Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
1. črc 2009

ahojte,ja mam chvilu cas ak si este tu mabe,potom sa chystam s malinkou k doktorke na kontrolu,co s nou chodime cvicit,inak vcera sa nam sama 3x otocila z chrbatika na brusko;)
dakujem mili za pochvalu;) tvoj je tiez krasavec a pekne teda pribera;) 😉
Gratulujem Lid....snad sa niekedy este zastavi a budeme mat tu cest aj vidiet drobceka na fotkach🙂
No a Leniccka je total zaneprazdnena 😀 ja to poznam...
nasa mala tiez vymysla ...v poslednej dobe sa stale v noci budi a to sme este kupili Nutrilon Good Night,ma ju to zasytit a mala by prespat celu noc ale prdlajs...nefunguje ☹ 😀

mabe
autor
1. črc 2009

Ahoj nef, jsem tu. Muzu se zeptat, taky si mela problem se spinenim pred tehu nebo to byla jenom mili?

nefertitka
1. črc 2009

pred tehu som nemala...iba v tehu...

mabe
autor
1. črc 2009

aha, no uvidim, co me rekne dr. Dneska zatim nespinim, uvidim az pujdu na velkou. Ono jak zatlacim, tak uz to je. Ale s tim utrosem uz je to ok. Jee, ja mam dneska hroznej kopr, nechce se me. Musim to nejak vydrzet. 😖

nefertitka
1. črc 2009

vydrz vydrz🙂 krmila som malu,teraz uz ideme,poobede sa este ukazem,pa

mabe
autor
1. črc 2009

Za 10 minut jdu na obed a budu mit rizecek. Uz se tesim. 🙂

mili1
1. črc 2009

ahojte babulky , elly neboj coskoro budes aj ty tehu, ja viem ako to je ked niekto oznami ze je tehu , vsetky sme tym presli a mame malych anjelikov 😉 nebojkaj urcite to vyjdeee, drzim palce 🙂
mab aj ja som spinila pred tehu a otehotnela som, inac brala som piridoxin a upravilo sa mi to, ale vraj to moze byt pri ovulacii,
Bam no musime vydrzat, dnes mi zaspal po dlhom case, je velmi teplo uz ani v kociku nechce spat cez den 😒 lekar vcera povedal ze to môze byt aj z tepla 😒 a popritom ho bolelo aj to brusko 😒
A vcera som ho nosila cely den na rukach, uz ma vecer vsetko bolelo 😒 aspon ze v noci spal 😉
Nef no ak som pozerala fotky tak rychlo to uteka - tvoja bola este nedavno malinka a uz je z nej velka krasavica, ja si stale hovorim ze uz keby mal aj moj aspon pol roka. A na ake cvicenia chodite?
Leni urcite nema cas sem nakuknut, juuj ani ja som prve tyzdne nevidela pc... 😒

mabe
autor
1. črc 2009

Mili, ja to mam od ovulky do MS, ale jak beru ten utros, tak je to ok. Nasazuju teda 3 den od ovulky, tak tri dny to musim vydrzet. Jinak za chvilku jdem s tchanovcama na pivko. Mam tedka ovulku, spinim a hlen je a bricho boli. Tak musime na to vecer vlitnout. 🙂 Nevadi 2-3 pivka, ze ne? 😉

bambi7
1. črc 2009

cafte babule ako?

dnes sme boli vonu to je teplo 😒 az moc 😀 mam teplo rada ale pri mori 😀
mili to brusko trapi aj nas vzdy rano okolo 5-6hod a vecer okolo 20h ...zacala som davat nakoniec sab -simplex sice hned nezabral ale treba pockat je to lepsie myslela som si ze espumisan je lepsi ale nie ten sice pomaha hned ale potom uz nic .....tak treba skusat 😉
a ze lenka nepise to chapem je toho na zaciatku dost 😉 sice ja som tu bola 😀 aj ked bolo toho moc ale musela sommm ved som slubila mabbbbb ale uplne lenku chapem je toho dost 😉
inac babule dnes idem cvicit 😀 😀 😀 to bude sranda,ta pani tam sa ma pytala ci nie som unavena cely den s malou ,a este cvicit ale som povedala som 😀 no uvidime 😀

inac nic nove ...

mabe
autor
1. črc 2009

Ahoj bambi, ty ses zlaticko. Slibila jsi to a dodrzela. 😉 Tak jsem mela dve pivecka. tak to snad nic neni. 😒

mabe
autor
1. črc 2009

Musime dneska zvladnout to snazenicko. 😉

mabe
autor
1. črc 2009

Bambi, tak doufam, ze si si poradne zacvicila. 😀

prdecek
2. črc 2009

ahojky,
tak sem dneska vzhůru trochu brzo 😀 jsem totiž nervozní, jdu zase "poprvé" do práce. Příjdu si jako bych tam teprve nastupovala a ne se vracela 😀

jak se jinak máte???

mabe
autor
2. črc 2009

Dobre ranko,

prdecku, tak drzim palecky v nove praci. 😀 Ja vim, jak se citis. Ja po minulym MA jsem sla do prace po 1.5 mesici. Je to takovy zvlastni pocit.

Jak se mam? Jsem trosku vic unavena. Vcera sme byly na tom pivku a v tydnu to nejak nedavam. Dneska koncim nastesti v 12h a jdu na masaz. Uz se tesim - 2h relaxu. Akorat pak budu mit cely fialovy zada od banek. 🙂

Holky, jinak sme vcera zapracovali presne v ovulku, tak dej se vule bozi. 🙂

bambi7
2. črc 2009

prdecek drzkam palce v praci 🙂 nebojkaj zvladnes toooo

mabus caf ako? drzkam palce nech si coskoro tehuuuu

ja pojdem von za chvilku ,lebo medzi 11-15 nechcem moc chodit v horucavach aj lekarka povedala ze radsej nie je este mala......a mne bolo vcera aj zle z toho slnka aj som vracala 😅 asi upal .....a to som pila vela ale to slnko moc pecie
tak pojdem do 11h a potom poobede radsej.....
teraz papa tak cakam 😀 nech ma plne brusko 😀 inac vsetko po starommmm

a mili ako sa vam dari? nef a vam?

nefertitka
2. črc 2009

ahojte....
mili,neboj,ubehne to ako voda a ani sa nenazdas a maly bude mat pol roka,mne to strasne rychlo ubehlo,odkedy je mala na svete,dni mi utekaju ako na beziacom pase...co sa tyka toho cvicenia,chodime s nou od narodenia cvicit,pretoze sa narodila o mesiac skor,aby vsetko dohnala,treba ju k tomu trosku viest a bola chuda pokrivena,hlavickou tocila len doprava ( uz nastastie nie),nozky mala trosku zdeformovane z polohy v maternici,teraz uz je viacmenej ok,vraj v sirsej norme,len ma vraj zvyseny svalovy tonus,netusim,co to znamena...aj mi to vysvetlovala dr.,ale nepochopila som...kuknem na nete...a inak vcera sa nam sama veela krat pretocila sama z chrbatika na brusko,sice len na pravu stranu stale,ale predsa 😀 som sa tesila ako male decko,ja sa asi zjancim,ked si sadne alebo sa prvy krat postavi,ja sa z toho neskutocne tesim 😀 ...a vymyslela zas nove zvuky,vcera to robila cely cas v cakarni,hehe...nieco ako "e buuu" "e buuuu" a stale dokola a potom "e blaaa" e blaa",asi 20 minut vkuse ju to bavilo 😀
zajtra s nou ideme navstivit prababku na Kysuce na 3 dni, som zvedava ako zvladne cestu a dufam,ze jej to nenarusi spankovy rytmus,ked nebude spat doma vo svojej postielke...

mili,ja som vcera tiez bola s malou vonku doobeda, skoro som dusu vyplula,fuj...ja ju davam doobeda na balkonik a az poobede pojdeme asi von...ved pre mna je to zaberak a co este pre nu...a inak sa mame dobre, a vy?🙂

a mili,ty si pisala este ,ze Vam maly vela place, neboj, to su take obdobia, aj Nikolka ich mala...nad 3 mesiace uz deticky placu velmi malo,naozaj len od hladu,unavy ...vraj tie malilinke babatka plackavaju aj na odburanie stresu poporodneho ci co, ze si tak ulavuju,tak nech si ulavi... 😉 prejde to neboj...

mili1
2. črc 2009

Ahojte, nef mas pravdu ubehne to, len niekedy je to vycerpavajuce, este ked cez den ani hodinu nezaspi hlavne teraz, doteraz spal v pohode, a neplakal ale teraz sa to otocilo , jplace uz 4 den rano , vecer ,
.... ved hej vydrzim pre anjelika vsetko, 😉
A inac aj mne to hrozne rychlo uteka doma, rano vstanem a uz je vecer, neskutocne rychlo to ide 😉
A neviem ci sa mi zda ale aj moj stale pozera na jednu stranu hlavickou 😒
Bam mozno skusim aj ja ten simplex, my sme brali ten espumisan ale potom sme ho vysadili lebo tak nam nakazal doktor ale teraz sme ho zasa zacali brat tak uvidime, a kamoska mi hovorila ze je este nejaký Infant Dopilus - probiotika,
Ja som zacala chodit na cvicenia lebo sa mi zasekli nerv. svaly , myslim ze som to dobre napisala, je to vraj z laparoskopie a pri tlaceni sa to povolilo , neviem sama , len ma boleli tie rany a lekari nevedeli z coho, najprv sme si mysleli ze to je po porode ale vraj nie, aj chrbtova kost ma dost bolela myslim z toho lezania ale to je uz teraz lepsie - klop klop,
A u nas je velmi horuco , ani ja som ho uz vonku nedala, zaspal dnu v postielke len velmi tazko 😒

