Zvláštní těhotenský test + bolesti do třísel

cherry_cola5
9. kvě 2016

Ahoj holky, co myslíte… tohle je asi spatny test ze??? Mam Křeče z leveho vajecniku do trisla cca 2 hodky… Hrozneeee vzdycky to chvilku ustane a zase zacne… Vzdy kdyz mam ms tak me boli cele bricho rovnomerne… Nemate nekdo zkusenost??? (přikladám foto)

puresin
9. kvě 2016

To je divny test, takovy jsem jeste nevidela, a ze jsem si jich delala. 🙂 Teoreticky je pozitivni, a to pichani v trisle muze byt taky od prizpusobovani se "vnitrku" embryu.. Fakt tezko rict, jedine novy test. 🙂

aguaverde
10. kvě 2016

@cherry_cola5 udělej jinej, a budeš vědět..... jinak křeče mužou být v začátku těhu (měla sem je jak u obou těhu s holkama tak i u mimoděložního)

jinak co je to za značku testu?

zuzulejarab
10. kvě 2016

Ahoj to je OVULAČNÍ TEST - zrovna ti probíhá ovulace, proto ty bolesti 🙂

cherry_cola5
autor
10. kvě 2016

@zuzulejarab je to pepino těhotenský test - včera jsem totiž začla krvácet takže ovulace určitě neeee ..... spíš jsem se bála toho mimoděložního ¨:/

andreaandrejka
10. kvě 2016

Udělej nový test. Tenhle bych brala jako vadný.

zuzulejarab
13. kvě 2016

@cherry_cola5 Aha tak to se moc omlouvám ... já bych radši zašla za doktorem. A ten test je opravdu zvláštní - vůbec bych mu nevěřila..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru