Že by se zadařilo?

miky89
28. zář 2015

Prosím o vaše poznatky a názory. Už pátý den mě hrozně bolí prsa a mám tlaky v podbřišku... dnes jsem si udělala dva testy... jeden test Benu - mám tam dvě čárky a jedna je teda slabší... chtěla jsem se ujistit jestli vidím správně a udělala jsem si druhý test - mamatest - tam se mi ukázala druhá čárka taky, ale o hodně méně viditelná než u prvního testu... MS by měla přijít až ve čt. Jaké máte zkušenosti z mnou jmenovaných testů?? děkuji za odpovědi
V našem případě by šlo o první dítě 🙂
Přikládám foto testů.

zlatkavlk
28. zář 2015

Podle mě jasně pozitivní, zvlášť jestli máš ještě před MS, já měla takový test s duchem 5 dní po zmeškané MS... přeji ať to klapne 😉

miky89
autor
28. zář 2015

@zlatkavlk děkuji moc 🙂 trošku se děsím toho, že MS přijde 😒 asi budu zkoušet radši ještě dále 🙂

anonym88
28. zář 2015

Pozitivní 😉 Gratuluju 🙂 🙂

miky89
autor
28. zář 2015

@anonym88 děkuji 🙂 snad to bude pravda 🙂

no_title
28. zář 2015

@miky89 někteří měli ms až do čtvrtého měsíce, ono vynechání ms taky není žádná záruka, že člověk těhotný není 🙂

miky89
autor
28. zář 2015

@no_title budu ještě prá dní zkoušet testy... a kdy zajít na gyndu??

no_title
28. zář 2015

@miky89 já bych šla tak týden po očekávané ms, ať už přijde nebo ne. Pokud přijde, bude asi slabší... Vypadá to, že je hodně brzo, asi by nic vidět ještě nebylo 🙂

markyska88
28. zář 2015

@miky89 ahoj, podle mě jasně pozitivní !! 🙂 já měla jen testy dr.max a přesně 5 dní před ms jsem už měla takového ducha jak ty a pak už jen sílil 🙂 stopro jsi těhu, gratuluji 🙂

miky89
autor
28. zář 2015

@no_title 🙂 🙂 děkuji moc 🙂

miky89
autor
28. zář 2015

@markyska88 🙂 to se tak krásně čte 🙂 děkuji moc 🙂

bohsedla
28. zář 2015
Uživatel bohsedla je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od bohsedla.

🙂 😉

madulinka
28. zář 2015

ano, je to pozitivní a gratuluji, také jsem to tak měla (týden před očekávanou MS) a v den MS jsem lítala co pět minut na záchod, jestli jsem to náááhodou nedostala 😀 a v posteli mi chrůpe už teď téměř čtyřletá princezna 🙂

miky89
autor
28. zář 2015

@madulinka jůůů to je krásný... myslím si, že ve čtvrtek budu lítat pořád dokola taky na wc 😀 a jinak děkuji 🙂

anonym88
28. zář 2015

@miky89 Preju ať sílí 🙂 Jinak být tebou tak tam asi zavolam a zeptam se,oni řeknou co a jak a kdy mas přijít aby už bylo něco vidět. 🙂

miky89
autor
29. zář 2015

@anonym88 děkuji moc 🙂

kaccistar
29. zář 2015

@miky89 na gyndu sa neponáhľaj, ono je to fakt zbytočné ísť tam moc skoro. Ak sa dá, radšej si počkaj až do toho 8. týždňa, kde už by malo byť vidieť aj srdiečko.. aby si sa zbytočne nestresovala, že tam prídeš moc skoro a ona Ťa potom objedná až za dlho.. ale ak nevydržíš, kľudne im zavolaj, oni Ťa aj tak objedajú až niekde od 6. týždňa.

miky89
autor
29. zář 2015

@kaccistar děkuji za radu 🙂 neznám to, tak jsem ráda za každou radu 🙂

kaccistar
29. zář 2015

@miky89 nie je za čo. Inak hlavne ani netestuj každý deň. To HCG sa mení zhruba každé 2-3 dni, tak si radšej počkaj.. aj keď viem, ono sa to ľahko hovorí.. ale držím palce, podľa mňa to vyzerá veľmi nádejne.. tiež som to tak mala, že som mala len jemnú čiarku, ducha, ale počkala som týždeň a bolo to tam 😉 a teraz snáď do týždňa bude už aj mimi s nami 🙂

miky89
autor
29. zář 2015

@kaccistar já jsem si teda dneska test radši udělala...čárka tam je... teď pár dní počkám...ve čtvrtek by měla dojí MS, ta doufám, že nedojde... tak držím pěstičky ať je mimuško s vámi co nejdříve 🙂

nick1234
30. zář 2015

Holky já jsem asi slepá ale kde na tom druhém testu (na tom bez obalu) vidíte druhou čárku? Já totiž testů se stejným výsledkem měla několik, a těhotná zatím nejsem. Jinak na tom prvním je to pěkně vidět.

miky89
autor
1. říj 2015

@nick1234 na fotve to moc vidět nejde...ale okem jo...

nick1234
1. říj 2015

Holky prosím dnes jsem na testu objevila dvě čárky (konečně), poslední ms jsem měla 24. - 27. 9., (mám ale cyklus cca 33 dní, spíše nepravidelný), kdy myslíte že se mám objednat na gynekologii abych tam nebyla zbytečně brzo?

nick1234
1. říj 2015

Oprava 24. - 27. 8 :D

slunicko01
1. říj 2015

@nick1234 vypadá to nadějně, zavolej si k doktorovi, on ti sám řekne, kdy přijít. Nejlepší je tak 7.-8.tt,aby už bylo něco vidět...

nick1234
1. říj 2015

Tak právě mě sestříčka objednala na 26. 10., sice je to za hodně dlouho, ale tak snad už tam aspoň půjde něco vidět....

slunicko01
1. říj 2015

@nick1234 to uteče ani nebudeš vědět jak ☺

nick1234
1. říj 2015

Jo to asi jo ale ta nejistota je hrozná, hlavně teď máme jít na oslavu šedesátin a já potřebuju věrohodnou výmluvu proč nemůžu pít alkohol, protože samozřejmě nechci rozhlašovat že jsem těhotná 😒 nemáte nějakou radu?

slunicko01
1. říj 2015

@nick1234 zánět mocaku a antibiotika ☺

nick1234
1. říj 2015

Jo to by mohlo projít 🙂

michr
1. říj 2015

Tak přesně tohle mi ukazují oba dva testy, které jsem si dělala dneska, ta druhá čárka je hodně slabučká, jen takový "duch", sestřička na gynekologii mi řekla, že na ultrazvuk je brzy, že to půjde vidět nejdříve tak za týden, že by se ještě mohlo jednat i o cystu, kdy moč je agresivnější a může to na testu ukazovat pozitivní výsledek, tak teď babo raď ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru