Kočárek pro vyšší rodiče, poradíte značku a model?

inkognita
23. dub 2015

Ahoj holky,

potřebuji koupit kočárek pro mé první miminko. Měl by být vyšší (manžel má dva metry), lehčí (ježdění spíš po městě, MHD), skladný (do auta, do bytu), měl by mít 4 kola, teleskopickou rukojeť (raději koženou, ne takový ten pěnový materiál)... nejlépe trojkombinaci, v hezkém provedení.

Můžete mi, prosím, poradit nějakou značku a model? Vůbec si nevím rady :(

Moc děkuji!
Renáta

marky8822
24. dub 2015

Jsme s manželem taky docela vysocí a tak jsme si zamilovali kocarek STOKKE Crusi... V prodejne to nyl nejvyšší kočárek co jsme viděli... 🙂 V pátek si pro něj jedeme... 🙂

mazlik1
24. dub 2015

Dá se vůbec sehnat kvalitní kočárek ,který nebude stát kolem 20tis za trojkombinaci a nebude malý? I kdyz já nemám ráda když se vozí nahoře autosedačka :-/ nebo to má jen 3 kolečka..u sporťáku mi to asi už vadit nebude. Jak tak koukám..nebude to lehké nějaký pěkný sehnat aby něco vydržel a přitom by se dal vytáhnout do 2 patra :-/

inkognita
autor
24. dub 2015

@mazlik1 Já doufám, že dá 🙂 Za dobrou cenu se dají sehnat třeba Takko a Adamex (kolem 10tt) , za vyšší peníze je pak třeba ten Peg Perego (ten co se mi líbí stojí přes 20tt) a Stokke ten je úplně nejdražší, ale taky se mi moc líbí ;) teď otázka, kolik do něj chceš vložit - já plánuji dvě děti, tak počítám s těmi 20 tt, ale uvidím až to všechno objedu, který mi nakonec padne do oka nejvíc 🙂 zatím vede Perego Fiat, Stokke crusi a Mutsy igo... Uvidím na živo.. 🙂

molynka
24. dub 2015

A co Camarelo?🙂At uz Malaga,Granada,Art...

inkognita
autor
24. dub 2015

@molynka Taky mrknu 🙂 byla jsem na výstavě v Letňanech, ale když jsem přišla, tak už všichni balili a kočárky, které jsem chtěla vidět, byly prodané 😀 tak to musím objet po obchodech.. Ale výběr se konečně zužuje! 🙂 Děkuji všem za rady! 🙂

metallico_mondo
24. dub 2015

S manželem jsme taky oba vysoci a naprosta spokojenost s Takko. Vydrzi neuveritelne 😁

bambullkaa
24. dub 2015

@metallico_mondo Tako je pro vysoké rodiče, ale kočárek je neskladný. Neumím si představit jak ho tahám do vlaku nebo do MHD...

jani2013
24. dub 2015

@inkognita Jsme vysocí a koupili jsme Britax Go Next. Splňuje vše co píšeš, jen rukojeť není kožená, ale zase je, řekla bych, z kvalitnějšího materiálu než ty levné kočárky. Kamarádka má starší verzi tohoto kočárku z druhé ruky a nějaké opotřebení tam prakticky není znát. Celkově má spoustu vychytávek včetně kombinace s nejbezpečnějšími sedačkami na trhu Römer. Jsme z něj nadšení 🙂

mazlik1
24. dub 2015

@inkognita taky plánujem 2 děti. no ideálně do 10 tis. Sice nám jej chcou platit budoucí prarodiče, ale nechceme toho moc zneužívat, takže je varianta si třeba něco přidat 😎 zatím si jen sbírám informace. Chcem kupovat až nějak kolem 7 měsíce. Stejně nemáme možnost úschovny, takže zase u rodičů 😠

inkognita
autor
24. dub 2015

@mazlik1 Tak to je supr 🙂 to bych si asi vybrala něco dražšího a doplatila, přeci jen je to investice na dvě děti.. a když Ti ještě přispějí.. nám chtěla tchýně kupovat postýlku, ale když zjistila, že nestojí pětistovku, tak se odmlčela 😀 Nevadí.. už nám stojí v pokojíku 😉

mazlik1
24. dub 2015

@inkognita já mám postýlku snad po manželovi 😀 k tomu ještě i oblečení, ale není to ono, když si už nemůžeš skoro nic dokoupit 😠 no uvidíme s těmi cenami..přece jen zas u těch levných bývá často hliníková konstrukce a tomu se moc nedá věřit

