• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem těhotná? Zpozdila se menstruace, bolí podbřišek

(Zamčená)
1. května 2012 
Poradí mi někdo ?

Jelikož neberu Ha tak s přítelem máme přerušovanou soulož ( to nejhorší co může být ). Poslední MS jsem měla 26.3.2012, již 10 let jí mívám pravidelně po měsíci, tudíž jsem jí měla dostat 26.4.2012 a stále nic. Mám 5 dnů opoždění, kromě toho, že mě včera pobolíval podbřišek jako bych to měla dostat, a dneska mě šíleně bolely kolena tak nemám žádné příznaky. Myslíte, že mohu být těhotná ? Sama nevím ....
30. dub 2012 ve 12:49  • Odpověz
@brazdicka a co test,zkoušela jsi???
jinak takhle nikdo neporadí,to se jen můžeme domnívat,že možná jsi :wink:
30. dub 2012 ve 12:51  • Odpověz
autor
@kukynka2

Test jsem zatím nezkoušela, půjdu si pro něho ve středu. Nikdy se mi nestalo, že by se mi to opozdilo ....
30. dub 2012 ve 12:56  • Odpověz
Teda já nechci být ošklivá, ale to je zase otázka... Slyšela jsi někdy o těhotenském testu? Jestli ne, tak to zkus u jasnovidky. :grinning:
30. dub 2012 ve 12:57  • Odpověz
autor
@brittta

Slyšela, ale jelikož jsem v práci tak si ho nemám kde koupit ;). Chtěla jsem vedět zda to nějaká z Vás neměla stejně ..
Nejsem tupá, neboj :grinning:
30. dub 2012 ve 13:00  • Odpověz
@brazdicka Jasně, že když máš nechráněný styk a nedostala jsi MS, tak můžeš být těhotná...
30. dub 2012 ve 13:02  • Odpověz
autor
@brittta

Jo :wink: ...
30. dub 2012 ve 13:05  • Odpověz
@brazdicka Já to poznala díky bolesti prsů,to mi bylo hned jasné která bije :grinning: Udělej si test,takhle ti nikdo neřekne jestli jsi,či ne. :wink:
30. dub 2012 ve 13:38  • Odpověz
@brazdicka jestli to máš přesné tak nejspíš jsi,ale jistota je test a pak návštěva dr. já MS mám přesnou jako ty a jen 2x se mi zpozdila a z toho jsou moje holčičky:hearts:
30. dub 2012 ve 14:15  • Odpověz
To není myšleno vážně, že ne? To se učí snad už na základce, co je a není ochrana a co může a nemusí následovat.. Co vůbec čekáš, že Ti tu kdo odpoví? Jediný, co Ti každej může říct s jistotou, tak "je to možné", ale to víš i sama.
30. dub 2012 v 15:16  • Odpověz
tak kdyz te boli kolena to je jasny tehotenstvi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :rolling_eyes:
30. dub 2012 v 15:19  • Odpověz
@kija
@mamkamarketa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: někdy se tu člověk i dobře pobaví :grinning:
30. dub 2012 v 15:22  • Odpověz
To je boží otázka :grinning: Tak asi každá z nás to měla tak, že nedostala MS a pobolíval ji podbřišek :slight_smile: to těhu může znamenat, ale taky to může znamenat něco úplně jiného :slight_smile: Kolena bych spíš přičítala změně počasí a blbýmu tlaku, co teď je :grinning: Normálně si vyběhni z práce pro test nebo po práci cestou domů, popřípadě nějaká obchodní centra maj otevřeno i zítra :wink:
30. dub 2012 v 15:37  • Odpověz
30. dub 2012 v 15:38  • Odpověz
:grinning: Jeee no jo, kolena jsem přehlídla, tak v tom případě je to bez debat :grinning: :grinning:
30. dub 2012 v 15:38  • Odpověz
@monako3 to jo to si kolikrat ani v televizi nevymysli :grinning:
30. dub 2012 v 15:39  • Odpověz
@mamkamarketa no ale jestli to neboli mezi kolenama.... :wink:
30. dub 2012 v 15:39  • Odpověz
30. dub 2012 v 15:40  • Odpověz
autor
Otázka byla položena špatně, spíše jsem se chtěla zeptat jestli to taky někdo měl :wink: .
30. dub 2012 v 16:36  • Odpověz
autor
@camelinka

Ne jenom kolena ;)
30. dub 2012 v 16:36  • Odpověz
Opožděná menstruace by mohla znamenat těhotenství, pobolívání v podbřišku by mohlo znamenat příchod opožděné menstruace a bolavá kolena by mohla znamentat, že máte moc tvrdou podlahu nebo drsný koberec :wink:
30. dub 2012 v 16:52  • Odpověz
Jo, myslím si, že se někomu už možná někdy stalo, že otěhotněl po sexu bez ochrany, vynechala mu menstruace a pobolíval podbřišek :grinning: Ale jistá si tím fakt nejsem :wink: :grinning:
1. kvě 2012 v 01:21  • Odpověz
autor
@kija

Tak to je super :grinning: , dík za radu ... :wink:
1. kvě 2012 v 07:25  • Odpověz
@brazdicka Bolest kloubů bývá častá v začátku těhu, já jsem to tak měla v obou případech, bolela mě kolena jako při chřipce. Teď to občas mívám i před MS, ale mnohem slabší..Udělej test, určitě budou //. Budeš ráda, ne? :wink:
1. kvě 2012 v 07:44  • Odpověz
autor
@marinka
Kolena mě bolí stále ( nikdy mě tak nebolela) . Včera jsem si dělala 2 testy a nic jedna čárka MS stále nikde. Tak nevím kde je chyba ...
Mimčo zatím neplánujem, ale kdybych byla těhotná tak si to nechám :slight_smile:
1. kvě 2012 v 09:53  • Odpověz
Myslím ,že takových otázek už tu byly stovky :grinning: Já vím ,že jsi nedočkavá ,ale bez testu ti nikdo neporadí :grinning: Já jsem měla rýmu a byla jsem nechlazena než mi došlo ,že je to těhu :grinning: Někdy ty příznaky bývaji fakt zvláštni jako prsa jsem necítila vůbec jak zde maminky píšou :slight_smile: Tak ti přeji jestli je to chtěné až ti to výjde a jsi :wink: a jestli né až je to jen planý poplach :slight_smile:
1. kvě 2012 v 10:20  • Odpověz
@brazdicka Já jsem měla pozitivní test až asi 10dní po vynecháni :slight_smile: Někdy to trvá než se HCG v krvi zvedne :slight_smile:
1. kvě 2012 v 10:22  • Odpověz
Ahoj třeba já měla opoždění o 10 dní a šíleně mě boleli prsa a strašně se mi nalili nikdo mi na ně nemohl šáhnout.. :grinning: Tak jsem si dělala test a vyšel aktivně :grinning:
1. kvě 2012 v 10:28  • Odpověz
autor
@lili1986
@luciemeli Zítra jdu k doktorce, tak uvidím co mi řekne. Dnes je to 6 den co nemám MS, mám nafouklé břicho, bolí mě kolena, a píchá mě v podbřišku, jinak nic zvláštního :grinning:
1. kvě 2012 v 10:33  • Odpověz
@brazdicka No určo běž a on ti řekne na čem jsi...:grinning:
1. kvě 2012 v 10:36  • Odpověz
autor
@luciemeli
Jsem zvědavá co mi řekne .-D Tohle se mi ještě nestalo ...
1. kvě 2012 v 10:38  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.