Máte rady, jak otěhotnět?

denule33
21. kvě 2016

Ahoj maminky, vím, že to tady bude asi po sté, ale přece. Máte nějaké rady jak otěhotnět? Popř. co pomohlo Vám? 😕
V únoru jsem prodělala revizi, a strašně si miminko už přejeme. Za jak dlouho se povedlo Vám po revizi otěhotnět? Už bych chtěla zažít ten pocit prvního kopnutí, a vědět že toho vetřelce v sobě mám. Podpořte mě trochu prosím. 🙂 Krásný den.

alen_ka
21. kvě 2016

Nepomohlo nic, jenom trpělivost. 🙂 ale nesnazili jsme se dlouho, jenom půl roku, u vás to ještě není ani tato doba, takže to chce klid a ono to brzo přijde 😉

vercanika
21. kvě 2016

Mě nepomohlo nic ... 2x jsem otěhotněla spontánně a pokaždé to dopadlo samovolným potratem.. ale spousta holek radí ovulační testy a pití kontryhelového čaje (po dobu ovulace vysadit a pak znova pít) snažíme se už 8 let a poslední 2 roky řešíme umělé oplodnění ... takže snad to u tebe dopadne líp než u mě ... hodně štěstí o ničem jiném to asi není ... a nezoufej ... nevyjde to v jednom cyklu, může to vyjít v tom další ... 🙂

andreaandrejka
21. kvě 2016

Nechtěj rady a nesnažte se o to, otěhotnět 🙂 Psychika dělá hodně. Dej tomu volný průběh 🙂

amazonka.k
21. kvě 2016

Fakt je nejlepší to hodit za hlavu, to se pak zadaří lehce, ale jak to udělat, to Vám neporadím, protože když člověk po něčem opravdu touží, těžko se na to zapomíná...

no_title
21. kvě 2016

My se snažíme 7 měsíců, mám PCO, takže od začátku vím, že to nebude moc snadné. Na psychiku je to hodně náročné. V 19 jsem ASI zažila biochemické těhotenství a vím, jak to vleze do hlavy... teď by měl ten klučina (prostě jsem cítila, že to byl kluk) těsně před dobou, kdy by šel do 1. třídy... Je to těžké a rady nemyslet na to fakt nepomáhají. Dávám si nějaké bylinné kapičky na uklidnění, ale co mi nejvíc pomáhá je zaměřit se na něco jiného, co mě baví.
Já patřím k lidem, kteří když se do něčeho pustí, tak je to úplně pohltí. O miminku to platí dvojnásob. Studovala jsem design hraček, takže už teď vím, jaké hračky mu koupím apod. Když jsem studovala uměleckou školu, tak jsem taky ničím jiným nežila. To samé když jsem plánovala svatbu. Ale teď je to trochu kontraproduktivní, protože nefunguje to, co fungovalo na všechny jiné problémy. Prostě se do toho "zakousnout" a více se snažit. To u snahy o miminko bohužel nefunguje. Takže jsem si našla jinou zábavičku 😀. Jako malá jsem vždycky chtěla domeček pro panenky a nikdy jsem jej nedostala, tak teď si vyrábím svůj se všemi detaily 🙂. To mě zabaví na dlouho 😀. A třeba bude někdo, kdo si s ním bude i hrát. 😅

bajana
21. kvě 2016

Uz si raz otehotnela, takze oproti inym snazilkam mas velku vyhodu - vies, ze to ide aj prirodzene, takze je to len otazka casu, kedy sa to podari znova. Ak predsa len potrebujes rady, ako otehotniet (teda aj inu ako pravidelny styk), tak si precitaj starsie diskusie....ono radit kazdej snazilke extra v samostatnej diskusii je dost unavne...ale mozno tu nejaka spise dalsi navod, ako na to....ja sama som to uz urobila Xkrat.

carllin
22. kvě 2016

Zní to jako klišé, ale nám opravdu pomohlo na to přestat myslet. Rok a půl se nedařilo (a to jsem se na miminko nijak neupínala a s každou ms si jen řekla no nic tak příště) a tak jsme naplánovali kompletní rekonstrukci bytu. A během toho plánování, pročítání nabídek, počítání nákladů... se zařadilo. Takže na tom něco bude ☺