mabe
autor
2. črc 2009

Ahojte holky, tedka jsem se vratila z masaze. Noha je porad srovnana a je to lepsejsi nez minule. Tedka budu mit zase tyden fialovy zada, ale uz nejsou do tmava. 🙂 Spineni zase zacalo - holt ovulka. Zitra jdu rano na gyndu. Dr. me chce vzit ster z krcku, ale jestli takhle budu spinit, tak z toho nebude asi nic. 😒 Nevim, jestli si nemam vzit uz tedka ten utros, ale rikala az tak treti den ovulky. Mrknete http://www.fertilityfriend.com/home/1f15c2 a poradte prosim. 😕

Mili, cas utika jako voda. 😒

mili1
2. črc 2009

Bam a ty chodis tiez cvicit s malinkou?
Nef prajem krasny vikend na Kysuciach 😉
Mab len snazilkovat teraz ked je ovulka - nezabudni 😀 drzim palceee nech sa to cim skor podari 😉

mabe
autor
2. črc 2009

Mili a to mam i pres to spineni??? Ja jdu ale zitra k te dr., takze dneska bych nechcela. 😲 Chapes. Zitra odpo bych jeste mohla, ale snad sme to trosicku pojistily, ne? Kdyz se podivas na graf.

mabe
autor
2. črc 2009

Vim, ze tys mela taky to spineni, ale me to nejak neba. Sakra, ale asi uz to jiny u me nebude. 😖

bambi7
2. črc 2009

cafte babule ako sa mate?to teplo je strasne 😠 az moc.....fujjjjj tak ma boli hlava
bola som s domcou vonku ale doobeda a este pojdem ale akurat zaspala v lehatku tak ju hojdam 😀

mili ja nechodim s malou ale chcela som ist sama cvicit ale mam upal a vracala som tak este pockam

bambi7
2. črc 2009

nef pekny vikend prajem 😉

mili a ako sa mas?inac pozdravuje vas lidddd 😵

mabuska myslim na teba kazdy den aby si uz bola tehuuuu a potom ked budes mamca pridem ta kuknut 😀

mabe
autor
2. črc 2009

Ahoj bambi, je to hruza to vedro. 😝 My mame v baracku dobre. Trosku me boli taky hlava. Jak jsem byla na tech bankach, tak jak se me to uvolnovalo, tak me poboliva. Mam hodne pit, abych skodliviny dala pryc. Bambi, ty mas upal? Chuderko. 😖 To je nemily.

nefertitka
2. črc 2009

mili,viem ,ze je to vycerpavajuce...nasa sa tiez v noci budi,rano o 4tej sme pravidelne uz hore,uz si pomaly aj zvykam;)
a inak ten spanok cez den,ja som si vsimla,ze Nikolka lepsie spava,ked je vonku chladno,ked je teplo,tak nie a nie zaspat,alebo ked zaspi,tak len na chvilku,aj dnes,nic nenaspala,vobec...
dakujem,uzijem si vikend, aj vy si uzite🙂

mabe
autor
2. črc 2009

bambi, ty ses zlata. To spineni me stve, ale s tim uz asi nic nenadelam. Divala si se jakou jsem si koupila listovku? s B6. Jsem spokojena. 🙂 Skoda, ze nemuzeme jeste pohnojit dneska kvuli te dr. 😒

mabe
autor
2. črc 2009

Holky, to sme se sesli. 🙂

bambi7
2. črc 2009

preco co bolo u lekara?

mabus ja si tak zelem aby si bola uz tehuuuuu 😵

mabe
autor
2. črc 2009

Zitra jdu na kontrolu s cipkem. Mela by me delat stery - preventivka. Tak tam nechci mit spermouse. 😀 Rozumis? Ty ses moje zlaticko,bambi. Bylo by to fajn, ale bez problemu - i kdyz to bych asi chtela moc. 😒

mabe
autor
2. črc 2009

Chci byt tehu, ale to spineni me trosku trapi, aby pak bylo vse fajn. Protoze jestli budu tehu a spinit, tak budu mit nervy. Uz dvakrat jsem spinila a.... 😒

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru