Zpožděná krátká menstruace, svědí prsa. Jsem těhotná?

antosek
12. lis 2012

Dobrý den,
potřebuji poradit ohledně těhotenství. V úterý ráno jsem si dělala TS, byl negativní, ale byl 3 měsíce starý tak nevím zda nebyl prošlý.
MS jsem měla dostat 5.11, a dostala jsem jí až 9.11 ( mívám jí pravidelně p 28 dnech ). Jelikož antikoncepci neberu mívám MS 7-8 dní. Teď jsem jí měla 3 dny a strašně slabou.
Celý víkend mě šíleně svědí a pálí prsa jsou děsně citlivé na dotek, a je mi na zvracení.

Mohl být ten TS prošlý ? A mohu být těhotná ? Děkuji za odpověď 🙂

segafredo
12. lis 2012

může a nemusí, kup si nový test a budeš vědět..

radulkapol
12. lis 2012

@antosek teoreticky ano, možná nebyl ani tak prošlý, jako byla nízká hladina hcg... Zkusila bych nový test 🙂 Ale je to jen můj lajcký názor 🙂

antosek
autor
12. lis 2012

@segafredo @radulkapol určitě, zítra si jdu pro nový tak jsm zvědavá co mi výjde 😀

llluckaaa
12. lis 2012

Ahoj, ty příznaky jsou podezřelé 😉 Rozhodně bych to viděla na koupi nového testu. Teď už by se tam dvě čárky ukázaly, pokud jsi těhotná. Skoro jako bys popisovala, jak jsem poprvé otěhotněla já 😉 Na testu nic, špinění 3 dny a lezla na mě nějaká nemoc 😀

dorinek
12. lis 2012

@antosek - já myslím, že těhotná být klidně můžeš... Test asi prošlý nebyl, já měla doma test půl roku a fungoval dobře 😵 Je možné, že hladina Hcg ještě nebyla tak vysoká, aby ji test zachytil. Kamarádce test ukázal těhu až v 8 TT. Mě vždycky 5-6 TT . Co se MS týká, tak někdy se stává, že ta první MS ještě dorazí, většinou slabě. Já v prvním těhu ještě MS měla a v druhém už nepřišla. Příšerně blbě mi bylo hned od začátku v obou těhu 😝 . Nejlepší asi bude, když si koupíš nový test, nebo klidně dva a zkusíš třeba ob dva dny. Na gyndu bych zatím nespěchala, jestli jsi těhu, tak je ještě brzy, stejně by tam toho asi nebylo moc vidět. Víc Ti toho asi neporadím... 😉 Ale preventivně už bych se chovala jako těhu - žádný alkohol, žádný těžký věci nezvedat, co kdyby... Držím palce, ať to vyjde 😉

antosek
autor
12. lis 2012

@llluckaaa děkuji. Koupím si nový a uvidím, zda na mě taky nějaká ta " nemoc" poleze 😀

antosek
autor
12. lis 2012

@dorinek děkuji. My mimčo zatím neplánujeme, tak uvidím jak to dopadne 🙂

llluckaaa
12. lis 2012

@antosek Ať to dopadne tak, jak si přeješ 🙂 Pak nám napiš výsledek, jsem zvědavá 😉

antosek
autor
12. lis 2012

@llluckaaa určitě, hned jak si ten test udělám, tak napíšu 🙂

dorinek
12. lis 2012

@antosek - možná právě proto, že nic neplánujete, tak to vyjde... Až to budete chtít a budete se usilovně snažit, tak to jako na potvoru nepůjde 😔

antosek
autor
12. lis 2012

Holky, mám ještě takový dotaz. Bolel Vás podbřišek když jste byly těhotné ? Já jsem dneska celý den polehávala a bylo to v pohodě, ale teď jsem myla nádobí a vytírala a začalo mě to bolet jako bych měla MS dostat. Nehledě na to, že se mi udělalo děsně zle z parfému který používám už půl roku :-/ 😖

antosek
autor
12. lis 2012

@dorinek uvidíme jak to dopadne. Zítra si udělám test a uvidím. Kdy je nejlepší ho dělat ?

dorinek
12. lis 2012

@antosek - samozřejmě ráno, z první ranní moči 😀 A podbřišek mě bolel taky...vlastně první 3 měsíce jsem si pořád připadala, jako když to mám každou chvíli dostat 😀

antosek
autor
13. lis 2012

Tak jsem si ty testy dělala. Jeden negativní druhý pozitivní. Radši si zajdu na gyndu, stejně jsem tam dlouho nebyla, tak to spojím s prohlídkou 😀

dorinek
13. lis 2012

Pokud byl jeden pozitivní, tak bych tipovala, že to nejspíš vyšlo 😀 Tak dej vědět...

verena1989
7. led 2015

Ahojky,tak jak to dopadlo u doktora? Nevidim zadny vysledek 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru