Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Zpoždění a test z Rossmannu. Co myslíte?

8. bře 2021

Ahoj všichni prosím včera jsem měla mít termín ms a pořád nic před pár dny mě začaly bolet prsa ale komu nebolí před MS. Tak jsem teď zkusila test plastový ten modrý z rosmanu a vidím slabého ducha vyskočil cca do 2 minut.ale holky říkají že tento test je špatný.tak nevím už jednou mi udělal pořádnou čárku a nic z toho nebylo.tak nevím zda zkusit ještě nějaký ale mám ještě ten druhý z rosmannu papírek.tak nevím čemu věřit.nic nechci si připouštět že by se to povedlo.posledni my jsem měla 5.2.jeste příznak mám ze bych furt jen zrala.😂Ivu vím kdy byla. Co myslíte?

tez83
8. bře 2021

Jestli myslíme ten samý...,tak mě vždy ukázal čárku,kdy jsem tehu byla a neukázal,kdy jsem nebyla.😜Držím palce!👍

autor
8. bře 2021

Je to tenhle dám sem i fotku pro představu.

lillitha
8. bře 2021

Něco málo tam je, mohla jsi mít později ovulaci. Přeji ať sílí 🍀

autor
8. bře 2021

Děkuji ale zkusila jsem ještě z rosmanu ten druhy papirek a na něm nic.takze buď jsem hodně pila nebo plany poplach to byl u toho plastaka tak fakt nevím.ach joooo

tez83
8. bře 2021

Jojo,tento plastový mě nikdy nezklamal...ale já teda měla tu druhou carku o něco viditelnější.

jjasmina
8. bře 2021

Ja tam něco málo vidím 🙂 zkusila bych Mamatest, má více barviva

autor
8. bře 2021

@tez83 mě právě zklamal měla jsem tohle par dni před ms a nic z toho nebylo žádný jiný test nebyl duch ani nic.tak mám teď strach udělat jiný.ale zkusila jsem ještě obyc papírek z rosmanu a na něm nic tak asi nic.

monii007
8. bře 2021

Tak ja si delala podobny z tety, kde byl videt stejny prouzek, jako u tebe a o dva dny pozdeji jsem si delala papirkovy pepino a nic, byl uplne byly. Ale sla jsem dneska k dr a potvrdil mi tehu 😄🤷‍♀️

autor
8. bře 2021

@monii007 u toho testu z první fotky myslíš nebo tu poslední?

monii007
8. bře 2021

Tu posledni myslim. Ten plastovy.

autor
8. bře 2021

@monii007 aha no to je pěkný test ale nic z toho nebylo no a hlavně už je to půl roku starý test takže kdybych netestovala tak bych ani nevěděla že tam něco je. A tobě gratuluji moc

monii007
8. bře 2021

Aha, no pak si vyber ze 🙈 no proste se tem testum neda verit.
Kdybych ti vyfotila moje, tak si budes myslet, ze nejsem tehu, ale podle utz jo🤷‍♀️

autor
8. bře 2021

Ukaž fakt kouknu ráda

monii007
8. bře 2021

Na fialovych neco malo a zelenej je uplne bilej, nic tam neni 🙈😄

autor
8. bře 2021

Vidím na plastovem a vidím na jednom fialovem v levo.a z toho jsi tehu jo?

monii007
8. bře 2021

Ano jsem. Testy jsou ted patek, sobota, nedele a dneska jsem byla u dr a potvrdil mi to. Videl gestacni vacek 😉

monii007
8. bře 2021

A zeleny je z dnešního rana 🤣🙈🤷‍♀️

autor
8. bře 2021

Na zelenem nevidím nic ale nechapu jak jsi v tom když testy jsou negativní nebo možná duch a už tam máš vacek.hmmm nevím no. Přeji ti to každopádně.a gratuluji

monii007
8. bře 2021

Nevim, každopádně utz a dr je asi spolehlivejsi nez test. Cetla jsem hod e diskuzi, ze holky me pozitivní tt az treba v devatem tydnu 🤷‍♀️🙂

autor
8. bře 2021

@monii007 je to divné pak sem hoď fotku tehu prukazky nebo fotku ať se pokochame.je to jak u koho no ale u mě asi nic ještě zkusím ráno z ranní moči mám tady women secret tak uvidím když nic tak to bude jasný.

monii007
8. bře 2021

Tak jestli odkrvacim, tak se nic konat nebude, bohuzel. V jinem pripade to sem hodim 🙏

autor
8. bře 2021

@monii007 hm to poznas

monii007
8. bře 2021

Jsi trosku neverici. Myslis, ze si to jako vymyslim? 😄

autor
9. bře 2021

@monii007 proč nevěřící jen je mi to divné nic víc v Tom nehledej.a buď rada ze už máš něco na účtu ne? Nemyslim si to.

autor
9. bře 2021

Tak jsem sehnala mamatest a na něm nic .nedělán z ranní moči.takze už jen čekat na ms opět

monii007
9. bře 2021

Ja dnes rano taky mama test a negativni 🤷‍♀️🙈 moc tomu nerozumim. Rikam si, ze ten gestacni vacek tam mohl zustat z minulého mesice a neodesel. Jinak opravdu nevim proc by tam byl a test ted negativ...