Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

casia
22. čer 2009

ahojky, vikend super, jen musim souhlasit, ze desne kratkej 🙂 v sobotu doma, uklid a vareni, filmy, odpocinek a vcera jsme byli u meho brachy v domku na grilovacce a po ceste na letisti, nejak jsem se moooc chtela koukat na letadla, sice se bojim letat, ale jednou za cas se mi to moc libi, ted uz jsme vzhuru a makam a desne rada bych zalezla jeste k manzelovi do pelisku, ktery ma tento tyden dovcu, alespon me bude pomahat...jinak jsem to porad nedostala, test negativni, uz nevim, musim se objednat, at se mrknou na to sono co se deje se sliznici, jestli vubec roste a mozna me neminou taky naky ty hormony na upravu cyklu, ovu, ale probiha...je mi to zahadou, pro zmenu 😎

bambi7
22. čer 2009

ahojte babulky 🙂 presne ako pisete vikend bole kratky 😀

my sme boli v sobotu v rakusku nakupit dake veci pre malu ,aj cestovnu postielku nech ma na dovolenke kde hajat 😉 mala bola u svokrovcov aby nebehala s nami......

a v nedelu sme boli na prechadzke potom boli u nas kamosi aj s ich synom tomaskom -strasne zlaty krasavec 😉 a bolo super ......a uz je zasa pondelokkkkk

nefertitka
22. čer 2009

ahojte....bam a kam sa teda vyberiete s malou na dovolenku?uz viete konkretne?

bambi7
22. čer 2009

cafff neff

nefertitka
22. čer 2009

😉

bambi7
22. čer 2009

nef 21.7 pride sestra na par dni domov so skotska uz sa tesim a na stalo pridu v septembri a 26 idme my na dovolenku tu na slovensku 😉 uz sa tesim hlavne moj ze si oddychne 😉 ma strasne moc praceeee

nefertitka
22. čer 2009

hej ale myslim,ci vies ze kde tu na Slovensku🙂 my by sme chceli tiez,ale este nevieme kam...a co stala ta cestovna postielka?a co robi drobcek?Inak vas obdivujem,ze malinku nechavate u svokrovcov,my sme na nasu este lakomi🙂nikto ju este nemal...

bambi7
22. čer 2009

nef mne to nerobi problem ju nechct u svokrovcov ved ju mame stale a mam super rodicov aj svokrovcov a nezaskodi ked sme aj sami 😉 mala vobec nespi sem tamsice teraz uz je to lepsie .....a vsetci sa na mu tesili tak nech si ju uzijuaj oni tak ju vsetci lubia 😉

ideme do nitrianskeho rudna chodime tam kazdy rok na tyzden a k moru sa este bojime je este mala ale snad o rok uvidime 😉

mala spi na balkone 😀 svokra ju dala v sobotu a spala tam tak ju davam aj ja a spi tam aj bez hojdania ale ako ju dam dnu je hore 😀 no chapes

bambi7
22. čer 2009

a okrem toho tam nie je cely den 😉
postielka tam stala 900sk na nase co u nas je aj 2000sk a este sme aj kupili hrub madrac co nemusis je tam tenky ale nech ma 😉 a veci sme jej pokupobvali a takkk

a kam idete na dovolenku ani priblizne neviete?

nefertitka
22. čer 2009

hej aj moja taka bola,co sa tyka spania na balkone;)len co som ju tam dala,hned zalomila,ale uz to tak nefunguje...inak nechcelo by sa ti is vo stvrtok alebo v piatok pokocikovat?budem v petrzalke

nefertitka
22. čer 2009

no teraz najblizsi vukend by sme chceli k mojej babke na Kysuce,uvidime podla pocasia a potom niekedy tiez niekam na slovensko,len neviem kam...

bambi7
22. čer 2009

a ked je na chvilu u nasich alebo svokrovcov aspon si nieco doma spravim 😉 svokrovcov mam kusok od nas 😉 su super.....nemozem sa stazovat....

a nech mala vie ze ma dedkov a babky 😀 aspon sa nebude bat 😉 a nebude ako ja ze som nikde nechcela byt ked som bola mala 😀 mamina hovorila ze to bolo zle nic nemohla spravit 😀

bambi7
22. čer 2009

nef jasne mozeme 😉 a ked bude zima mozes prist na kavu 😉

nefertitka
22. čer 2009

ved ja nevravim,ze to je zle,ze im ju davas🙂 aj ja by som chcela niekedy ale nemam odvahu,nie ze by boli zli,ale neodvazim sa

bambi7
22. čer 2009

a preco ?mas strach ze sa nepostaraju?

bambi7
22. čer 2009

uz je hore este pridem na vecerrrr paaaaa

nefertitka
22. čer 2009

no ja som dala Nikolku tiez na balkon,tak som zvedava,lebo tu vonku rachocu na stavbe

ellysa
22. čer 2009

ahojte, tak neviem, či to je tým cvičením alebo čo, ale dnes ráno som mala trochu ružový výtok, teraz už len taký hnedastý trolinku. Mám 17 DC, myslíte, že to môže byť ovulačné krvácanie? Mala som pocit, že ovulácia mohla byť tak 14-15 DC. No aj tak som dnes chcela zájsť na gyndu, tak som zvedavá. Ešte sa mi to nestalo.

nefertitka
22. čer 2009

ahoj ellysa,podla mna sa nema spinit pri ovulacii ak je vsetko v poriadku,moj nazor...ale inak mozes mat ovu na 17DC, ja som prave na 17ty otehotnela;)

ellysa
22. čer 2009

nef, mňa už pár dní pobolieva brucho, tak neviem 😒. Uvidím, čo mi dnes povie. Ja len dúfam, že nie som tehu-(ale nechránení sme boli len raz 7 DC) 1. všetci nám odporúčali ešte počkať 2. nmecítim sa na to, bojím sa, že by to znova dopadlo zle. Ale nejdem stresovať. Uvidím, čo povie doki.
casia a vy už idete skúšať? Koľko si po kyrete?

ellysa
22. čer 2009

ahojte, tak už som späť, na to špinenie mi povedala, že to je poovulačné, je to už len slabunký hnedý výtok a že je to normálne. Zobrala mi ešte stery a v podtste teraz čakáme na ostatné výsledky-genetika a imuno, ostatné už je. Ešte mi povedala, že mám začať brať kyselinu listovú, ale nepredpísala mi ju. Myslíte, že stačí aj tá z lekárne, alebo si ju mám ísť dať predpísať?
Predpíše ju aj všeobecný lekár? Mám susedu, že by som jej povedala.

Inak úúúúžasné počasie, som prišla celá mokrá a teraz sedím v práci vyzutá a mrznem.

casia
22. čer 2009

elly, no ovu krvaceni je normos a stava se to...jak praskne ten folikul, tak vystreli a malinko krvaci, nekomu se vstreba, nekomu odejde trochu krve..proto to nektery holky citi a boli je to...ja to tak nemam tedy...by se mi jako libilo, kdybych pozanala ovu..
no je vazne hnusne, tak bacha at nenastydnes 😉
jsem po kyrete 2 mesice, byla jsem 17. dubna, zadny poradny ms neprobehly, pred mesicem, tedy v termínu, jak uz jsem psala, jsem lehce spinila, ale mela silny bolesti jako pri ms, ze jsem cekala, ze se to rozjede a nic, pak mi mudr. dala vyvolavacku, ted cekam kazdym dnem, ze by to mohlo zacit, bohuzel mudra nema sono, takze jen beznym vys. pry vsechno ok, zadny potize nemam, mam obavy, ze to ted zase nedostanu, fakt nevim co s tim, nikdo mi nak nevi poradit..nikde...na predchozim sone, ale po kyrete ovulace byla...normalne spolu soulozime a neresime to, takze nevim, zatim je test nega..nechavam tomu volny prubeh....jim vitaminky na zlepseni imunity, abych nebyla zase na zacatku nemocna☹
jinak listovka ta predepsana je silnejsi nez bezne dostupna, muze ti ji napsat i obvodak pokud je v pohode, ale pokud ti na genetice nenajdou nejakou mutaci, staci uplne ta normos, napr. ve Femibionu..rika se, ze pri vyvazene strave bysme ji nemuseli dodavat vubec, ale radeji joooo 😉

ellysa
22. čer 2009

casia ja som mala kyret 7.4. nám tie sedmičky teda veľa šťastia nepriniesli. 😠
inak ja som niekde čítala, že tá prvá MS môže byť len také špinenie, uvidíš, aká bude druhá, ak vôbec bude 😉 .
Držím vám palce, ja sa ešte na ďalšie tehotenstvo necítim, ak bude všetko v poriadku, tak sa začneme snažiť asi až po lete.

ellysa
23. čer 2009

Dobré ránko! 🙂
nikto tu nie je?

prdecek
23. čer 2009

ahojky a dobré ráno,

jak ellysa píšeš, že ti nepřináší sedmičky štěstí tak mě zase 9. Minule jsem zjistila 6.9. dvě čárky a 19.9. začala krvácet a tentokrát jsem měla kontrolu 9.6. a nedopadlo to dobře. Takže pro mě jsou špatný 9.

Jinak já mám tu kyselinu listovou taky tu předepsanou, ale začnu ji znova brát až po první porevizní mrše.

ellysa
23. čer 2009

ahoj prdecek 😉
No tak ja si teda dám tú listovku predpísať. Zatiaľ budem brať aj tú bez predpisu.
Teda možno majú tie čísla naozaj niečo do seba.

prdecek
23. čer 2009

možná jo, no každopádně si na to už budu dávat pozor a nebudu chtít příště žádné kontroly s 9 v datu 😀 a testovat radši taky nebudu s 9 v datu, pro jistotu!

ellysa
23. čer 2009

Inak pre všetky babuľky, ktoré sa chystajú snažilkovať
http://www.leichte.info/fuer_Frauen/kosmobiolog...
ževraj je to to isté ako predpovedá jonáš. treba tam zadať meno a dátum narodenia a potom zaškrtnúť tú druhú možnosť(že chcete otehotnieť) a vypočíta to najvhodnejšie dátumy pre otehotnenie aj pohlavie.
nejak tomu veľmi neverím, ale tak pre spestrenie...mne by to aj tento mesiac vyšlo, vypočítalo mi to presne na ovuláciu

prdecek
23. čer 2009

jo to už sem někde viděla, taky tomu moc nevěřím, ale proč to nezkusit ne? 😉 já bych možná chtěla začít znova snažílkovat od další MS, ale mám dilema zda radši nepočkat co nám řeknou až půjdeme na ten obilňák.

ellysa
23. čer 2009

no my čakáme ešte na výsledky z hematológie, genetiky a imunulógie, mali by byť do mesiaca a potom uvidíme, ale skôr ako v auguste asi isto nezačneme. Hlavne kvôli mne, ja ešte stále neverím, že sa nám to podarí, veľmi sa bojím.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru