• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Opět musíme začít od začátku

8. března 2008 
no, byvame tu docasne, manzel tu pracuje, no asi sa znova vratime dom ked nam to teraz zasa s babatkom nevyslo....je to taka tazka situacia, okrem toho, ze smutime , sa musime rozhodovat, co dalej.....je to kompilkovane, tak vas tym nebudem zatazovat :confounded:
musil, my by sme znova chceli ist na Tasos, kde sme boli aj na nasej svadobnej dovolenke....proste je to najkrajsie miesto na svete, nikde inde sme na dovci neboli, len tam a to pred 4 rokmi, tak sme si teraz povedali, ze si zasluzime a skusime nasetrit peniazky....chceme znova naskocit na nasu stastnu vlnu, lebo nas stastienejak opustilo :angry:
4. únor 2008 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
musil... www.laznekynzvart.cz kaple
4. únor 2008 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
sloni, super....tak sa ti ten krasny kolotoc priprav moze zacat...... :grinning: :grinning: :grinning:
tanity no my bysme taky rádi k moři ale penízky strkáme do bydlení takže jedině v červnu někam na poslední chvíli :unamused: ale moc se mi nechce radši bych udělala obýváček a chodbu :sweat_smile:
autor
já nejsem slůůůně :grinning:
prave som ti chcela napisat velikanske PREPAC za to sloni, samoska ze nejsi sloooooone, si sluninka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. únor 2008 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka, ani my nemame penize nazvys, no neboli sme nikde taaak dlho, len sme pracovali a pracovali (vratili sme sa po 3 rokoch z Anglie) a teraz proste MUSIME ist na dovcu....aj ked treba peniazky do bytiku, povedali sme si proste, ze priorita je nase "fyzicke aj psychicke zdravie" a ze sa tam urcite znova nastartujeme a bude dobre....
4. únor 2008 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak člověk jde na nákup a vy jste se tu rozmnožili?? :astonished: :astonished:
4. únor 2008 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
niky... :grinning: mám to potvrzený 8.8.08 v 11h :wink: :dizzy_face:
4. únor 2008 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
niikkyy ahoj..... :slight_smile: ako na nakupoch? aj ja by som mala ist, treba mi nieco dokupit na ten madarsky gulas co tu vyvaram, no pohravam sa s myslienkou, ze textnem muzikovi, aby sa zastavil v samoske.....nechce sa mi umyvat hlava a mam strasne mastne vlasy :sunglasses:
4. únor 2008 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
sluninka, mrkla som sa na tu stranku a vyzera to super....vela sa teraz hovori o tych osmickach....inak osmicka je vraj cislo velmi racionalne, preto dobre (sedmicka je zasa emocionalne a prinasa vela vselijakych emocii, aj dobrych ale aj tyzh zlych, preto rok 2007=nanic) no osmicka, ze prinesie stabilitu a pokoj....rovnovahu....tak verim, sluni, ze ten vas svadobny den bude naozaj taky nadherny....
4. únor 2008 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
sluninka: Řekli jste už o vaší svatbě rodičům?
4. únor 2008 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
sluni superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr gratulaceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

tanity ahojky!!!!! co ty tu???asi blbá otázka že???? :frowning2:
nákup pohoda,banka vyřízená :angry: jsem se vyřvala
s těma vlasama jsme na tom stejně :grinning: děs!!!!!!!!!!
nakonec dneska udělám jen filé
4. únor 2008 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tanity...já taky doufááám :dizzy_face:

lu...jojo,teď jsem volala mamče :slight_smile:
4. únor 2008 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co mamka? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hele už jsi koukala po šatech???já je měla za 8,500 :sweat_smile:
4. únor 2008 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
niky….mamka mi to sama říkala,pak kvůli prckovi,měla bych moc lítání kvůli papírům,protože máme každej trvalý bydliště jinde…šaty? Tak to já budu ráda,když se vejdu tak do 4tis :sweat_smile:
4. únor 2008 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to má mamka pravdu!! :slight_smile:

do 4 tisíc??tak to si je nepučuj v Praze :sweat_smile:
4. únor 2008 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
niky..to určitě nebudu,půjčím si je u nás, tam jsou jiný ceny :wink:
4. únor 2008 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde u vás?jsem myslela,že jsi z Prahy :confused:
4. únor 2008 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale ty moje šatičky bych si zas ráda oblékla aspoň na chvíli :sweat_smile:
4. únor 2008 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
niky..jojo,bydlím tady,ale původně jsem od jinud a tam v tý části se budeme brát :wink:

si je oblíkni :grinning:
4. únor 2008 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
je nemám,jsou v půjčovně :confounded:

aha tak to jo!v praze to je drahý jak svina :sweat_smile:
4. únor 2008 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
niikkyy, prisli sme o ľ babatka :frowning2: :frowning2: to druhe len nedavno, 20.01. :frowning2:
inak, aj ja mam niekedy taku sialenu chut znova si obliect svadobne saty, ale tiez boli z pozicky, takze len cumim na fotky a obzeram sa, aka som bola nevesta.....najkrajsi den mojho zivota...sluninka, mas sa na co tesit....normalka by som si to rada zopakovala.... :sweat_smile:
4. únor 2008 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tanity to mě šíleně mrzí!!!už dvakrát jo??????holka to tě obdivuju,to bych nerozdýchala!!!!!!opět ta samá příčina,nebo jak????jéé pokud nechceš nemluv o tom,plně chápu :pensive:
Já taky nedávno!!30.1. :frowning2: to datum se mi vryje do paměti :frowning2:
Mo je půjčovna šatů je vedle mé práce,tak je tam každou cestu do a z práce okukuju :grinning:
4. únor 2008 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tanity...po druhé? tak to je hrůza? a příčinu víš?

niky... taky na datum 30.1.08 jen tak nezapomenu :frowning2:
4. únor 2008 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no sluni tohle datum bude každý rok strašit nás obě :frowning2:
4. únor 2008 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
...bohužel :frowning2:
4. únor 2008 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tanity změna nakonec na dovču jedeme a to do Tunisu manža mi dneska u oběda udělal překvapeníčko :grinning:
4. únor 2008 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda musil ty se máš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!hodnej manža!!mě dneska taky překvapil :grinning: dává výpověd :sweat_smile:
autor
musil.fáááááááááááááákt? týbrďoooooo :dizzy_face: :grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek