Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Kapsičky Sunárek Cool ovoce

Sunárek má na výběr z 5 chutných variant kapsiček. Svačinka Cool ovoce je balena po 120 g, takže dostanete více ovoce a svačinku i pro větší děti. Kapsičky můžete pohodlně skladovat při pokojové teplotě. Kapsičky Cool ovoce mají bezpečnostní uzávěr, takže se nemusíte bát je hodit jen tak do kabelky.

1. Pomeranč, banán, hruška se sušenkou
Originální kapsička, která kromě pestrého mixu ovoce obsahuje i 5,5 % sušenky. Díky přidané sušence má hustší konzistenci, výtečně chutná a zároveň dobře zasytí. Je bez přídavku cukrů, protože obsahuje jenom přirozeně se vyskytující cukry z ovoce a sušenka je bez cukru. Kapsička je vhodná pro děti od ukončeného 12. měsíce.

2. Jahoda, banán, jablko
Mix 100% ovoce, bez přidaného cukru, konzervantů a škrobu. Má vynikající banánově-jahodovou chuť díky složení, ve kterém je 20 % jahody a až 52 % banánu. Kapsička je vhodná pro děti od ukončeného 12. měsíce.

3. Hruška, mango, banán

4. Malina, banán, jablko

5. Broskev, banán, jablko

Díky praktickému balení si je děti mohou vychutnávat pohodlně samy. A to jak doma, tak při dovádění venku nebo i na delších cestách. Kapsičky patří mezi produkty zdravé výživy. Jsou vyrobené z přísně kontrolovaných surovin a obsahují vitamíny i minerální látky potřebné pro zdravý vývoj vašich dětí.

Více na Sunar Cool Ovoce

Nové články

Hodnocení a zkušenosti S kapsičkami Sunárek Cool ovoce

Máš zkušenost S kapsičkami Sunárek Cool ovoce?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost
Nejnovější hodnocení