inkognita
autor
24. dub 2015

@mazlik1 To jo no.. postýlku jsem koupila od jedné paní použitou, ale zase o to lepší. Co se týče hliníkové konstrukce kočárku - údajně jdou rychle vidět veškeré oděrky ☹

mazlik1
24. dub 2015

@inkognita a navíc moc nevěřím jejich delší životnosti

inkognita
autor
28. dub 2015

@bambullkaa Ještě jsem se chtěla zeptat, když si koupím komplet od Peg Pérega, sedí ta autosedačka i na nákupní košík? Nebo jak se s ním nakupuje? Házíte nákup dolů do košíku? Nějak si nedokážu představit tlačit jednou rukou kočár a jednou vozík.. Moc děkuji !!! Nějak jsem se zapomněla zeptat v prodejně ☹

bambullkaa
28. dub 2015

@inkognita já s kočárkem nechodím nakupovat. A když už, tak jdu jen pro drobnosti. Jinak autosedačku můžeš dát na nákupní košík 😉

adela_s
17. kvě 2015

Ahojky,jestli můžu dooručit za sebe,tak nejvyšší kočárek co znám je Maximo ,je to ted ovinka od značky Paradise .
Ještě ho doma nemám,ale vyzkoušeli jsme si ho na prodejně v Hodoníně. Skvěle se mě ovládal i manželovi ( má 190 cm) a má i větší korbičku,tak že se tam vlezeme i v zimě 🙂

devendra
17. kvě 2015

Doporučuji Mutsy. Máme 4rider, má nastavitelnou výšku rukojeti a korbičku "netáhneš" po zemi, jako u jiných kočárků.

koordinatorka_odboje
13. únor 2016

@elekthra ahoj, jak jste po čase spokojení s tím kočárkem Adamex-Jogger sport Alu? Osvědčil se? dá se dobře složit do auta? Zkoušela jsi ho v terénu? 🙂

stesil
13. únor 2016

My máme Mutsy Rider. Môžeš ho nastavit do troch pozicii

koordinatorka_odboje
13. únor 2016

@stesil bohužel, kombinace je už mimo moje finanční možnosti

1111nickel
13. únor 2016

Já osobně jsem moc spokojena s kočárkem od firmy Patron. Máme (nyní už prodáváme 😉) patrona falco. Ke kočárku jsem si přikoupila zvyšovací nástavce, abych měla korbičku pěkně vysoko, má polohovací rukojeť, takže vhodný i pro vysoké osoby.... 😎

a_vav
13. únor 2016

Holky 🙂 já jsem se zamilovala a nadále miluji Camarelo (je jedno jaké jsou "stejné) je velká hl. korba projedu sním všude má 10 kg celý a já i chlap se nemusíme hrbit (já 176 a chlap 198) 3-kombinace cca 12 tis. nevím jaký je sporťák ale i ten má 10 kg se vším všudy

elekthra
13. únor 2016

@koordinatorka_odboje ahoj, my máme přesně tento:
https://www.google.cz/search?q=adamex+jogger+ba...

není to sport alu, ale je super. se zaaretovanými kolečky projedeš naprosto všechno - brodění potoka, cesta na plešné jezero a pod. nní problém. syn se v 90 cm ještě vleze v pohodě do sporťáku na ležato 🙂 když tam usne. jediná nevýhoda je váha, ale to je u těchto asi vždycky. do auta super skladný, za mě spokojenost, necháváme i pro druho mimčo 🙂

irennn
13. únor 2016

Stokke xplory, švagrová ma snad 186cm a sedí ji na výšku paradne, lehoucky, zabere malo místa, ma super jízdní vlastnosti. My jsme ted nedávno kupovali pro miminko quinny buzz xtru a ta je teda taky dost vysoká,manžel ma 190cm ,ale ti chlapi zase tak často nevozi jako ženy. Hlavně zadny těžký neskladny polsky kočár typu tako a firkon aj.po zkušenostech s quinnyn bych už do polského kocaru nikdy nesla ,to je jako nebe a dudy

sweet81
13. únor 2016

Taky doporučuji Stokke Xplory

stesil
14. únor 2016

@koordinatorka_odboje já jsem koupila z druhé ruky. Má nějaké chyby ale netrápí to