Kočárek trojkombinace do 15 tisíc, který vybrat?

pehamek
6. kvě 2013

Chtěla bych požádat zkušenější maminky o radu, který kočárek vybrat. Už dobré 3 dny pročítám různé diskuze a stále nevím ani jakou značku bych chtěla. Jde mi hlavně o funkčnost. Budu jezdit ve městě, ale sem tam vyjedu i na polní cestu. Absolutně nevím na co bych se měla zaměřit, aby mi kočárek pokud možno co nejvíc vyhovoval. Podmínka je také, aby se dal dobře skládat a abych to zvládla sama bez další pomoci. Můžete mě někdo aspoň trochu nasměrovat? Budu vám neskonale vděčná. Ještě cena max 15 tisíc. Pokud bude levnější, tak budu ráda 🙂

gepe
27. led 2014

@ined77 Dobry i Tobe 🙂 ja treba nemuzu napsat na wiki zkusenost s Crusi, protoze neni ani o nem clanek, a to o vice produktech od Stokke ☹

ined77
27. led 2014

@gepe Díky za postřeh, s tím by se jistě něco dalo udělat 😉 . Ale bude určitě fajn, pokud budeš chtít napsat svoje zkušenosti pod daný článek obecně, jako s trojkombinací 😉 .

gepe
27. led 2014

@ined77 tak to bohuzel nemuzu, stokke kocarky jako trojkombinaci neprodava. I kdyz mame cele combo vcetne sibling seat.. tak to nemuzu propagovat jako ctyrkombinaci ani trojk. prodava se to zvlast. Tedy vynechavam resellers akce.

hermina7
1. dub 2014

@suzanna123 Také nyní řeším kočárek a přemýšlím o Firkon Verano Long. Jste stále spokojená. Zjistila jste nějaké nedostatky? A to jak jste psala, že jste byla rozhodnutá již pro jiný, ale pak jste zjistila u 90% recenzí že vrže, tak to jste měla asi na mysli Raon Marita? Díky za info 🙂

suzanna123
2. dub 2014

@hermina7 ahoj, Firkon už bych asi nekoupila. Ne, že by to byla vyloženě hrůza, ale určitě je mu co vytknout. Spokojená jsem byla, dokud jsme měli hlubokou korbu - sportovní mi přijde vyloženě odfláknutá. Taky mě dost naštvalo, když jsem poprvé nafoukla kola (dost problém kvůli nepřístupnosti ventilků, takže jsme museli nafouknout na pumpě) - popraskaly všechny duše kromě jedné, která praskla už měsíc předtím při jízdě. Řekla bych to tak, že za tu cenu je to fajn, ale příště bych si asi radši připlatila. Na druhou stranu - teď jsem se dívala, jaký bych vybrala kočárek pro další a on má opravdu každý něco :-/ A ten kočár, co jsem chtěla původně, byl, tuším, Dorjan. Ale dneska jsem shodou okolností potkala Maritu a vrzala pořádně 🙂 Ale zas by asi šla namazat...

hermina7
4. dub 2014

@suzanna123 Děkuji za rychlou reakci.. v tom případě se zaměřím na jiný. Ale jsem už dost zoufalá.. nemůžeme za kočárek dát 20 000,- a výš. Ale chceme kombinaci, ale bojím se jestli v kombinaci natrefím na dobrý sporťák. Hluboký korby jsou fajné skoro u všech značek, ale ty sporťáky jsou už horší. Nejsem žádná fifinka, takže jediné co chci, aby se mi do sporťáku vešel, neskřípl si nikde prstíky a aby to na ovládání bylo aspoň trochu únosné :D

suzanna123
4. dub 2014

@hermina7 tak toho bych se nebála - vím, že u Firkonu psali, že tam to riziko skřípnutí je, ale myslím si, že je to nesmysl. Nebo testovali nějaký starý typ. Jinak my nedávno pořídili ještě samostatný sporťák - Britax B-Agile a s Firkonem jezdím čím dál míň. Tak i to je možnost, i když ze začátku - cca. do roka - jsem byla ráda, že může Julinka jezdit čelem ke mně, což u těch samostatných sporťáků asi nejde u žádného. Jinak já teď uvažuju, že Firkon necháme u babičky, abychom kočár nemuseli stěhovat a pro dalšího prcka koupíme Mutsyho z bazaru. Tak jsem zvědavá, jestli si polepšíme 🙂

misulinka44
9. dub 2014

Můžu se zeptat, máte někdo zkušenosti s novým kočárkem Tako Monodi? Moc se mi v obchodě líbil, tak nad ním uvažuju🙂 Původně jsem chtěla dorjan nebo firkon, ale přišli mi dost těžké... s tím Tako se jezdilo krásně 🙂

ratatooy
9. dub 2014

do 15tis je dobrá volba abc desing,kvalita za dobrou cenu,ja po skušenostech s polským kočárkem bych už volila radeji kvallitní klidne použitý protože valitní kočár je i po jednom díteti jak nový,polskej je po jednom ditěti na odpis

ratatooy
9. dub 2014

@hermina7 tak možna by byla dobrá volba x-lander ty sportáky si všichni chválí,ja mam teda jane slalom a větší prostornejší sporták sem nevidela vešel se mi tam i 3letej že si tam krásně lehl u taka se nevešel do sportáku už po roce

ratatooy
9. dub 2014

@suzanna123 si představ že mi jsme taky nafoukly kola jdeme domu a asi po hodině rána jak z děla a bouchlo kolo u kočárku 😀 ale vetší ranu sem vživotě neslyšela a jak sem se lekla

hermina7
9. dub 2014

@ratatooy x-lander je docela malý sporťák, má ho švagrová, tak jsem si ho o víkendu povozila a teda musím říct, že na ovládání nic moc a celý se jí rozpadal. Druhá kámoška ho má taky a ta je zase strašně spokojená. Ono je to asi jak kdy... ale nesouhlasím, že polský výrobek vždy musí být šmejd. Znám spousty maminek, které jsou spokojené. Firkona jsem zamítla, Inglesina Magnum jsem zamítla kvůli sporťáku...takže zatím mám dva favority a to Dorjan Prestige a Britax B-Motion. Už asi na jiné koukat nebudu. 🙂

ratatooy
9. dub 2014

@hermina7 no tak pak britax je dobrá volba je o jeden z kvalitních kočárků,dorjan jakžakt prošel d-testem ale třeba firkon byl označenej za nebezpečný kočárek pro dítě,jinak inglesina není českej výrobek?

ratatooy
9. dub 2014

@hermina7 jako polsky vyrobek nemusí byt vždy šmejd ale ty kočárky,všeco na jedno brdo,těžký,tako sporták s malým vážil 35kg,materiály taky nic moc

ratatooy
9. dub 2014

@misulinka44 jak píšu tako sporták+dítě+nejaky nakup pod kočárem 35kg

misulinka44
9. dub 2014

@ratatooy ahojky, prosím, když nekupovat polský kočár, napadá tě nějaký, který má opravdu velko korbičku? Aspoň 80cm, je vysoký( manžel má 2 metry) a zároveň ne širší jak 60 cm, aby nám projel dveřmi do sklepa 😀 Já takový prostě nikde neseženu 🙂

misulinka44
9. dub 2014

@ratatooy no on ten Tako monodi není zas tak těžký... má 14 kg,.. nepřijde mi že jiný kočáry jsou o dost lehčí... hlavně mi přijdou dost nestabilní:-/

zuzana_ka
9. dub 2014

Ahoj,

my už 8 měsíců používáme kočárek baby design lupo v zelené. Byla k němu korba a sporťák a stál nás cca 8500. k němu jsme kupovali redukci na vajíčko za 500 a vajíčko za 3000. Vše bylo nové.....
Je to supr kočárek, má nafukovací kolečka (ke kočárku byla i pumpička), dobře se skládá a je lehký. Jedním slovem SPOKOJENOST 🙂

Další příslušenství - pláštěnka na sporták i hlubokáč + taška na rukojeť

bbn
9. dub 2014

@hermina7 tak se mrkni na kočárky na bazaru, třeba takový Jane Slalom Pro v trojkombinaci po jednom dítěti v dobrém stavu seženeš i pod 15 tis. Já ho budu taky prodávat.

ratatooy
9. dub 2014

@misulinka44 tak korbičky mají vetšinou 78cm nejvíc,pak už mají vetší jedine roan marita a ty klasicke kočárky a na šířku 60cm mám ten slalom myslím a pak je ještě casualplay uzkej ale korbičku ma asi menší

ratatooy
9. dub 2014

@misulinka44 to má ale 14kg hluboká verze,sporták je těžší

misulinka44
9. dub 2014

@ratatooy Právě ten nový Tako monodi má korbičku 80/40cm 🙂 A opravdu se mi moc líbí a těžký mi nepřijde 🙂 Ale děkuji za tip🙂

ratatooy
9. dub 2014

@misulinka44 ještě me napadá nejlehčí a celkem užší s nejvetší korbou je easy walker a dá se sehnat od nekho i za 7tis,kamaradka ho ted prodavala ale už je pryč a byl jak novej,a fakt teda asi lepší kočár na trhu nenašla protože je malá tak aby ho utahla kočár myslim má 7kg je suprově skladnej

misulinka44
9. dub 2014

@ratatooy rozdíl ve váze je tam jen půl kila 🙂

ratatooy
9. dub 2014

@misulinka44 me taky jako takhle těžký nepřišel když si človek zkouší kočárek a hlavne pro miminko je lehkej ale jak se přejde na sporták tak ej to teda fuška,kdyby delaly aspon alumin konstrukce a ne železný

misulinka44
9. dub 2014

@ratatooy Já bych právě radši nový kočár... přece jen, na první dítko chci nový... a pak si ho nechat na druhé 🙂 Ale děkuji za rady 😉

hermina7
9. dub 2014

@bbn Děkuji už mám vybráno, buď koupím Dorjan a nebo Britax a ještě chci mrknout na Koalestra....

ratatooy
9. dub 2014

@misulinka44 taky sem myslelaže bude i na druhé ale nee

marumarun
20. dub 2016

Ahoj, můžeme, prosím, obnovit tuhle diskuzi? Hodily by se mi (a určitě nejen mně) čerstvé zkušenosti a tipy nějak přehledně pod 1 tématem. Který kočárek do 15 tisíc doporučujete (osvědčil se Vám) a proč? 🙂

denousek
20. dub 2016

@marumarun takyy ted budeme kupovat a vybraly jsme po recenzích adamex barletta rainbow