Pomohl některé Inofolic nebo Nosifol s otěhotněním?

rolfinecka
16. únor 2014

Ahoj holky,
pomohl některé z vás INOFOLIC nebo NOSIFOL s otěhotněním?

Moc děkuji za odpovědi

Rolfinečka

estel22
12. led 2017

Mne

jitkass7711
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jitkass7711
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jitkass7711
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sluneccnicee
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
fikus12
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jitkass7711
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
tedynka
12. únor 2017

Me pomohl inofolic comby, 4 roky jsem nemohla otěhotnět a po dvou měsících užívání jsem otěhotněla.

mku
12. únor 2017

Me vubec nepomohl

lucccycekk
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
evik737
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
skotskaa
20. bře 2017

Prodej a poptávky na fórum nepatří. Reagujte prosím jen na otázku zakladatelky.

nakocka
8. dub 2017

Na upravení menstruačního cyklu a PCOS je nejlevnější Fertiprona. Dá se koupit v lékárně. Doporučil mi gynekolog. Má i dobré složení.

lucinka1502
8. dub 2017

Ahoj. Kdy se Nosifol má začít užívat? Když mám teď po ovu, před MS a nevím, jestli náhodou nejsem už těhu... Mám začít brát až první den cyklu? To by pro mě bylo logické, ale nechám si poradit. Díky za radu;)

estel22
12. dub 2017

Mne jednoznačne pomohol nosifol inofolic upravil ms

peggy_5
12. dub 2017

Holky jaký je rozdíl mezi tou štěpenou kyselinou listinou a nestepenou? Beru nosifol forte a k tomu zvlášť listování ž dr.maxe...a taky jak poznám jestli je štěpena?

neria55
10. srp 2017

Zdravim všechny, nevim jestli tuto diskuzi jeste nekdo cte, ale kdyby nekdo preci jen tak chci pridat kladnou zkusenost 🙂 ...Beru Inofolic asi 5 mesicu, zacala jsem snim po zamlklem tehu prodelanem v lednu tohoto roku. Priteli jsem nasadila Fertilan 3 mesice a pote mesic Fertilman, a svete div se, v cervenci jiz mrcha neprisla 🙂 ...takze za me nevim cim se to stalo, ale nyni jsem v 8tt. Pred lednovym zamlklym tehu jsem nemohla 2,5roku otehotnet. Za me INOFOLIC rozhodne ANO 🙂
PS: beru 1 sáček denně, párkrát do týdne ještě do sebe sypnu listovku 800 prosichr :D

hlamic
19. srp 2017

Mohu doporucit Inofolic. Brala jsem ho mesic a na testiku vysly 2 carky. Ted me ceka kontrola u lekare tak snad bude vse ok.

akinorev10
16. říj 2017

Ahojte holky, prosím o radu. Koupila jsem si inofolic..nyní očekávám menstruaci, kdy začít tedy s užíváním? Počkat po menstruaci a nebo i během? Děkuji moc

hlamic
16. říj 2017

@akinorev10 na nic necekej a ber 😉 hodne stesti preju🍀

akinorev10
16. říj 2017

@hlamic děkuji 😍 Snad se povede, s přítelem bychom si mimi moc přáli..tak uvidíme ❤️

hlamic
16. říj 2017

@akinorev10 ver ze to pujde. Ja se bala, je mi 33 a vse dopadlo dobre. Ted mam za sebou prvni screening a vse dopadlo ok a v dubnu se snad dockam😉 dej pak vedet!

hlamic
16. říj 2017

@akinorev10 dala jsem si te do sledovanych (poprve co zkousim tuhle funkci) a budu drzet pesti!

akinorev10
16. říj 2017

@hlamic já jsem zde dnes poprvé a také poprvé se zde zapojuji do diskuzí, takže také zkouším, co vše je tady možné 🙂 budu podávat info, děkuji moc! Viděla jsem na tvém profilu zářijový ultrazvuk, to je nádhera ❤️

hlamic
16. říj 2017

@akinorev10 ted uz mam novejsi fotecku...dite ma okolo 10 cm ale ta fotka ze zari je podle me nej😉

janulitko
16. říj 2017

Také Inofolic doporučuji, koupila jsem ho na srovnání prodlouženého a nepravidelného cyklu a aby se po vysazení antikoncepce co nejdříve objevila ovulace. Pila jsem sáček denně. Za 3 měsíce se povedlo. Hodně štěstí všem.

akinorev10
16. říj 2017

@janulitko pila jsi kazdy den bez prestavky? 🙂

akinorev10
16. říj 2017

@fikus12 máš ještě na prodej?

dasa.77
16. říj 2017

@akinorev10 Tady na bazárku se mrkni na inzeráty...... tyhle příspěvky admini mažou

fikus12
16. říj 2017

@akinorev10 ano, stále mam