Kočárek zn. Venicci, máte zkušenost?

ivis_b
6. bře 2016

Holky, narazila jsem na kočárky zn. Venicci - mělo by jít o anglickou výrobu a asi se tady u nás moc dlouho neprodávají... a proto taky na ně není moc recenzí 😒 Líbí se mi designově, ale i jinak by splňoval moje požadavky - není moc těžký, má nafukovací kola (a ta přední nejsou úplně mrňavá), sportovní sedačka jde dát pro i proti směru, zdá se, že dobře pruží... a cenově ještě dostupný.
Líbí se mi hlavně tento:
http://www.spuntik.cz/kombinovany-kocarek-venic...
... ale případně i tento:
http://www.spuntik.cz/venicci-white-black-kombi...

Nějaké zkušenosti s touto značkou???

manys
6. led 2017

@ivetadvorackova Když jsem se ptala prodejce jak to je s tím Polskem tak mi tvrdil, že se vyrábí v UK a kompletují se v Polsku. Ale i kdyby byl z Polska, tak je to hodně kvalitní kočárek na kterém to není poznat 😀, jak píšou holky, krásně zvládne terén a vůbec všechno 🙂

manys
6. led 2017

Ještě k té autosedačce, sám prodejce nám řekl, že autosedačku, která je dělaná ke kočárku nedoporučuje ať už se jedná o kteroukoliv jinou značku. Sice je dělaná designově ke kočárku ale na bezpečnosti je to nejnižší třída. Dokupovali jsme autosedačku BeSafe a dají se dokoupit i adaptéry na nasazení na konstrukci kočárku.

lnatasha
7. led 2017

Kočárek používáme 2 měsíce a je perfektní. To, že je nižší mi vyhovuje. Aktuálně s ním zdoláváme sněhové závěje a úplně v pohodě. Má spoustu vychytávek, krasne se ovládá, na zimu opravdu skvělý. Máme Venicci 3V, nemůžu si ho vynachválit 😉

ssslunicko82
28. led 2017

Je to anglický výrobce. O tom, že jsou vyrobeny v Polsku jsem se nikde nedočetla. Prošel všemi testy super. Já ho určitě kupovat budu☺

misa89m
20. únor 2017

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda si některá z vás koupila kočárek značky Venicci a jestli ano, tak jak jste spokojené. 🙂

misa89m
21. únor 2017

Ahoj holky, přemýšlím o koupi kočárku Venicci - limitovana edice silver grey, máte některá z vás zkušenosti s kočárkem této značky?

kristynak13
21. únor 2017

@misa89m Ahoj, když si přečteš tuto debatu celou, tak většina maminek kočárek doporučují. Já sama jsem se spíše bála toho, že korba je níže posazená, dokonce i prodejce v jednom obchodě mne odrazoval. Ale je to zatím nej kočár, který jsem na trhu našla a vyhovoval mým požadavkům. Už ho mám zaparkovaný doma a nemůžu se dočkat, až ho vyvětrám s prckem 🙂

stejssy
21. únor 2017

Jak uz jsen psala a nejenom ja 🙂 kocarek je to skvelej se spoustou vychytavek. A i tuhle drsnou zimu preckal...dcerka ma 7m a stale se i s fusakem krasne vejde do prostorne korby. Za me doporucuju a jsem stastna ze ho mam. Navic ho vubec nepotkavam...jako napr.britex

terezzza
13. bře 2017

@eliskaxox Prosím co je to za kočárek ten Neo 🙂 Ráda bych něco lehce ovladatelného i do lehčího terénu.

eliskaxox
13. bře 2017

@terezzza Neo to jedním slovem luxus 🙂 úžasně manevrovatelny, podvozek se vejde za sedačku řidiče, a na to ze je to městský kočárek zvládne i trávník nebo udusanou cestu. Doporucuju ho s korbickou Scout, ta se da složit do kostky 🙂 a je dost prostorná do 6m, ale holky tam vozí i 8m. S sportak působí menší ale do těch 2-2,5let v pohodě. Jinak za me lépe odpruzeny než kdejake Takko apod. Jo a váha 10,5 kg myslím což je super

panesami
14. bře 2017

Kočárek Venicci používáme rok a za mě pořád super volba, jsem s ním max spokojená, jen teď je už malý pomalu běhací, takže budeme přecházet na nějaké "golfky", takže kočárek budeme pouštět s těžkým srdcem do světa, máme přesně tento https://www.babyplace.cz/venicci-silver-specail...

monca_l
27. bře 2017

@ivis_b nám tedy ve špuntíkovi řekli, že se jedná čistě o anglický kočárek. Jinak já mám limitovanou edici venicci 3V. Má krásně prostornou korbičku a projedeme asi fakt všude. Jezdíme ve městě (nemáme zrovna kvalitní chodníky :D ) i v lese a super! 🙂 a je hezky odpružený. Zvažuji prodej 🙂 chceme přejít na stokke 🙂

ivis_b
autor
27. bře 2017

@monca_l ja nakonec poridila jinej. Prodejce rekne cokoli, aby prodal, ale bud tu nebo v jinem vlakne se doresilo, ze znacka je to sice anglicka, ale vyroba proste polska. On i ten sportak je takovej typicky polskej.Mne nakonec odradila realna zkouska, na zivo me vubec nezaujal, manipulace s nasim kocarem (Britax go next) je uplne jinde, jezdim uz 7 mesicu a nemuzu si stezovat.Kazdemu vyhovuje neco jineho, tak verim, ze nekomu tenhle kocarek vyhovuje.

terezzza
27. bře 2017

@ivis_b Dobrý den. Nakonec nám někdo také doporučil Britax, aw Smile. Myslíte, že je to dobrý kočárek? Koukám, že Vy pisete, že spokojenost. Chci i lehký terén. 🙂 Chtěla bych z toho udělat trojkombinaci.

ivis_b
autor
27. bře 2017

@terezzza s jiným Britaxem než s Go next zkušenost nemám, tak to vám neporadím...

terezzza
27. bře 2017

@ivis_b jj jasný. Už si značím. A uvidíme 😀 Je to boj vybrat kočárek.

eliskaxox
27. bře 2017

@terezzza Smile je taková méně kvalitní verze od britaxu, jinak britaxu ho je taky top kočárek :D

terezzza
28. bře 2017

@eliskaxox Takže raději jiný Britax? Ale u Go se mi nelíbí ta rukojeť :D OK. To je sakra práce, naštěstí mě netlačí termín.

ivis_b
autor
28. bře 2017

@terezzza hele libi nelibi, je strasne prakticka! 🙂 Zadnej jinej kocar se mi tak dobre nedrzel, rukojet je pro me jedna ze supr veci na tomhle kocarku🙂)

terezzza
28. bře 2017

@ivis_b Děkuji moc za informace a pomoc. Půjdu si to tedy do obchodu vyzkoušet. 🙂

ivis_b
autor
28. bře 2017

@terezzza nemáš zač. Mně se Britax go next vůbec nelíbil, ale pro mě vzhled nebyl zase tak důležitý (teda jako takové ty polské vany se mi nelíbí hodně, ty bych si už jen kvůli vzhledu nekoupila), zajímala mě funkčnost. Ale pak jsme si ho s manželem vyzkoušeli v prodejně a manžel už jinej nechtěl, v podstatě mě překecal a já jsem ráda. Navíc se mi teď moc líbí 😀 My nakonec váhali mezi ním a Jané Crosswalk, ten mi přišel taky dobrý, ale zkrátka ten Britax se tak lehoučce ovládá, hezky skládá, má super sluneční clonu, velký koš, za mě i tu dobrou rukojeť. že jsme vzali ten. Už jezdím se sporťákem a je to radost 🙂

misa89m
4. dub 2017

@panesami Dobrý den, kdy ho budete prodávat?

kacasa
11. kvě 2017

@jannef jste spokojeni s kocarkem?

filaaa
7. črc 2017

@milena_v Prosím máš fotky jak kočárek vypadá? Také ho mám vybraný 🙂
A i kdyby byl z Polska, tak to není potravina aby to bylo nějak nevhodné!

banany
7. črc 2017

My jsme kocar Vennici po dlouhem rozhodovani koupili. Zatim jeste ceka zabaleny v igelitu...autosedacku mame jinou.

misa89m
7. črc 2017

Kocarek jsme koupili a jsme s nim max.spokojeni. je skvely 🙂

siimones
12. črc 2017

Venicci white/black denim
Protože jsem před časem hledala nějaké zkušenosti ohledně Venicci kočárku a moc ho nikdo neznal, ted jsem se rozhodla, že taky přidam konečně svoje hodnocení.🙂

S kočárkem jezdíme krátce přes rok a musím říct, že splnil moje očekávání a jezdíme denně. Jako poměrně levnou volbu mohu doporučit. Je pravda, že manuály mají za první jazyk polštinu, ale to neřeším, pokud kočárek plní funkce, jak má. Co jsem poznala od známych i pár jiných kočárků (značky všechny neznám), tak se mi jeví ten náš jako nejlepší. Opravdu jsem našla i výhody, které jiné kočárky nemají.

Např.:
- sportovní kočárek - poloha v lehu do roviny - super! využíváme denně
- odpružení kol - nemůžu si vynachválit! to byl i první dojem z veletrhu, kdy jsem si mohla kočárek "osahat" a docenila jsem i záhy. Skvělý pojezd, což ocenilo i dítě, zvládne povrch z kočičích hlav, kdy kamarádky dítě tenhle terén prokřičelo (neměla dostatečné odpružení). U nás půlnoc a pohoda.
- otočná korba sportovního kočárku je fajn
- dostatečně velký a dostupný koš (my jsme přiliš přetěžovali, uznávám, proto se po čase šev rozjel)
- manipulace OK (jsem náročná a šetřím ho, takže to už je horší, tahám kočárek v rukách po schodech)
- konstrukce se vejde do kufru menšího auta (do kufru Toyoty Yaris dám i včetně sportovní korby, když je třeba)
- boudička dostatenčně velká a to hlavně v max. poloze
- velikost hluboké korby ok včetně šířky (my přešli po půl roce na sporták, protože se mi zdálo, že už malému s kombinéza s fusakem nestačí) Jsou i menší kočárky.
- velikost spotáku se mi zdá taky ok, uvidíme za rok🙂
- výškově se mi zdá také ok, potkala jsem spoustu nižších kočárků
- možnost kombinace podvozku s autosedačkou u nás velmi užitečná

Autosedačku jsem přežili bez problému, tady nemám moc srovnání.
Po roce jednou dotáhnout šroub u horní korby sportáku, aby držela v poloze. Žádná velká práce.
Jednou lepená duše u kola. Najeli jsme na trn:/
Trochu občas vrže, ale to snad všechny kočárky, co znám.

Co bych třeba uvítala navíc:
- ruční brzdičku
- vyšší zimní kryt hluboké korby, aby děťátku nefoukalo dovnitř
- prostornější odnímatelný nožní kryt sportovního kočárku nebo fusak (jak to nazvat) Nebo jsem na to prostě nepřišla:D Není do zimy. Vejde se tam stěží v létě deka a nejde ani odepnout

Designově bych si asi už vybrala jiný kočárek, ale jestli by splnoval to, co chválím, toť otázka....... a za jakou cenu.
Asi jsou i lepší kočáky, ale v této cenové hladině jsem spokojená. Celkové jízdní vlastnosti na jedničku, zvládně jakýkoliv terén. Jsem ráda, že ho mám:D
Takže bych doporučila🙂

majka3401
2. pro 2017

Zdravim vas...uz urcite mate viacere skusenost s kocikom venicci gusto..prosim vas aka je najbezpecnejsia autosedacka k tomuto kociku?

misa89m
2. pro 2017

My mame cybex platinum, pouzivali jsme ji par mesicu, je uplne nova, pokud byste chtela, vinova barva, dostali jsme od babicky jeste jednu, takze mame jednu navic.

eviica
5. pro 2017

Prosím, odkud jste objednávaly kočárek Venicci, ať už gusto nebo jiné? Nějaký spolehlivý eshop?