Vaše zkušenosti s KLEENEX

konik_testuje14.12.2018

Krásné počasí a jaro je téměř tady! No krom dobré nálady a krásného počasí ho provází rýma, alergie a neustále utírání nosu. A nos je pak zarudlý, pokožka je podrážděná a bolavá.

Ale dá se to vyřešit jemně. S kapesníčky Kleenex Balsam! A maminky z Modrého koníka dostaly šanci otestovat:

- KLEENEX® Balsam Hanks
- KLEENEX® Balsam Box

Ideálním kapesníkem pro váš nos je KLEENEX® Balsam, který s námi můžete otestovat. Kapesníky jsou potaženy jemnou vrstvou balzámu s výtažky z měsíčku lékařského, který o nos jemně pečuje a zmírňuje následky častého utírání nosu. Měsíček pokožku zklidňuje a zmírňuje tak nepříznivé projevy jarních neduhů. Tato krásně oranžová rostlina, se už odpradávna využívá k léčení poranění pokožky. KLEENEX® Balsam je kosmetický přípravek, je dermatologicky testován a je hypoalergenní.

Jak si maminky pochvalovaly kapesníčky KLEENEX? Dozvíte se v jejich recenzích. Byl to sice usmrkaný, ale zajímavý test jinak nepostradatelného produktu, který musí byt součástí každé jedné kabelky.

Více informací o značce o KLEENEX Balsam naleznete na: (www.kleenex.co.uk).

---

Podzim, soplíky a nudle? KLEENEX kapesníčky jsou řešením. Naše maminky to již vědí a tady jsou jejich recenze: https://i.modrykonik.sk/recenze_kleenex_2

Testování Kleenex kapesníčků

Můj první dojem byl-juchů, vyhrála jsem! 🙂 Byla jsem opravdu natěšená a když balíček dorazil, tak i velmi příjemně překvapená. Vše bylo krásně zabaleno, přiložen průvodní dopis - prostě bez chyby.


Nadšená jsem byla i množstvím kapesníčků, praktickým balením... Po rozbalení i vůní, jemností, měkkou strukturou kapesníčků. Poté co se vzbudila dcerka, testovala i ona-po svém-pevnost balení. Zdá se, že kapesníčky obstály.

Absolvovaly s námi výlet vlakem, kulturní zážitek, výlet do ZOO, několik procházek, muzikoterapii, masáž, výlet do Brna a vyrábění lapače snů... A bohužel i horečku a rýmu, která stále trvá. A v každé situaci se hodily! Utíraly uplakané oči (většinou mé 😃 ) , utíraly slzy smíchu, pomohli mé mamince -silné alergičce-když s námi byla v Zoo a především mi denně pomáhají přežít rýmu a nachlazení. Nikdy mne nenapadlo řešit strukturu nebo pevnost kapesníčků, ale tyhle jsou v tom opravdu TOP!



Netrhají se, vrstvy se "neloupou" a můj nos stále vypadá jako můj, nejsem rudonosý klaun! Příjemná je i jemná vůně, nesnáším agresivní pach kapesníčků. Cítím ji vždy i přes silnou rýmu a opravdu mi vadí. Vůbec mi ale nedošlo, že je to vlastně "Balsam" kolekce. Nějak jsem to během testování nepostřehla a uplně na to zapomněla. Přišly mi poněkud obyčejné. Sice nesmrdí, netrhají se, ale jsou takové "tuctové".

Ocenila bych určitě jiný obal 🙂 Buď nějaký veselý, hravý, dětský-takový je přeci teď můj život-hračky a barvičky všude. Nebo nějaký s přírodním motivem (zejména na kapesníčcích v krabičce) aby se nám hodily do interiéru - přeci jen, pokud mají být stále po ruce, jsou i na očích.

Moc děkuji za možnost testování! Jsou zatím jedny z nějpříjemnějších kapesníčků, které se mi dostaly pod ruce i nos. Pokud by se změnil obal, určitě bych uvažovala i o koupi.


#test_kleenex #recenze

Jarní rýma s Kleenex

Před nedávnem jsem se dozvěděla, že Koník testuje kapesníčky Kleenex. Zaujalo mne to, a tak jsem se do testování ihned přihlásila.


Rýma je u nás bohužel velmi běžné slovo! Přijde mi to kolikrát jako celoroční kolotoč. Jarem to začíná, kdy kvetou stromy a květiny, všude poletuje prach a pyl a my s manželem jen prskáme a smrkáme. Posmrkané kapesníky všude po kapsách a kabelkách… ☹ Postupuje to do léta, kdy se zase seče tráva a suší seno a opět bez kapesníků ani ránu. Pak je chvilinku klid a nastává období podzimu, kdy jde starší syn do školky, počasí se mění z tepla na zimu a začíná období nachlazení, kašle a opět-smrkání. No a o zimě? To už radši ani nemluvit. To jsme nemocní celá rodina komplet, kdy si to předáváme vzájemně a koluje to i tři měsíce.



Rýmu asi představovat nemusím, ale je to velice nepříjemné „onemocnění“, hlavně pro muže 😀 Manžel je velký alergik, bez prášků a kapesníků se neobejde. Já jsem na tom o maličko líp, ale bez kapesníku se opět neobejdu ani já. Děti už ani nezmiňuju! 😀 Kdo je má, ví.


Proto jsem byla velmi překvapená, že Koník vybral právě mě a mou rodinu k testování kapesníčků Kleenex! Počítala jsem s tím, že mi kurýr doveze jedno velké balení, ale o to větší překvapení mě čekalo po rozbalení balíku, kdy se na mě smály balení dvě a dvě krabičkové balení „nekonečných“ kapesníčků!


Krabičkové balení je naprosto super, hlavně na využití doma. Jedno máme v obýváku, druhé v jídelně. Malé kapesníčky se zase hodí do kabelky, kočárku či kapsy

Samotné testování probíhalo týden, což je bohužel velmi krátká doba. Ocenila bych, kdyby bylo delší. Po rozbalení kapesníčků Kleenex jsem byla velmi překvapena jejich jemností a hebkostí. Takové kapesníky jsem ještě neměla a to jsem jich vyzkoušela už celou řadu! Jsou opravdu jemňoučké jak peříčko! 🙂 Bohužel všechny plusy mají i mínusy, jsou sice jemné, ale bohužel se hodně trhají. Je to opravdu jednou „frknout“ a vyhodit. Nám to ale nevadilo, protože kapesníčků bylo na ten týden opravdu dostatečné množství.



Celý týden jsme poctivě smrkali jen do kapesníků značky Kleenex. Můžu říct, že nikdo z nás nemá odřený nos. Nejspíš je to opravdu složením kapesníčků, protože obsahují balzám z měsíčku lékařského. Celkově s měsíčkem mám velmi dobré zkušenosti.

Kapesníky určitě ocením, až na mě přijde nepřetržitá podzimně -zimní rýma, kdy mi tzv. poteče z nosu jako z kohoutku. Ještě mi jich pár zbylo, takže budeme „testovat“ i po skončení testování.




Celkově jsem já i moje rodina byla s kapesníčky spokojená a určitě si je v budoucnu koupím (až dojdou 😀). Jeden balíček jsem dala i své mamince, aby je i ona vyzkoušela. Její hodnocení je taky velice pozitivní. Podivovala se, jak jsou příjemné na dotyk s pokožkou nosu a že vůbec nevysušují okolí nosu.



Kdo zvažuje, jestli si Kleenex kapesníky koupit, tak za sebe můžu určitě doporučit! U nás je najdete opravdu na každém kroku! 🙂 


#test_kleenex #recenze

Testování s Kleenexem

Dostala jsem možnost otestovat pro vás papírové kapesníčky značky Kleenex, konkrétně se jedná o Kleenex balsam, novou řadu papírových kapesníků napuštěných tenkou vrstvou balsámu s aloe vera, vitamínem E a měsíčkem lékařským.

Protože mě trápí celoroční chronická rýma, která se teď v obodobí kvetoucích bříz ještě zhoršuje, troufnu si říct, že jsem kapesníčkový maniak a kapesníky kupuji hodně často. Ostatně s tříletým dítětem to často ani jinak nejde a i když by člověk rád používal látkvé kapesníky či ubrousky, ty papírové dokáží opravdu hodně hodně usnadnit běžný chod domácnosti.


Vzorky kapesníků - konrétně dvě krabičky "vytahovacích" kapesníků a dvě balení po deseti kusech balíčků - přinesl kurýr úhledně zabalené v papírové krabici s průvodním dopisem.


Samotné robalování se neobešlo bez přítomnosti mého syna Ríši, kterého velice zajímalo, co se v krabici schovává. Než jsem začala testovat já, chopil se toho po svém a začal testovat on.


Už při prvním kontaktu s balíčkovými kapesníky jsem poznala, jak jsou jemné a zároveň pevné, to jsem ale od Kleenexu - přiznám se - očekávala. Co mě však mile překvapilo bylo, že ačkoliv jsou potaženy jemným balzámem, který po kontaktu s nimi zanechává příjemný film i na pokožce, kapesníky nijak pronikavě nevoní a proto nedráždí, což velmi oceňuji.


Igelitová fólie, kterou jsou balíčkové kapesníky potaženy je spíš jemnější a měkká a možná právě proto se stalo, že se nám hned u několika balíčků při jejich otevřní odlepil nebo odtrhl lepivý proužek. U kapesníků lepší kategorie, o čemž svědčí i jejich cena v obchodech, bych takovýto problém neočekávala.



Co se týká kapesníčků "krabičkových", líbí se mi design krabičky, kdy při otevření a odlepení papírové části odlepíte i celou potištěnou část s informacemi o výrobku a zůstane vám už jen barevná krabička s názvem výrobku, kterou nikde "nezdobí" povinné informace. To je za mě určitě plus a milá "vychytávka".



Kapesníky jsou tak příjemné na omak, že se nebojím jimi utřít ani pusu od zmrzliny.



Kapesníčky Kleenex mě provázely i v můj velký den.



Protože jsou kapesníky nejen pevné, ale taky se netrhají nebo neodlupují, nemusíte se bát, že by vám šupinky kapesníků zůstávaly na nose nebo jinde na obličeji. To člověk ocení především, když si utírá slzy dojetí 🙂


Shrnutí:

  • Kleenex kapesníky jsou příjemné, pevné, jemné, můžu se na ně spolehnout a pokud budu mít velkou rýmu, sáhnu po nich jako po osvědčené kvalitě.
  • Pokud si ale koupím kapesníky za vyšší cenu, ráda bych, aby se balíčky daly otevřít a zase zavřít.
  • U nákupu kapesníků je pro mě v obchodě u regálu s mnoha jinými druhy a značkami důležitý design výrobku. Balíčkové kapesníky vybírám i podle toho, jestli se mi hodí ke kabelce nebo jestli mají zajímavý, neotřený obal. To samé u kapesníků krabičkových, které zase vybírám i podle barvy či obrázku na obalu, aby se mi hodil do interiéru. V tomto ohledu mě zelený obal Kleenex příliš nezaujal.

#test_kleenex #recenze

Tak je tu zase to pitomý jaro... aneb testování Kleenex po našem


Aby vás to nezmátlo, jaro mám vlastně ráda. Sice je to takové meziobdobi, ale čím dál lepší. Jenže můj organismus na to má jiný názor a každé jaro je pro mě utrpení. Bez kapesníku nemůžu vylézt z domu, neužívám si kvetoucí stromy, ale kdyz chci být v přírodě (a že já chci), tak to prostě má svou daň v podobě neustálé zásoby kapesníků.

