Která z Vás má kočárek Roan Marita?

verosek
22. lis 2006

Ahoj, Chtěla jsem se zeptat nastávajících maminek, ale hlavně těch které už ratolesti mají, jak jsou spokojené s kočárkem od firmy Roan s verzí Marita.

Mimi čekáme v březnu a zajímalo by mě: do kolika měsíců se vleze dítě do vaničky než se přejde na sporták, také jak je skladný pro přepravu v autě a nakonec kolik váží.

Nikde jsem tyto informace nenašla.

Díky za info.

majima
20. dub 2010

kvakulka - je to Silkal 93.

kvakulka
20. dub 2010

Díky moc 🙂

sambucca
20. dub 2010

Ahoj holky, zacinam vazne uvazovat o koupi Roan Marita. Libi se mi jak designem tak svou bytelnosti. Chtela jsem se ale zeptat vzhledem k jeho rozmerum, neni problem vtesnat se s nim na eskalatory v prazskym metru? Dekuju 😉

sven
20. dub 2010

Sambucca - sice nemám ještě zkušenost, ale eskalátorů bych se nebála. Spíš je asi problém kdo má malé auto či výtah tak to poměřit.

sambucca
20. dub 2010

vytah nemame takze ho budu tahat do prvniho patra sama 😅 patri k tem lehcim, takze super. auto mame normal, ani nevim jakej typ vim ze je to opel 😀 je neskladnej kdyz se slozi? diky za odpoved

sven
20. dub 2010

Rozměry najdeš na netu. Určitě je větší než takové ty pidi normální kočáry, takže raději měř 🙂. Zato pro prcka je určitě pohodlný.
Tohle jsem v rychlosti našla, akorát tam tedy není psáno rozměry po složení, ale základní z toho vyčteš.
- délka kočárku 102 cm
- šířka kočárku 59 cm
- vnitřní délka hluboké korby 82 cm
- vnitřní šířka hluboké korby 38 cm
- výška rukojeti 100 - 102 cm
- hmotnost podvozku s koly - 10,5 kg
- hmotnost sportovní sedačky - 4,5 kg
- hmotnost hluboké korby - 5 kg

sambucca
20. dub 2010

sven diky moc, no o prcka, v nasem pripade o princeznu, jde az v prvni rade 😀 😉 manzel tvrdi ze kufr mame velkej, ale pro jistotu zjistime

sven
20. dub 2010

Přesně tak, na co je člověku pidi super moderní kočár, když to mimčo je tam jak sardinka 😒 a v půli roce ho rvou do sporťáku, protože do korbičky se nevejde (a to ještě teda některý ty sporťáky nejdou dát ani do lehu, takže to je spíš ležení za trest 😠

kvakulka
20. dub 2010

Sambu- máme ještě jeden sporťák a Roan je úplně stejně široký. (jako Bébé Confort)
Sven- malej by se sice ještě do korbičky vešel, ale v korbičce ho nemůžu upoutat a on si potvora sedá- když je ve sportáku, tak je přidělaný popruhama a aspoň si nemůže úplně sedat🙂, tak je v pololehu (to mu musí zatím stačit 😉 )

sambucca
20. dub 2010

nam pribude koblizka v zari, takze si myslim ze hlubokou korbicku uzije az do pristiho jara/leta v klidku. me se teda tenhle kocar libi prave tim ze ma takovej retro design 😉

sambucca
20. dub 2010

kvakulka: fiiiiha, koukam jak mas stary decko a ze znovu cekas, to jste to vzali hopem 😀 to bude kocarek vytizenej co? 😀

kvakulka
20. dub 2010

No, právě se v něm dovozí starší a budeme muset pořídit sourozenecký kočár- zřejmě Jané Powertwin...Vzali jsme to hopem, to jo, ani jsme nevěděli jak, a bylo to 😀 😀 😀

sven
20. dub 2010

Kvakul - a kterou barevnou kombinaci Marity máš ty? (možná, žes to tou psala, teď si nejsem jistá).
Já mám vyhlídnutý tento 🙂

suik
20. dub 2010

Ahoj, já taky uvažuju o Maritě, líbil se mi na první pohled. Dlouho jsem si nemohla vybrat. Co mě trochu trápí a už se to tu už řešilo o pár stránek dál, že není úplně pro malý lidi. A já jsem hodně malinká, mám jen 150. 😒 No snad se mi ho podaří brzo vyzkoušet a uvidím.
Tahle varianta kočárku se mi zdá nejlepší.

sambucca
22. dub 2010

ahoj, ja bych se rada zeptala jestli nektera z vas nevi kde maji kocarek Roan Marita v Praze v nejaky kamenny prodejne, rada bych si ho nez ho koupim na netu "osahala"... diky!

suik
22. dub 2010

sambu: to by mě taky zajímalo. zatím jsem vygooglila, že by ho mohli mít v AAA kočárcích v kobylisích. Chcem se tam jít podívat.
Dneska jsem viděla maminku s něčím co připomínalo spor´ták od Roanu a nevypadal špatně ani vysoko.

sven
23. dub 2010

V Praze by ho měli mít určitě zde, ptala jsem se:
http://www.detskyraj.cz/scripts/index.php
http://www.detskyruzek.cz/prodej/index

sambucca
23. dub 2010

sven diky moc!

mm1
23. dub 2010

inak do výťahu... tým ,že je tá rúčka polohovateľná, tak sa dá ten kočík sklopiť... vošli sme i do malého výťahu po šírke... toho sa nebojte...
a ďalšia vec, keďže mám skúsenosti... je to super kočík...
Natálka sa mi narodila vo februári a ešte o rok v januári sa mi zmestila do hlbokej časti a to patrí k väčším detičkám.....

a ešte stále platí, že ho chcem predať.... ak by ste niekto mali záujem... komplet aj s autosedačkou...., pláštenkou, fusakom, sieťkou proti hmyzu.... v okolí Břeclavi môžeme i priviezť....

suik
23. dub 2010

mm1: a nějakou fotku a tam máš? I když břeclav je na mě asi daleko a zatím asi kočárek kupovat nebudeme....máme dost výdajů se stěhováním

sven
23. dub 2010

Holky, nevíte, kde by se dal sehnat adapter na autosedačku, aby se dala přidělat na korbičku?

sambucca
23. dub 2010

sven, ja jsem pochopila ze ten adapter je soucasti autosedcka, viz. "autosedačka MILLO 2010 má vestavěný adaptér, který umožňuje snadné uchycení sedačky do podvozku kočárku ROAN MARITA "

sven
23. dub 2010

Jo, ty nové to tak mají, já jsem se dívala po starším modelu sedačky a na ten musí být ten adapter ☹. Našla jsem jeden obchod na netu, tam ten adapter mají, ale chtějí za něj zloději litr ☹

sambucca
23. dub 2010

mno jo, to tak asi stat bude no 😅 to se mozna vyplati koupit novou tak pak alespon pujde prodat 😉

majima
23. dub 2010

sven - my jsme kupovali sedačku + adaptér v roce 2008 a tehdy jsem za něj dala 400,- (za sedačku 2100,-). Ceny sedaček se tehdy hodně lišily, v některých obchodech stály až ke třem tisícům, ale adaptéry skoro všude těch 400,-.
Možná proto, že už se teď nevyrábějí a je to nedostatkové zboží, si na nich chce obchod narýžovat. Já být tebou, zkusím se ještě poohlédnout po bazarech, třeba na něj někde natrefíš. 🙂
A co se týče sedačky - nový typ jsem sice na živo neviděla, ale podle obrázku mi přijde taková maličká. Ta stará je velká a prostorná - dcerka mi v ní doma pohodlně spinkávala ještě v 10 měsících (používali jsme ji totiž současně jako kolíbku a lehátko) a to není žádný drobeček.

sambucca
25. dub 2010

holky nejak to neni videt z obrazku, ma roan marita brzdu i na rukojeti? diky

majima
25. dub 2010

sambucca - brzda je jen dole uprostřed na spojnici mezi koly. Na rukojeti je tlačítko, kterým se rukojeť polohuje a skládá se podvozek.

mm1
26. dub 2010

holky zkuste u vás v ČR firmu copart.... tam možna zoženete ten adapter na sedačku....
Já muj kočarek na prodej nafotim a přidám pak na bazar......je na povale hezky odložen a musím ho dát dolu.....

sambucca
27. dub 2010

Holky dneska me polilo horko, tchyne nam sehnala kocarek! Uplne novej Bebeconfort Trophy - uz se nevyrabi, ale dotycni ho koupili par let zpatky a po mesici pouzivani ho zandali v krabicich do sklepa 😅 tak jsem sedla k netu a koukam ze korbicka je narozdil od Marity o dobrych deset centimetru kratsi a o sedm uzsi!!!! Tak uz vim co pouziju za argument proc NUTNE potrebuju tu Maritu 😀 😀 😀 Ale zaroven me trosku polilo horko, ja Maritu porad nevidela na zivo, to musi bejt teda korab!!! Fakt je skladnej? Predstava jak s nim vjizdim nekde do uzkejch dveri 😒 Je tu nektera majitelka co by me uklidnila?

sambucca
28. dub 2010

ahoj holky, sehnala jsem nejake informace ohledne rozmeru podvozku, hlavne pro ty co nevi zda se jim vejde do kufru auta, treba jako ja 😝

Délka podvozku po složení 95 cm, šířka podvozku 60 cm. Korba – vnější délka 89, šířka vnější 45 cm, vnitřní 34, sporťák – délka stejná, šířka sedáku vnitřní 34, šířka opěrky vnitřní v nejužším místě 27 cm!