Vaše zkušenosti s kapsičkami Sunárek Cool ovoce

konik_testuje3.12.2019

Sunárek má na výběr z 5 chutných variant kapsiček. Svačinka Cool ovoce je balena po 120 g, takže dostanete více ovoce a svačinku i pro větší děti. Kapsičky můžete pohodlně skladovat při pokojové teplotě. Kapsičky Cool ovoce mají bezpečnostní uzávěr, takže se nemusíte bát je hodit jen tak do kabelky. Maminky a jejich nejmenší vyzkoušeli všechny příchutě a shrnuli své dojmy v následujících recenzích.

1. Pomeranč, banán, hruška se sušenkou - NOVINKA
Originální kapsička, která kromě pestrého mixu ovoce obsahuje i 5,5 % sušenky. Díky přidané sušence má hustší konzistenci, výtečně chutná a zároveň dobře zasytí. Je bez přídavku cukrů, protože obsahuje jenom přirozeně se vyskytující cukry z ovoce a sušenka je bez cukru. Kapsička je vhodná pro děti od ukončeného 12. měsíce.

2. Jahoda, banán, jablko - NOVINKA
Mix 100% ovoce, bez přidaného cukru, konzervantů a škrobu. Má vynikající banánově-jahodovou chuť díky složení, ve kterém je 20 % jahody a až 52 % banánu. Kapsička je vhodná pro děti od ukončeného 12. měsíce.

3. Hruška, mango, banán
4. Malina, banán, jablko
5. Broskev, banán, jablko

Díky praktickému balení si je děti mohou vychutnávat pohodlně samy. A to jak doma, tak při dovádění venku nebo i na delších cestách. Kapsičky patří mezi produkty zdravé výživy. Jsou vyrobené z přísně kontrolovaných surovin a obsahují vitamíny i minerální látky potřebné pro zdravý vývoj vašich dětí.

Více na https://www.sunar.cz/sunarek-cool-ovoce/

TESTUJEME CHUTNĚ KAPSIČKY SUNÁREK - COOL OVOCE

V první řadě chceme poděkovat za možnost otestovat tyto super kapsičky, jelikož je to jediný způsob jak do Elenky dostat nějaký přísun ovoce a vitamínů, protože čerstvé ovoce vůbec nechce jíst, zato kapsičky, ty by mohla jíst od rána do večera a určitě tyto kapsičky ocení i maminky, které mají stejný problém jako my.

A CO NÁM VLASTNĚ DORAZILO?

5 druhů ovocných kapsiček Sunar COOL ovoce

• broskev, banán a jablko
• hruška, mango a banán
• malina, banán a jablko
• jahoda, banán a jablko
• pomeranč, banán a hruška se sušenkou

Všechny tyto kapsičky jsou vhodné od ukončeného 12.měsíce a jejich gramáž je 120 g, takže ideální svačinka jak na doma, tak díky praktickému uzávěru, který lze zašroubovat opětovně tak i na cesty, když dítě kapsičku nedojí celou, můžete tedy schovat na později.

Dále bych chtěla zmínit, že jsou bez konzervantů a přídavku cukru, je to tedy 100% ovocné pyré, které je svou konzistencí naprosto super! Není totiž ani řídké ani příliš husté . Máme zkušenosti s jinými kapsičkami, ale vždy to bylo úplně všude, jelikož tekly už při slabším zmáčknutí sáčku. 

Největší úspěch u nás má jahoda, banán a jablko, tyto kapsičky byly pryč hned, samozřejmě i já jsem neodolala a zkusila hrušku, mango a banán a jsem mile překvapená chutí, opravdu jsou kapsičky velice chutné a určitě se k nim budeme rádi a s chutí vracet . 

#test_sunarekcoolovoce a #recenze #zkusenosti_sunarekcoolovoce

Testování s chutí: Kapsičky Sunárek Cool ovoce

V první řadě bych chtěla poděkovat za možnost testování kapsiček. Značku Sunárek mám ráda a nakupujeme tedy hodně druhů výrobků, kapsičky jsme ale ochutnali úplně poprvé a už vím, že rozhodně ne naposled.

Všechny kapsičky ochutnávala Valinka (rok a 9 měsíců) a já samozřejmě také neodolala, tudíž mohu zhodnotit i chuť sama za sebe.

Předmět testování a dojmy

Na zkoušku nám dorazil balíček se všemi pěti příchutěmi kapsiček Cool ovoce od Sunárku: 

  • hruška, mango a banán
  • broskev, banán a jablko
  • jahoda, banán a jablko
  • malina, banán a jablko
  • pomeranč, banán a hruška se sušenkou

Kromě té se sušenkou kapsičky obsahují 100% podíl ovoce a v žádné ze všech pěti příchutí není ani gram přidaného cukru, veškerý obsažený cukr je ten, který se přirozeně vyskytuje v ovoci. Ve všech je podíl banánového pyré, asi proto jsou všechny kapsičky příjemně sladké. Jsou určeny pro děti od jednoho roku.

Kapsičky mají gramáž 120 g, takže snadno zaženou malý hlad nebo i ten velký, když si dáte kapsičky dvě. Balení je praktické a ideální s sebou do tašky. Všude se vejde a hlavně nepotřebujete ani lžičku. Dítěti se dobře drží a může si z kapsičky samo ucucávat. Pokud se kapsička nedojí, dá se opět zavřít a schovat na později.

Byla jsem velmi mile překvapena, co se konzistence týče. Už jsem se setkala s přesnídávkami a kapsičkami hustými, že by se daly krájet, ale většinou jsou strašně řídké a kapsičky samy vytékají, natož když je má dítě jíst samo, to je pak polovina obsahu všude jinde, jen ne v puse. A přiznám se, že je pak dcera celá pobryndaná, i když ji s tím krmím já. Kapsičky od Sunárku mají pro mě naprosto ideální konzistenci. Nejsou příliš husté ani řídké a samy od sebe netečou. To i přesto, že neobsahují žádná zahušťovadla.

Hruška, mango a banán

Skvělá kombinace. Kapsička obsahuje celých 65 % hruškového pyré, banánového pak 25 % a mangového 10 %.

Broskev, banán a jablko

Broskví se letos urodilo velké množství, tak jsme tuto příchuť příliš neocenili (hlavně já), ale v zimě bude dobrá. Balení obsahuje 55 % broskví, 35 % jablek a 10 % banánů.

Jahoda, banán a jablko

Jahod jsme naopak letošní léto moc neměli a řekla bych, že je to taková vděčná příchuť. 52 % ovocného podílu zaujímá banánové pyré, jahodové 20 % a jablečné 17 %, navíc je tam ještě hroznová, citronová, mrkvová, jablečná a rybízová šťáva z koncentrátu.

Malina, banán a jablko

Tohle je úplně ta nejlepší příchuť. Maliny a jiné drobné ovoce milujeme a tato kapsička je dle reakce, projevů a slov naprostou jedničkou i pro Valinku. Obsahuje 76 % jablek, 12 % malin a 12 % banánů.

Pomeranč, banán a hruška se sušenkou

Myslím, že pomeranč se sušenkou obsadil druhé místo, co se týče chuti. Pomeranč v přesnídávkách a kapsičkách často nebývá, je to příjemná změna. Sušenka je v chuti poznat jen nepatrně, nebo nemám tak dobré vjemy. Kapsička obsahuje 94,5 % směsi ovoce a ovocných šťáv z koncentrátu - 32 % pomeranč, 31,5 % banán, 31 % hruška. 5,5 % si zabírá právě sušenka a zbytek citronová šťáva. Jako jediná má přidaný vitamin C.

Celkově kapsičky Sunárek Cool ovoce hodnotím kladně a Valinka evidentně také. Chuťově jsou výborné všechny. Až je někde uvidím v akci, rozhodně je nakoupím.

#test_sunarekcoolovoce #recenze #zkusenosti_sunarekcoolovoce

Testování Sunárek Cool ovoce

Nejdříve bych úvodem chtěla poděkovat Modrému koníkovi za možnost testování kapsiček Sunárek Cool ovoce. Jako máma dvou malých dcer (5 let a 17 měsíců) u nás kapsičky našly rychlé uplatnění. Obzvláště mladší dcera je velký jedlík a hned po ránu křičí "ham".

Kapsičky s ovocným pyré u nás doma nesmí chybět. Klasické kapsičky od Sunárku známe, proto se holky těšily až ochutnají úplně nové příchutě.

Holky měly možnost testovat z 5 variant chutných kapsiček:

  • pomeranč, banán, hruška se sušenkou 
  • jahoda, banán, jablko 
  • hruška, mango, banán
  • malina, banán, jablko
  • broskev, banán, jablko 

Velmi jsem já i holky ocenily tyto nové zajímavé příchutě, které jsou bez přidaného cukru. Protože kapsička obsahuje pouze cukry vyskytující se v ovoci. Kapsičky jsou vhodné až od ukončeného 12. měsíce. Jsou vyrobené z přísně kontrolovaných surovin a obsahují vitamíny i minerální látky potřebné pro zdravý vývoj dětí.

Klady:

Velmi kladně hodnotím nové zajímavé příchutě. Holkám chutnaly všechny kapsičky, ale asi nejvíce příchuť malina a ta se sušenkou. I já ochutnala a jsou opravdu výborné!

Dalším pozitivem je, že se nemusí skladovat v lednici, stačí je uchovávat někde při pokojové teplotě. Pokud tedy už nejsou načnuté, to opravdu do lednice musí.

Jsou praktickým společníkem na svačinku při cestování, k návštěvě, k doktorovi, prostě všude tam, kde potřebujete dítěti podat svačinku, aniž by jste tahali sebou třeba lžičku a museli ho krmit. Takto stačí pouze odšroubovat uzávěr (starší děti zvládnou samy), dítě se nasvačí a pokud všechno nesní, stačí znovu zavřít a zkusit dát třeba za chvíli.

Minusy:

Snad jediným minusem je malé balení (120 g) kapsiček. Obzvlášť moje dcera (protože jí většinou jedna kapsička nestačí), by uvítala větší balení, třeba 200 g. Proto by firma Sunárek mohla dělat tyto kapsičky ve dvou variantách menších a větších balení.

Ještě jednou děkujeme za možnost testování, holky byly nadšené a jsem si jistá, že je budeme i v budoucnu kupovat.

#test_sunarekcoolovoce a #recenze #zkusenosti_sunarekcoolovoce

Testování kapsiček Cool od Sunárku

Zdravím, 

v první řadě bych chtěla poděkovat MK, že jsme měli možnost vyzkoušet a tím pádem otestovat ovocné kapsičky. Rádi nakupujeme od značky Sunárek, ale kapsičky Cool ovoce jsme neznali, takže radost byla převeliká, když jsem se dozvěděla, že syn byl vybrán.Testoval je hlavně náš 18měsíční syn Matyáš, ale je fakt, že jsme s manželem ochutnali všechny příchutě 🙂

Testovali jsme 5 druhů.

  • Banán, jahoda, jablko
  • Malina, banán, jablko
  • Broskev, banán, jablko
  • Jahoda, banán, jablko
  • Pomeranč, banán, hruška, sušenka

Kapsičky jsou vhodné pro děti od ukončeného 12. měsíce. Jsou bez přídavku cukru a bez konzervantů a zahuštovadel. Kapsička svou gramáží, která je 120 g uspokojí i větší jedlíky, protože je perfektně sytá, hlavně Cool kapsička se sušenkou a pozor i tato je bez cukru! 🙂, což je super, ne? 🙂

Všechny kapsičky byly výborné, chutné, zasytily, ale pokuď bych měla říct za sebe i za Matyho, která byla nejlepší, tak to byla ta se sušenkou. Konzistence je taková hustší, což je pro mě dobře, a tím pádem i zasytí.

Výhodou kapsiček je praktické balení, má bezpečnostní uzávěr když jedete na výlet, v autě či třeba v kočárku nebo jen tak na lavičce v parku, tak stačí vzít kapsičku, která jde lehce otevřít a dítko si kapsičku vysosne klidně i  bez asistence rodičů. Nebo když nechce jí celou zbaštit, stačí kapsičku uzavřít a sníst si ji později. Nic nevyteče, což je paráda. Uzávěr na kapsičce je další plus, aspoň pro mě, protože náš Maty si s tím hraje dlouhé minuty, což je k nezaplacení, třeba v autě. 🙂

Ještě jednou děkujeme za chutné testování.

