• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Která z Vás má kočárek Roan Marita?

18. května 2016 
kvakulka - je to Silkal 93.
20. dub 2010 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Díky moc :slight_smile:
20. dub 2010 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, zacinam vazne uvazovat o koupi Roan Marita. Libi se mi jak designem tak svou bytelnosti. Chtela jsem se ale zeptat vzhledem k jeho rozmerum, neni problem vtesnat se s nim na eskalatory v prazskym metru? Dekuju :wink:
20. dub 2010 v 15:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Sambucca - sice nemám ještě zkušenost, ale eskalátorů bych se nebála. Spíš je asi problém kdo má malé auto či výtah tak to poměřit.
20. dub 2010 v 15:29  • Odpověz  • To se mi líbí
vytah nemame takze ho budu tahat do prvniho patra sama :sweat_smile: patri k tem lehcim, takze super. auto mame normal, ani nevim jakej typ vim ze je to opel :grinning: je neskladnej kdyz se slozi? diky za odpoved
20. dub 2010 v 15:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Rozměry najdeš na netu. Určitě je větší než takové ty pidi normální kočáry, takže raději měř :slight_smile:. Zato pro prcka je určitě pohodlný.
Tohle jsem v rychlosti našla, akorát tam tedy není psáno rozměry po složení, ale základní z toho vyčteš.
- délka kočárku 102 cm
- šířka kočárku 59 cm
- vnitřní délka hluboké korby 82 cm
- vnitřní šířka hluboké korby 38 cm
- výška rukojeti 100 - 102 cm
- hmotnost podvozku s koly - 10,5 kg
- hmotnost sportovní sedačky - 4,5 kg
- hmotnost hluboké korby - 5 kg
20. dub 2010 v 15:58  • Odpověz  • To se mi líbí
sven diky moc, no o prcka, v nasem pripade o princeznu, jde az v prvni rade :grinning: :wink: manzel tvrdi ze kufr mame velkej, ale pro jistotu zjistime
20. dub 2010 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Přesně tak, na co je člověku pidi super moderní kočár, když to mimčo je tam jak sardinka :unamused: a v půli roce ho rvou do sporťáku, protože do korbičky se nevejde (a to ještě teda některý ty sporťáky nejdou dát ani do lehu, takže to je spíš ležení za trest :angry:
20. dub 2010 v 16:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Sambu- máme ještě jeden sporťák a Roan je úplně stejně široký. (jako Bébé Confort)
Sven- malej by se sice ještě do korbičky vešel, ale v korbičce ho nemůžu upoutat a on si potvora sedá- když je ve sportáku, tak je přidělaný popruhama a aspoň si nemůže úplně sedat:slight_smile:, tak je v pololehu (to mu musí zatím stačit :wink: )
20. dub 2010 v 16:20  • Odpověz  • To se mi líbí
nam pribude koblizka v zari, takze si myslim ze hlubokou korbicku uzije az do pristiho jara/leta v klidku. me se teda tenhle kocar libi prave tim ze ma takovej retro design :wink:
20. dub 2010 v 16:24  • Odpověz  • To se mi líbí
kvakulka: fiiiiha, koukam jak mas stary decko a ze znovu cekas, to jste to vzali hopem :grinning: to bude kocarek vytizenej co? :grinning:
20. dub 2010 v 16:25  • Odpověz  • To se mi líbí
No, právě se v něm dovozí starší a budeme muset pořídit sourozenecký kočár- zřejmě Jané Powertwin...Vzali jsme to hopem, to jo, ani jsme nevěděli jak, a bylo to :grinning: :grinning: :grinning:
20. dub 2010 v 18:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Kvakul - a kterou barevnou kombinaci Marity máš ty? (možná, žes to tou psala, teď si nejsem jistá).
Já mám vyhlídnutý tento :slight_smile:
20. dub 2010 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, já taky uvažuju o Maritě, líbil se mi na první pohled. Dlouho jsem si nemohla vybrat. Co mě trochu trápí a už se to tu už řešilo o pár stránek dál, že není úplně pro malý lidi. A já jsem hodně malinká, mám jen 150. :unamused: No snad se mi ho podaří brzo vyzkoušet a uvidím.
Tahle varianta kočárku se mi zdá nejlepší.
20. dub 2010 ve 22:56  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, ja bych se rada zeptala jestli nektera z vas nevi kde maji kocarek Roan Marita v Praze v nejaky kamenny prodejne, rada bych si ho nez ho koupim na netu "osahala"... diky!
22. dub 2010 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
sambu: to by mě taky zajímalo. zatím jsem vygooglila, že by ho mohli mít v AAA kočárcích v kobylisích. Chcem se tam jít podívat.
Dneska jsem viděla maminku s něčím co připomínalo spor´ták od Roanu a nevypadal špatně ani vysoko.
22. dub 2010 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
23. dub 2010 v 06:20  • Odpověz  • To se mi líbí
sven diky moc!
23. dub 2010 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
inak do výťahu... tým ,že je tá rúčka polohovateľná, tak sa dá ten kočík sklopiť... vošli sme i do malého výťahu po šírke... toho sa nebojte...
a ďalšia vec, keďže mám skúsenosti... je to super kočík...
Natálka sa mi narodila vo februári a ešte o rok v januári sa mi zmestila do hlbokej časti a to patrí k väčším detičkám.....

a ešte stále platí, že ho chcem predať.... ak by ste niekto mali záujem... komplet aj s autosedačkou...., pláštenkou, fusakom, sieťkou proti hmyzu.... v okolí Břeclavi môžeme i priviezť....
23. dub 2010 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
mm1: a nějakou fotku a tam máš? I když břeclav je na mě asi daleko a zatím asi kočárek kupovat nebudeme....máme dost výdajů se stěhováním
23. dub 2010 v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, nevíte, kde by se dal sehnat adapter na autosedačku, aby se dala přidělat na korbičku?
23. dub 2010 v 17:42  • Odpověz  • To se mi líbí
sven, ja jsem pochopila ze ten adapter je soucasti autosedcka, viz. "autosedačka MILLO 2010 má vestavěný adaptér, který umožňuje snadné uchycení sedačky do podvozku kočárku ROAN MARITA "
23. dub 2010 v 17:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo, ty nové to tak mají, já jsem se dívala po starším modelu sedačky a na ten musí být ten adapter :frowning2:. Našla jsem jeden obchod na netu, tam ten adapter mají, ale chtějí za něj zloději litr :frowning2:
23. dub 2010 v 18:14  • Odpověz  • To se mi líbí
mno jo, to tak asi stat bude no :sweat_smile: to se mozna vyplati koupit novou tak pak alespon pujde prodat :wink:
23. dub 2010 v 18:17  • Odpověz  • To se mi líbí
sven - my jsme kupovali sedačku + adaptér v roce 2008 a tehdy jsem za něj dala 400,- (za sedačku 2100,-). Ceny sedaček se tehdy hodně lišily, v některých obchodech stály až ke třem tisícům, ale adaptéry skoro všude těch 400,-.
Možná proto, že už se teď nevyrábějí a je to nedostatkové zboží, si na nich chce obchod narýžovat. Já být tebou, zkusím se ještě poohlédnout po bazarech, třeba na něj někde natrefíš. :slight_smile:
A co se týče sedačky - nový typ jsem sice na živo neviděla, ale podle obrázku mi přijde taková maličká. Ta stará je velká a prostorná - dcerka mi v ní doma pohodlně spinkávala ještě v 10 měsících (používali jsme ji totiž současně jako kolíbku a lehátko) a to není žádný drobeček.
23. dub 2010 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
holky nejak to neni videt z obrazku, ma roan marita brzdu i na rukojeti? diky
25. dub 2010 ve 22:31  • Odpověz  • To se mi líbí
sambucca - brzda je jen dole uprostřed na spojnici mezi koly. Na rukojeti je tlačítko, kterým se rukojeť polohuje a skládá se podvozek.
26. dub 2010 v 00:58  • Odpověz  • To se mi líbí
holky zkuste u vás v ČR firmu copart.... tam možna zoženete ten adapter na sedačku....
Já muj kočarek na prodej nafotim a přidám pak na bazar......je na povale hezky odložen a musím ho dát dolu.....
26. dub 2010 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky dneska me polilo horko, tchyne nam sehnala kocarek! Uplne novej Bebeconfort Trophy - uz se nevyrabi, ale dotycni ho koupili par let zpatky a po mesici pouzivani ho zandali v krabicich do sklepa :sweat_smile: tak jsem sedla k netu a koukam ze korbicka je narozdil od Marity o dobrych deset centimetru kratsi a o sedm uzsi!!!! Tak uz vim co pouziju za argument proc NUTNE potrebuju tu Maritu :grinning: :grinning: :grinning: Ale zaroven me trosku polilo horko, ja Maritu porad nevidela na zivo, to musi bejt teda korab!!! Fakt je skladnej? Predstava jak s nim vjizdim nekde do uzkejch dveri :unamused: Je tu nektera majitelka co by me uklidnila?
27. dub 2010 v 18:50  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, sehnala jsem nejake informace ohledne rozmeru podvozku, hlavne pro ty co nevi zda se jim vejde do kufru auta, treba jako ja :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Délka podvozku po složení 95 cm, šířka podvozku 60 cm. Korba – vnější délka 89, šířka vnější 45 cm, vnitřní 34, sporťák – délka stejná, šířka sedáku vnitřní 34, šířka opěrky vnitřní v nejužším místě 27 cm!
28. dub 2010 ve 14:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek