Káva při kojení. Jaké mohou být dopady?

jjasmina
22. led 2021

Zajimalo by mě jestli ste pili nebo pijete kávu při kojení, může se, jaké mohou být dopady, jestli může miminko být nespave? Dekuji

zuzroko
Autor odpověď smazal
Zobraz
sebinka123
23. led 2021

Ráno piju k snídani kávu. Pak uz behem dne ne. Dcera spí úplně normálně. Podle mě tady platí jako u všeho, s rozumem. Nazory se taky různí, jedni říkají ano, druzí v žádném případě. Všeho s mírou 😉

darinka84
23. led 2021

@jjasmina piju po obědě. A teď zrovna kojím po celonočním spánku, takže u nás to vliv nemá 😀

jjasmina
autor
23. led 2021

Mě malá právě se v noci dost budí i tak, tak bych to nerada ještě podpořila, ale přes den už moc nekojim, max na uspání, bude jí rok. Tak jsem si říkala , jak bych si s chuti dala 🙂

kamusek
23. led 2021

Pila jsem jak v těhotenství (2 malé šálky s mlékem denně), tak i během kojení. První dcera spala od porodnice celou noc, a přes den taky skoro pořád 🙂 Pokud zrovna nejedla 😀 Druhý syn se budil 8x za noc a přes den toho taky moc nenaspal. Takže myslím, že zrovna káva na to moc vliv neměla. Teď čekám třetí, tak uvidíme. Ale myslím, že pokud to není smrťák 6x denně, tak se nemůže nic stát 🙂

jjasmina
autor
23. led 2021

@kamusek děkuji

surikata131
23. led 2021

@jjasmina piju jednu kávu denně po obědě i v těhotenství a při kojení, jak už měla dcera k roku, tak jsem pila občas i dvě (už se kojila míň), mylsím, že káva na nic neměla vliv, spánek se pořád měnil, celou noc spí až teď ve 14m, když jsem ji přestala v noci kojit

keksik002
23. led 2021

@jjasmina lepší je Caro ;) chuti podobne kave, ale bez kofeinu a je prirodni..
Jinak ja kavova nejsem, ale mamka rikala ze kdyz si dala kafe tesne po kojeni tak na tom dalsim to znat nebylo u me, ale kdyz kojila segru tak kafe nemohla vubec, jinak nespala

hankaros
23. led 2021

Zkusila jsem a ani jedno dítě po kávě nemohlo zabrat, nemohla jsem ani matovy caj. A to jsem pila kavu v tehotenstvi az do porodu. Citlivost ke kofeinu je velmi individuální.

piskle89
23. led 2021

Pila jsem dvě kávy denně v těhotenství i v době kojení. Syn spal krásně.

jjasmina
autor
23. led 2021

@surikata131 děkuji, zajímavý článek

jjasmina
autor
23. led 2021

Děkuji moc všem

kelerub
Autor odpověď smazal
Zobraz
martiniquest
23. led 2021

Ano, u obou deti. 2-3 denne a nepozorovala jsem nic

leniczka23
23. led 2021

Ano dva šálky denně. Jedno ráno a jedno po obědě. Hned po kojení. Když jsem si dala večer byl jak nastrelenej 😁

j.a.n.i
23. led 2021

@kelerub No tak zrovna to pivo si pri kojeni klidne dat muzes...

j.a.n.i
23. led 2021

@jjasmina Asi takhle, musis to vyzkouset, jednomu ditku kafe vadilo, druhemu ani omylem, tak si vyber 🙃

leniczka23
23. led 2021

@kelerub pivo můžeš úplně na klid😉

lovemusicsun
23. led 2021

Kávu jsem pila v těhotenství i při kojení a nějaké problémy se spánkem jsem ani u jednoho diltěte nezaznamenala. Caro je taky fajn.

bramarfi
23. led 2021

@jjasmina Moje děti nespaly ani tak, ani tak. Takže v zájmu vlastního přežití jsem kávu pila.

jjasmina
autor
23. led 2021

@kelerub no na alkohol chuť nemám vůbec a ten bych si zrovna nedala, ale to kafeee, jaaaj

charliina
23. led 2021

Jsou dny kdy zvladnu i 5-6x presso 😀 a na malou to nema absolutne zadnej vliv 🤷🏻‍♀️

levandule_k
23. led 2021

jjasmina Některé kavárny dělají dobrou bezkofeinovou kávu, ale ne všechny jedou coffee to go.

veru181
23. led 2021

V těhotenství jsem pila jednu malou kávu s mlékem denně, při kojení vůbec, pro jistotu 🙂 Vystačím si s Carem, které má být i dobré na podporu laktace (ale ne ze bych se na to pravé netěšila 😀)

rejalin
23. led 2021

Ze začátku jsem kafe nepila vůbec, pak cca od 3m jsem začala jedno po ránu, protože už jsem byla dost vyčerpaná. Teď po Vánocích jsem začala pít ještě jedno ve 11h. A upřímně, prcek (ne) spí pořád stejně 😁 takže za mě je to otázka jen nějaké přiměřenosti (já si dávám jedno silnější, jedno pak slabé), určitě bych si kafe neodpirala, jestli na něj máš chuť nebo potřebuješ 😉

jednaholkaa
23. led 2021

@jjasmina piju dve, jednu dopoledne, druhou po obede. Bez kavy bych to nedala..

lenerka1
23. led 2021

Tak zhruba do 9 měsíců kafe na spaní malé vliv mělo - neuměla zabrat, takže jsem nepila, jen jsem sem tam vyzkoušela, jestli to nebyla náhoda. Pak to přešlo a ráno si kafčo dávám a malá usíná v pohodě.

malinkaelinka
24. led 2021

Dvě kávy denně před otěhotněním, během něj, po porodu, celé kojení. První na co jsem měla po císaři chuť, bylo dobrý kafe 😁😁

95newmommy2020
24. led 2021

Mě to jednou nedocvaklo a odsala jsem po vypiti redbullu. Byli mu teda jen dva týdny ale nic to neudělalo. Daleko horší následek měl pomeranč (vyrážka)