#test_sunarekcoolovoce  #recenze #zkusenosti_sunarekcoolovoce

Testujeme ovoce, testujeme kapsičky Sunárek COOL ovoce

Usmálo se na nás štěstí a byli jsme vybráni k testování ovocných kapsiček Sunárek COOL ovoce. Značku Sunárek známe, děti milují tuto značku (od sušenek po kašičky), ale ovocné kapsičky jsme chutnali poprvé. Testovaly jsme celkem pět druhů.

Za mě je obrovské plus, že kapsičky jsou bez přidaného cukru, vždy vybírám jen ty, které cukry navíc neobsahují. Další velké pozitivum je, že jsou bez konzervantů a barviv a chválím jejich hustější konzistenci. V neposlední řadě bych pochválila i větší hmotnost kapsičky, každá má 120 gramů, takže ideální svačinka i pro naše neposedné a  věčně hladové děti.

Balení kapsičky je praktické, ideální na cesty s dětmi a chválím i větší vršek, který hezky uchopí i malá ručka děťátka, a je to tak i skvělá zábava do kočárku na šroubování pro naši 17měsíční Elišku.

Za dceru Elišku musím napsat, že kapsička pomeranč, banán a hruška se sušenkou obsadila první místo, sušenka přesnídávku krásně zahustila a chuťově naprosto skvělá.

Syn miluje maliny, takže kapsička s příchutí malina, banán a jablko vyhrála na plné čáře.

U starší dcery Kristýnky zvítězila kapsička hruška, mango a banán, dcera miluje exotické ovoce a mango (i když kapsička obsahuje“jen“ 10% pyré mangového) v ní šlo krásně cítit a chuťově převažovalo.

Na závěr bych chtěla moc poděkovat za možnost testovat tyto kapsičky a určitě jsme je neměli naposled a budu je zařazovat pravidelně do jídelníčku dětí.

Děkujeme!🙂

#test_sunarekcoolovoce a #recenze

Testujeme s chutí! : ))

I my se přidáváme s Tobiášem, a jdeme se podělit o zkušenosti s kapsičkami od Sunárku - Cool ovoce.

Co Vám budu povídat, kapsičky u nás jedou ve velkém. Během dne jí Tobiáš většinou čerstvé ovoce, žádný druh mu nedělá problém, což je super. Ale na cesty, nebo výlety beru většinou kapsičky, protože je to samozřejmě praktičtější, než sbírat po zemi, kočárku a sama sobě kousky jablka, nebo banánu 😀 Vždy vybírám kapsičky, které obsahují 100% ovoce, a jsem ráda, že Sunárek tomu nemá jinak.

K testování jsme dostali 5 druhů kapsiček, každá má po 120 g.

- pomeranč, banán, hruška se sušenkou

- jahoda, banán, jablko

- broskev, banán, jablko

- hruška, mango, banán 

- malina, banán, jablko

I já jsem samozřejmě od Tobiáše ochutnala, a musím říct, že za mě byla TOP příchuť hruška, mango a banán. Super! Tobiáš neměl problém s žádným druhem, všechny vymlaskl jako nic 😀 

Musím říct, že u těhle kapsiček se Tobíáš naučil sám je zpět zašroubovat. Ne, že by to někdy bylo potřeba, a Tobiáše je snad někdy nedojedl, ale když už měl kapsičku prázdnou, vzal si uzávěr, a tak dlouho ho zkoušel nasazovat, až se mu to povedlo, takže se tím docela i zabavil  a trénoval jemnou motoriku 😀 Balení 120 g je za mě dostačující. Dávala jsem mu občas i menší gramáž, od jiného výrobce, a po snězení mi vždycky ukazoval, že chce ještě. 

Jediné, co mi u kapsiček vadí, ale za což samozřejmě nemůže výrobce, je to, že pokud je Tobiáš nedočkavý, a zmáčkne to dříve, než ji dá do pusy, tak je přesnídávka všude. Několikrát jsem tak  převlékala tričko, ale už jsem ponaučená, že pokud jedeme někam, kde potřebuju, aby alespoň chvíli vydržel čistý 😀 Nedávám ze začátku kapsičky.

Celkově bych zhodnotila tyto kapsičky jako super, osvěžující a hodnotnou svačinku, mnohdy i pro dospělé :- ))) DĚKUJEME Koníkovi za možnost testování, a budeme se těšit, třeba někdy příště! 🙂

#test_sunarekcoolovoce  #recenze #zkusenosti_sunarekcoolovoce

Testujeme Sunárek Cool ovoce

Když jsem uviděla, že Snárek chystá testování, na nic jsem nečekala a rychle nás do toho přihlásila. Přišel den losování testerů a já byla ráda, že nás vybrali😊 Na testování jsme se strašně těšily, mám doma totiž 2 jedlíky :D Na testování nám přišlo:

1) hruška, mango a banán

2) broskev, banán a jablko

3) jahoda, banán a jablko

4) malina, banán a jablko

5) pomeranč, banán a hruška se sušenkou

Přesnídávky jsou vhodné od 12. měsíce, mají 120 g obsah takže zahnaly hlad, mojím dvou holčičkám raz dva protože jsou hodně syté a konzistencí i dost husté. Holkám kapsičky strašně vyhovují protože jsou rychlé po ruce a hlavně nemusí žvýkat lenošky😆 Obsahují 100% ovoce, což je strašně super😍 Zaujmou taky svým barevným designem, holky nevěděly, kterou přesnídávku sníst dřív 😀 Vyhodou je taky to, že jsou na uzávěr takže v případě kdy už holky nemohly jsem je mohla uzavřít a otevřít zase později.

Závěrem bych chtěla moc poděkovat za tohle úžasné testování. Holkám moc chutnalo, takže určitě budeme kupovat, když zrovna budou za skvělou cenu😍

#test_sunarekcoolovoce #recenze #zkusenosti_sunarekcoolovoce

Testování kapsiček Sunárek Cool ovoce

Ahoj ahoj 🙂 

Tak konečně tady je naše recenze a poznatky 🙂 

Kapsičky Sunárek Cool ovoce se nám do rukou dostaly poprvé. Od Sunárku kupujeme mléčné kaše, ale s kapsičkami jsme neměli zkušenost. 

Radost byla veliká, dcera ovocné kapsičky miluje. Je to hlavně teda pro mě, jako pro maminku velmi praktická a rychlá svačinka - především když cestujeme. 

V kapsičkách nejsou přidané cukry, zahušťovadla a koncentráty. Zkusila jsem i já a moc mi chutnala 🙂 žádná umělina, opravdu ovoce.

Chválím vyhovující obsah kapsiček 120 g. 

K testování jsme měly 5 druhů:

- pomeranč, banán, hruška se sušenkou

- jahoda, banán, jablko

- broskev, banán, jablko

- hruška, mango, banán 

- malina, banán, jablko

Nejchutnější byly malina, mango, broskev 🙂 Musím říct, že nám kapsičky hodně tekly. A když na to dcera přišla, tak se ji to líbilo. Že když kapsičkou zatřepe, tak obsah všude stříká. To bych uvedla jako malinkou nevýhodu. 

Závěrem - moc děkujeme Modrému Koníkovi, že jsme byly vybrány k touto sladkému testování 🙂 Bylo nám potěšením a kapsičky jsme si už nakoupily do zásoby 🙂

#test_sunarekcoolovoce

#recenze

Sunárek

Dostali jsme s Matyáškem na vyzkoušení novinky od Sunárku. Cool ovoce, ovocné kapsičky. Jako u nás Sunárek prostě vede, ať na výletě nebo doma, to je jedno. Mně teda Matyášek nesní žádné ovoce, což je teda smutný, ale prostě to tak je, ale tyhle kapsičky, ty do něj padají jak Němci do krytu. 😁 A co si budeme povídat, každá máma ochutná a musím říct, že bych mu je klidně snědla 😁

#test_sunarekcoolovoce #recenze #zkusenosti_sunarekcoolovoce

#test_sunarekcoolovoce

Testovala jsem s dětma kapsičky sunárek (ano i já jsem mohla ochutnat  ). Takže tady je malá recenze:

Určitěbudu kupovat, protože oceňuji větší obsah (120g), hustší konzistenci, skvělé složení-  100% ovoce, a výbornou chuť. Fakt poznáte co tam je za ovoce.

#test_sunarekcoolovoce a #recenze
I mně se dostalo příležitosti otestovat tyto úžasné kapsičky.
Nestihla jsem vyfotit všechny plné, protože moji malí hladovci se na to hned vrhli – jééé kapsičky – tak na fotce už jsou dvě prázdné – jen dofouknuté .
Už na první pohled zaujme design obalu – barevný s obrázky ovoce. Pokud ho jednou otevřete, a nedojíte, jde opět uzavřít a neteče, což je podle mě velmi praktické u malých dětí.
Složení a konzistence: Složení je luxusní – opravdu 100% ovoce, bez škrobů, nebo naředění vodou. Jsou opravdu chutné a druhy ovoce poznáte i se zavřenýma očima z chuti přesnídávky v ústech . Za mě doporučuji ty kde je navíc sušenka, jsou lahodné a trošku více zasytí.
V porovnání s některými 100% ovocnými konkurenčními kapsičkami nejsou tak vodňaté.
Co mě trošku zarazilo je, že není uveden věk, od kolika děti mohou (předpokládám, že je to z důvodu drahé atestace). Za mě určitě doporučuji nechat dodělat a psát (např. od 4. měsíců dítěte), protože my starostlivé matky jsme se někde dočetli, že pokud tam není napsáno od kolika měsíců, tak to není úplně OK. I když podle složení bych se toho vůbec nebála, a je to samozřejmě na uvážení každého kupujícího.
Já teda už mám starší děti, takže dávám často čerstvé ovoce, ale třeba na malý výlet na kole je to podle mě super svačinka, protože nemusíte řešit, kde si dítě umyje ruce, a víte, že zažene mlsnou a malý hlad – vzhledem k obsahu 120g, to není úplně mikro kapsička, ale uspokojí i starší dítě – naši žroutíci (5 let a 2,5 roku byli spokojeni ). Navíc se vám to nezmačká, neslepí, a děti nebudou (většinou) celé upatlané a ulepené .
Blíží se zima, tak kapsička jako rychlosvačinka na sjezdovce taky potěší . V zimě už to ovoce a zelenina většinou není tak dobré jako v sezóně.
Mají 5 různých druhů příchutí – znovu doporučuji ochutnat i ty se sušenkou , takže si určitě vybere každý.

#zkusenosti_sunarekcoolovoce

Testujeme ovoce, testujeme kapsičky Sunárek COOL ovoce

Usmálo se na nás štěstí a byli jsme vybráni k testování ovocných kapsiček Sunárek COOL ovoce. Značku Sunárek známe, děti milují tuto značku (od sušenek po kašičky), ale ovocné kapsičky jsme chutnali poprvé. Testovaly jsme celkem pět druhů.

Za mě je obrovské plus, že kapsičky jsou bez přidaného cukru, vždy vybírám jen ty, které cukry navíc neobsahují. Další velké pozitivum je, že jsou bez konzervantů a barviv a chválím jejich hustější konzistenci. V neposlední řadě bych pochválila i větší hmotnost kapsičky, každá má 120 gramů, takže ideální svačinka i pro naše neposedné a  věčně hladové děti.

Balení kapsičky je praktické, ideální na cesty s dětmi a chválím i větší vršek, který hezky uchopí i malá ručka děťátka, a je to tak i skvělá zábava do kočárku na šroubování pro naši 17měsíční Elišku.

Za dceru Elišku musím napsat, že kapsička pomeranč, banán a hruška se sušenkou obsadila první místo, sušenka přesnídávku krásně zahustila a chuťově naprosto skvělá.

Syn miluje maliny, takže kapsička s příchutí malina, banán a jablko vyhrála na plné čáře.

U starší dcery Kristýnky zvítězila kapsička hruška, mango a banán, dcera miluje exotické ovoce a mango (i když kapsička obsahuje“jen“ 10% pyré mangového) v ní šlo krásně cítit a chuťově převažovalo.

Na závěr bych chtěla moc poděkovat za možnost testovat tyto kapsičky a určitě jsme je neměli naposled a budu je zařazovat pravidelně do jídelníčku dětí.

Děkujeme!🙂

#test_sunarekcoolovoce a #recenze