Když byla možnost přihlásit se do testování kapesníků Kleenex, tak jsem to zkusila (jako snad všechno testování, kde byla malá naděje na úspěch). A pak jsem na to úplně zapomněla. Zpráva v IP na mě vykoukla ve chvíli, kdy starší pro změnu přinesl ze školky rýmu jako trám, od něj ji chytl mladší a já. Takže kapesníky byly všude a byly nedostatkové zboží. Ale přišla kouzelná krabice a my se vrhli na testování.


Přišly nám tahací a balíčkové vzorky, takže zásoba velká. Vítek se na ně hned vrhnul. 😂




Výhody:

  • Kapesníky jsou pevné, ale přesto měkké, takže ani po týdnu jsme neměli odřené nosy, jako z jiných kapesníků. 
  • Nevím jak vy, ale já když smrkám, tak strašně troubím. Obyčejné tenké kapesníky to mnohdy neobstojí a roztrhnou se. Tyhle ne. 
  • Balzám v nich není vůbec cítit, nejsou navoněné a smradlavé. 
  • Když chcete vytáhnout z krabičky jeden, opravdu vytáhnete jeden. 
  • Cestovní balení je pevné, nestalo se mi, že bych utrhla část obalu jako u levnějších kapesníku. 


Nevýhodou je poněkud vyšší cena, takže to není na to, mít je všude na stole a využívat je i jako ubrousky na utření vylité vody či pokecaného trika. 


Myslím, že se zařadí do stálice, kterou budu sledovat v akčních cenách a nakupovat do zásoby. 😁


#test_kleenex #recenze

Testování kapesníčků Kleenex Balsam

Test kapesníčků Kleenex


Hned v úvodu bych chtěla samozřejmě poděkovat Modrému koníkovi za možnost testování kapesníčků, které jsem upřímně nečekala, protože mi to poslední dobou moc nevycházelo nikde 🙂  Důvod, proč jse byla vybrána, není totiž ani ničím výjmečný - prostě mám alergii 😀 . Nicméně tímto opravdu děkuji, udělalo mi to velkou radost a tolik kapesníků je pro mě k nezaplacení 🙂


Jak jsem již naťukla - "tolik kapesníků" - byla jsem opravdu mile překvapena, že přišla plná krabice kapesníčků. Dvě krabice vytahovacích a dva balíky po 10 kusech balíčků. Jedná se o kapesníčky Kleenex balsam, napuštěné Aloe Vera, vitamínem E a heřmánkem. Testovali jsme týden a zatím padla jen jedna krabice vytahovacích a něco málo z balíčkových, takže jsem moc ráda, že ještě máme zásobu 🙂




Upřímně mé očekávání bylo opravdu velké, protože trpím na celoroční rýmu (respektive vodu z nosu 😀) a pak období alergií, které je pro mě letos opravdu šílené, nepamatuji, že by to poslední roky bylo tak náročné. Na kapesníčky mám vysoké nároky, ale zase nechci platit za krabici 50,- Kč, jsem zvyklá na určité značky, které kupuji opakovaně. 


Kleenex balsam mě bohužel ani nenadchly, ani nezklamaly. Má to být upřímná recenze, proto nechci psát nic o tom jak jsou kapesníky úžasné. Upřímně byla jsem spokojena, ale sama od sebe, bych si je asi nešla koupit. Na můj vkus jsou tenké, hodně trhavé. Ale opravdu jemné, nos nedřou, nemám ani pocit takového toho suchého nosu, že si ho po smrkání musím někdy i namazat. Kapesníčky jsou fajn, příjemné, ne nějak dramaticky parfemované, neurazí a ani nenadchnou. Moc se mi líbí obal, není takový obyčejný, jak spousta jiných značek. Po otevření zároveň odtrhnete povinné informace o výrobku, což mě také zaujalo, nikdy jsem to neviděla. Zůstane pak už jen hezká krabička. 


Co se týče balíčkových kapesníčků, názor mám stejný. Jen obal hodnotím hůř, taková běžná kvalita levnějších verzí, takže spíš zklamání. Ale kapesníčky si nekupuji kvůli obalu, ale kvůli tomu co je uvnitř, takže opět fajn, svůj účel splnily 🙂


Kleenex balsam hodnotím na 60% mé spokojenosti. Čekala jsem opravdu víc. Bohužel mám z nich pocit "obyčejné levné značky". Nejsem si jistá, jestli v budoucnu půjdu a koupím si je, když vím, že za stejnou cenu nebo levněji seženu pro mě příjemnější. Nicméně stále u nás mají své místo a doufám, že ještě nějako dobu budou, jelikož balíčků máme ještě hodně 🙂




Ještě jednou děkuji za možnost testování. Doufám, že moje recenze bude prospěšná a nikoho neurazí, že není napsána v superlativech. 


#test_kleenex #recenze


Naše testování s Kleenex


Po dlouhé době jsme měli možnost opět něco testovat. Tentokrát kapesníčky Kleenex balsam.

Přišly akorát v pravý čas, v době testování jsme všichni onemocněli, takže kapesník byl náš nejlepší přítel.

    První co mě zarazilo na boxu bylo, že se otevírají jakoby ze spodu a pak se otáčejí vzhůru nohama. Prvních pár kapesníků z boxu byl u nás horor. Nikdy se nám nepodařilo vytáhnout celý kapesníček v celku, až když pár kapesníku ubylo šlo to jednoduše.

Kapesníky mají jemný hladký povrch, nikterak nevtíravou vůni a jsou skutečně hebké. Jsou třívrstvé, vrstvy jsou v kraji jakoby lepené, takže se vrstvy neoddělují. při roztrhání kapesník nepráší.

    Z počátku byly k nosu skutečně jemné, ale čím častěji e používali i ony začaly trochu nos odírat. Co mi asi nejvíce vadilo bylo, že kapesník byl po vysmrkání hned takový mokrý ( jo pokud teda nesmrkáte tak nějak inteligentně jemně, já smrkám jak prsátko prostě až na doraz) takže se mi několikrát stalo že jsem si smrkla do ruky což je škoda.

    Při kusových kapesníkách jsem ocenila, že při otevření se mi neurvalo to otvírátko. Lepítko fakt lepilo, takže kapesníky jsem kdykoliv moha zavřít.

mají zhruba stejnou strukturu, jako v boxu takže i vlastnosti.

    Když bych to shrnula. Kapesníky jsou příjemné na dotek, ne jako ty brusné papíry za 10 Kč. Ale objevila jsem kapesníčky které jsou ještě jemnější a příjemnější než Kleenex. Dle mého jsou to kapesníky které nikoho neurazí, pokud jdete na návštěvu do nemocnice nebo podarujte jen tak určit z toho bude mít člověk radost, ale na denodenní používání to asi není. cena těchto kapesníků je strašně vysoká od 30Kč do 50 Kč což pro věčně smrkajícího člověka je hrozně moc.

    Když si dám vše dohromady veškeré plusy a mínusy kapesníky v testu obstály. Když budou někde v akci milerada je koupím nebo podaruji. Takže děkujeme za vyzkušení nového produktu.



#test_kleenex

#recenze


Bavlnka pro nosík

Tak se mi podařilo dostat se do testování kapesníčků Kleenex balsam (Aloe Vera, Vitamin E a Calendula). Byla jsem moc ráda, protože je jaro a to znamená, že já, moje dráča a můj velký drak máme většinou rudé nosy. Mám s dcerou dost citlivou kůži a i když nemáme vyloženě alergii, jakmile začneme smrkat, tak musím koupit mast, jinak v práci vypadám jako rypouš. Pokud dráču něco svědí, nebo bolí např. právě nosík, je z ní saň, takže tohle vážně bodlo. 



Kapesníčky dorazily právě včas, protože dračici zrovna doktorka diagnostikovala začínající zánět průdušek. Rýma se jí valila z nosu a jelikož jsem s ní přes noc v ložnici, cítila jsem potutelné svědění i já a muž. Kapesníčky tudíž prodělalay opravdu tvrdý test celé naší rodiny. Myslím, že vzhled zelenomodré barvy krabice a obalu je příjemný. Čekala jsem, že budou nějak cítit po Aloe Vera nebo měsíčku a nic, nejdřív jsem byla trochu zaražená,protože mám ráda vůni bylin, ale pak jsem si vzpomněla, že např. mátové kapesníčky naší malé vadí, tak jsem to nakonec vzala jako plus bod. Kapesníčky nejsou cítit, ale na omak jsou velmi příjemné, zvláště balíčkové balení je super. Musím vyzdvihnout, že jsou pevné, ale zároveň jemné.

 


Můžu s klidem říci, že celou dobu, co jsem byla na OČR s dračicí (týden) jsme obě používaly kapesníčky balíčkové a z krabičky pouze tyto. Nejlepší recenzí jsou naše nosy bez zarudnutí a prasklinek. Po dvou dnech se přidal i manžel,ale dostal pouze krabicové kapesníčky, protože ty balíčkové jsme měly zabrané my dvě. Vše dopadlo dobře a Baru se brzy zotavila a mohli jsem všichni jet užívat prodloužený víkend před mou služební cestou....v autě jí dávám kapesníky jiné značky a Baru:"Ci ty zelený mami" Tohle myslím vypovídá o kvalitě produktu 🙂

   

Takže pokud chcete bavlnku pro nosíky Vaše a Vašich drahých, můžu osobně doporučit, u nás doma nebyly jistě naposledy. 

#test_kleenex  #recenze

Naše testování s Kleenex


Po dlouhé době jsme měli možnost opět něco testovat. Tentokrát kapesníčky Kleenex balsam.

Přišly akorát v pravý čas, v době testování jsme všichni onemocněli, takže kapesník byl náš nejlepší přítel.

    První co mě zarazilo na boxu bylo, že se otevírají jakoby ze spodu a pak se otáčejí vzhůru nohama. Prvních pár kapesníků z boxu byl u nás horor. Nikdy se nám nepodařilo vytáhnout celý kapesníček v celku, až když pár kapesníku ubylo šlo to jednoduše.

Kapesníky mají jemný hladký povrch, nikterak nevtíravou vůni a jsou skutečně hebké. Jsou třívrstvé, vrstvy jsou v kraji jakoby lepené, takže se vrstvy neoddělují. při roztrhání kapesník nepráší.

    Z počátku byly k nosu skutečně jemné, ale čím častěji e používali i ony začaly trochu nos odírat. Co mi asi nejvíce vadilo bylo, že kapesník byl po vysmrkání hned takový mokrý ( jo pokud teda nesmrkáte tak nějak inteligentně jemně, já smrkám jak prsátko prostě až na doraz) takže se mi několikrát stalo že jsem si smrkla do ruky což je škoda.

    Při kusových kapesníkách jsem ocenila, že při otevření se mi neurvalo to otvírátko. Lepítko fakt lepilo, takže kapesníky jsem kdykoliv moha zavřít.

mají zhruba stejnou strukturu, jako v boxu takže i vlastnosti.

    Když bych to shrnula. Kapesníky jsou příjemné na dotek, ne jako ty brusné papíry za 10 Kč. Ale objevila jsem kapesníčky které jsou ještě jemnější a příjemnější než Kleenex. Dle mého jsou to kapesníky které nikoho neurazí, pokud jdete na návštěvu do nemocnice nebo podarujte jen tak určit z toho bude mít člověk radost, ale na denodenní používání to asi není. cena těchto kapesníků je strašně vysoká od 30Kč do 50 Kč což pro věčně smrkajícího člověka je hrozně moc.

    Když si dám vše dohromady veškeré plusy a mínusy kapesníky v testu obstály. Když budou někde v akci milerada je koupím nebo podaruji. Takže děkujeme za vyzkušení nového produktu.



#test_kleenex

#recenze