Znáte tento test, je to duch?

ajleenka
30. srp 2018

Ahoj holky, dnes jsem 9dpo a protože jsem nedočkavá, tak jsem zkusila test. Značka je Top test, je hrozně úzký a divný a objevilo se tam toto. Máte někdo s testem zkušenost? Vidíte ducha? Mohl by být pravý? Mám doma ještě Mamatesty, tak příště zkusím spíše ty, ale o těch se zase tvrdí, že nejsou tak citlivé.

hanulkaha
30. srp 2018

Ja jsem dnes 18 dpo a mamatest jsem si dělala 12 dpo a vysel takto slabe, vxera ale uz krasna silna carka, takze si myslim, ze do toho 12 dpo by na tom mamatestu nebylo nic moc videt a nebo jen hodne slaboulinko... Drzim pesti 🍀🍀🍀

leniczka23
31. srp 2018

@2hanah tak to se mas, sem ve skupince snazilky a ducha na testu na skoro kazdy mesic spousty zen a nic z toho. A opravdu nemusi jit o tehotenstvi u kazdeho ducha, protoze pred ms se lehce zveda hladina vsech hormonu, mezi nimy i HCG ktere je v tele normalne pritomno v malem mnozstvi. Proto se nema testovat pred ms.😉

ajleenka
autor
31. srp 2018

@bejbinecko Tak jak jsi na tom? Já na mamatestu nějaký slabý náznak jo, ale fakt skoro neznatelný, nevyfotitelný. Takže pořád nevím, na čem jsem.

sonik8721
31. srp 2018

Z takového dušika, už máme doma 11.měsíční zvíře :D A to jsem si test dělala dva dny, po termínu ms a neměla jsem nic, nedalo mi to, udělala jsem si druhý den ráno znovu a byl tam fakt nepatrný pididušík 💁🏻‍♀️😊
Držím palce 😊

bejbinecko
31. srp 2018

@ajleenka ahoj ja son rano nestihla testnut ale idem teraz vecer skusit lady max test tycinkovi tak isto poslem fotku

ajleenka
autor
31. srp 2018

@bejbinecko Super, jsem zvědavá.
Já dnes takto, nejde to ani vyfotit. Naživo trochu jo, ale myslím, že tam spíše nic nebude. Ale je to jiná značka, tak uvidíme. Ale test už doma nemám, tak až v pondělí.

2hanah
31. srp 2018

@leniczka23 Nemá, to je pravda. Bohužel se může kdykoliv pokazit cokoliv, loni v červenci jsem potratila v 10.týdnu, miminku přestalo bít srdce a co bych tehdy dala "jen" za ducha, který by odešel se zpožděnou ms, naštěstí jsem letos v červenci měla prozměnu místo kyretáže termín porodu a máme chlapečka, miminko se mi vždy podařilo počít napoprvé, jak jsem si to usmyslela, jen s donošením už to bylo trochu horší, protože děti mám tři, mám obrovské štěstí, ale od dětství mám vážnou nemoc a hrozilo mi, že nebudu mít žádné.

bejbinecko
1. zář 2018

@ajleenka takze testla som pepino dnes.rano lebo vcera vecer na tom lady max tak slaby duch bol ze sa to nedalo ani odfotit asi preto ze to nebol prvy ranny moc..dost ma to vydesilo a dneska rano moja nadej opat prisla......

ajleenka
autor
1. zář 2018

@bejbinecko Krása, ty už jsi jasná. Držím pěsti, ať je to tak i nadále. Já budu testovat až v pondělí nebo počkám na menstruaci.

gita17
1. zář 2018

@leniczka23 nekecaj, ide o biochemicke twhotenstvo ktore odide s MS

bejbinecko
2. zář 2018

@leniczka23 hcg nie je nikdy len tak pritomne jedine ak ma zena zhubny nador a niektore druhy rakoviny, sem patria I niektore druhy gynekologickych cyst..a vsetky ostatni duchovia su biochemicke tehu pokial prisla ms inak zdravej zene

bejbinecko
2. zář 2018

@ajleenka ahoj mas nieco nove?

leniczka23
2. zář 2018

@bejbinecko to neni pravda, mam svagrovku v IVF centru. HCG je pritomno v malem mnozstvi neustale. A vim to na 1000%

bejbinecko
2. zář 2018

@leniczka23 no ale garantujem ti ze test ho nezachyti

bejbinecko
2. zář 2018

@leniczka23 to by potom vsetkym vychadzali duchovia a teda ja ked som nebola tehotna tak ani naznak druhej.ciarky

leniczka23
2. zář 2018

@bejbinecko pred ms prave jo, protoze se zvysuji hladiny vetsiny hormonu, vcetne hcg, to je ten duvod proc se nema testovat pred ms. Bekomu vic, nekomu min, mam kamaradku ktera prave mela pozitivni testy kazdy mrmesic a az krevni testy ukazaly, ze ji se zveda ta hladina hormonu hodne, takze pred ms mela vzdy ducha. Takze vsem urcite ne, nejsme stroje, kazda to mame jinak.

ajleenka
autor
2. zář 2018

@bejbinecko Dnes jsem nezkoušela.

bejbinecko
2. zář 2018

@ajleenka a nejdes este testovat?

ajleenka
autor
2. zář 2018

@bejbinecko Dneska už ne. Zítra jsem už v termínu menstruace, tak buď počkám na ni nebo zkusím zítra. Uvidím. Změřím ráno bazální teplotu a podle výsledku se rozhodnu.

kass86
7. zář 2018

@ajleenka @bejbinecko
Ahoj holky,
jsem zde diskuzi nová, ale zajímá mě, jak jste dopadly 🙂 Snad nevadí, že se přidám.

ajleenka
autor
12. zář 2018

@kass86 Já bohužel špatně. Menstruace dorazila, nicméně měla jsem skoro dva dny zpoždění a potom tři dny trvající křeče, při kterých jsem nebyla schopná vůbec fungovat a jednou jsem skoro omdlela. Už jsem se bála a manžel chtěl jet na pohotovost, ale pak se to začalo lepšit. Takže je otázka, co to bylo. Nicméně zkoušíme dál.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru