iwet91 já to můžu doporučit digitální testy

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru