Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Zapomněla jsem si vzít 2 prášky HA, můžu být těhotná?

di7
19. led 2015

Zdravím také beru Nyssielu, a stal se mi takový problém, nebo spíš moje velká hloupost, brala sem platicko, bez přestávky, a hned najela na druhé, byli sme na dovolené, a v druhém týdnu dalšího platička, sem si dva prášky po sobě zapomnela vzít, tentýž dny, sem měla nechraneny styk, a do dvou dnů poté, se mi dostavilo krvácení ze spádu, ikdyž sem si tabletky podle návodu dobrala. No, a teď je otázka, zda bych mohla otěhotnět, a nebo sem byla chráněna.. u doktora sem byla, a ta mi nic takového nedokázala říct, jestli by to bylo možné, věděl by někdo, jak to v této situaci funguje?

mandala
19. led 2015

Znám hodně dětí počatých přes vynechanou jednu pilulku, ale myslím, že to není tvůj případ, že jsi dostala MS dřív, protože jsi vynechala ty 2 dny, kdybys byla těhu, tak by podle mě nepřišla . Ale kdo ví, když neví doktor...

petrusew
19. led 2015

já myslím, že pravděpodobnost těhotenství je malá. Krvácení - ms jsi dostala z důvodu vynechání těch dvou tabletek.

ivet1987
19. led 2015

Tak jelikož neproběhla ovulace tak to vidím mizivě. Taky jsem brávala více platíček po sobě a řekla bych že je to kvůli těm vynechaným tabletkám. Měla jsem slabé co se týče hormonů, takže i přes můj plán brát naráz např 3 platíčka, jsem musela kvůli špinění udělat pauzu po 1,5 platíčku například.

Sem začni psát odpověď...

Odešli