Snažilky o mimi od půl roku a více

misa.ottovka
11. srp 2008

Ahojík, je tady nějaká snažilka, která se snaží více jak půl roku, ale současně méně jak jeden rok čili do doby, než se začíná něco poprvé řešit???????? 🙂

andreasek82
8. zář 2008

ahoj holky, tak jsem byla rano u gyndare, snazime se 8. mesic..
prohmatal me, udelal cytologii, pak vaginalni ultrazvuk, pocital se mnou plodne dny a predepsal mi clomhexal,
mam ho vzit jen ve dny menstruace.. od prvniho dne do pateho.. mate s tim nekdo zkusenost?

martek
8. zář 2008

andi, super.....

ja jestli vubec nekdy mrchu dostanu, jdu na gyndu 12DC...tak uvidime 🙄

luckamb
8. zář 2008

Andrej, tak to máš fajn, že se s tebou doktor alespoň bavil.
S Clomahexalem zkušenost nemám, takže ti bohužel neporadím.

andreasek82
8. zář 2008

martek a luciku.. jj, take jsem byla prekvapena, ze hned takhle jednal, myslela jsem si, ze se na me vyprdne..

luckamb
8. zář 2008

máš dobrého doktora, tak to je základ.

martek
8. zář 2008

ja ma leda velky prd.... prej: prijde v breznu.... to uz budu na psychiatrii 😔

andreasek82
8. zář 2008

lucko a martek: a nechcete zmenit doktora?

andreasek82
8. zář 2008

delal mi vaginalni ultrazvuk a rikal, ze je vse v poradku..
mam 8 dni do ms, tak jsem mu to rikala a on ze to by se jeste urcite na monitoru neprojevilo, ale to mi bylo jasne, ze je to moc brzy.. ale i tak si myslim, ze to tentokrat zase nevyslo ☹
testovat pry mam az dva dny po vynechane ms.. ale kdo to ma vydrzet ze? 🙂

martek
8. zář 2008

ja mam tri dny po vynechani MS a nic...... 🙄

andreasek82
8. zář 2008

pockej martek, a jak vis, ze nic? treba prave neco 🙂

martek
8. zář 2008

nic, protoze na testu nic 😔

dckami
8. zář 2008

ahojky,
jsm stále ve stimulai k 1.IVF a mám kromě bolavého kotníku další problémek 😠 , jsem v práci před desátou se chystám na wc a koukám - krev. Byla jsem vyplašená, naštěstí mám v práci zásoby... Hned jsem volala do Pronatalu, dr. zrovna vyšetřoval a slíbili mi, že mi zavolá zpátky. Po 90 minutách mikdo nevolal, tak jsem já volala znova. Během pár minut mi volal můj dr. a prý je tento problém po Zoladexu běžný a má ho až 80% pacientek. Bohužel nemá příbalový leták, tak jsem to nevěděla a zbytečně jsem zmatkovala. Ale vyděsilo mě to pořádně. ☹

luckamb
8. zář 2008

ahoj dckami, tak hlavně že se to vysvětlitlo
andrej: a výměnu doktora se snažím

jenniffer
8. zář 2008

Andrea: s Clomhexalem zkušenost nemám, ale myslím, že je tu na něj téma. Zkus pohledat. A kdy máš přijít zase, kdyby se nedařilo? Co spermio nebo hormon. profil? Na to řeč nepřišla?

Martek: na psychiatrii budem asi spolu. Taky mi z toho už začíná hrabat. 😀 Dneska jsem dělala test - negativní. Lehounce špiním, takže MS je tu do dvou dnů - už poosmé. Dneska nad testem ukápla poprvé i slzička. ☹ To má tak někdo štěstí, když otěhotní ani neví jak!

Dckami: Ber to tak, že jsi zase o něco zkušenější. Hlavně, že je vše O.K. 🙂

andreasek82
9. zář 2008

jennifer, ne ne na nic jineho rec neprisla.. asi je na to jeste brzy, zatim jen tabletky, vezmu si jich jen deset a pry vystaci pusobit az do listopadu.. pokud do listopadu neotehotnim, mam prijit a nasadi neco jineho.. 😕

martek
9. zář 2008

hlaseni: dnesni vecerni test opet negativni
uz me to nebavi 🙄

andreasek82
10. zář 2008

martek: hlasim, ze me taky ne.. chci byt tehu a to hned! hyml hergot! 😀

luckamb
10. zář 2008

Holky mě to baví moooooc 😀 😀 😀 😀 😀 😀

milin
10. zář 2008

Ahoj holky tak zdarne mam vysetreni za sebou.Vysledky se dozvim v patek.Ale prisel mi dr rict nejaky veci kdyz jsem dospavala,a jak sam rek ze si stejne spoustu veci nebudu pamatovat tak je to pravda.Ale jen jsem si zapamatovala ze ty vejcovody mam pruchodne.Takze aspon dobra zprava.
V patek se dozvim vice tak doufam ze to vse bude ok a ja se konecne posunu zase dopredu 😉

Holky Vam preji hodne stesticka a nebojte uvidite ze se vsechny brzy dockame 😉

vov
10. zář 2008

Andreasku, dobrá poznámka 😀
Milin, tak super, to je dobrá zpráva od doktora!!!!
Martek, to je vážně divné, že těhu testy nic neukazují 😒 Chtěla bych Ti poradit, ale bohužel nevím jak ☹
Už jsem také kvůli tomu čekání protivná, jsem si umanula, že mimi jo a z nějakého mě neznámého důvodu ještě nic..
Alespoň jsem zašla na personální a zeptala se na změnu pozice. Tak uvidíme.

andreasek82
10. zář 2008

vov copak chces delat za pracicku?

andreasek82
10. zář 2008

holky, chci se zeptat, rozumite tomuhle tvrzeni?

Ačkoli otěhotníte až uprostřed menstruačního cyklu, lékař do těhotenství započítává i oba předcházející týdny. Z lékařského hlediska tedy trvá těhotenství 40 týdnů nebo také deset lunárních měsíců.

kallimer
10. zář 2008

Ahoj holky,

tak se jdu na Vás zase juknout 😉 . Koukám, že pořád nikdo z nás neni těhule...... to snad neni možný.... tak která to prolomí 😉 .

jennifer: grafík mám jenom na papíře... přihlasila sem se na fertility, tak až to dám dohromady pošlu odkaz 😎

martek: myslim, že vim jak Ti je... první 3 měsíce jsem měla pravidelný cyklus a pak najednou 35 dní nic a těhu test negativní... opravdu to psychice moc nepřidá...zkus ještě počkat a uvidíš.... kéž by byli dve //.

andreasek82
10. zář 2008

holky uz to chapu, misto slovniho spojeni menstruacni cyklus jsem si do vety dosadila menstruace.. 😀

martek
10. zář 2008

Ahoj holky, tak jsem se vratila od doktoru...obvodak mi rekl, ze to je obycejny opar, ale co kdyby...at si zajdu na gyndu.... prijdu na gyndu, tak sestricce reknu, 5 dnu meskam a mam podezreni na pasovy opar....ona na to a sakra, to by byl problem, kde ho mate? ja rikam, v uchu.... ty vogo..... no nic..... tri hodiny sem si v cekarne pockala, pak me zavolala Dr. koukla na ucho, rekla, to je jasny pasovy opar (asi zastrelim obvodaka), udelame UTZ, ale tam stejne nic videt nebude...delala vnitrni utz, tvarila se vselijak, rekla, ze na tehu to nevypada..... sestricka mi vzala krev, za 28 minut budu vedet vysledek..... dr. rekla, ze by byla radsi, abych tehule nebyla, ze se to musi poradne zalecit, aby se to nevratilo....a ze jestli se tehu nepotrvdi, tak musim odprisahnout, ze se mesic nebudem snazit..... to meskani je pry asi zpusobeny celkovou infekci v tele...fakt zuzo....
na zitra odpoledne jsem objednana na usni do nemocnice v Havl. Brode....

chce se mi brecet, ale uz ani nemam silu

katwind
10. zář 2008

marti 😲 beruško, drž se! 😔

martek
10. zář 2008

vynasnazim se 😔

andreasek82
10. zář 2008

martek.. ted jsem si to docetla.. to je tedy neco.. ☹
ale jestli to pomuze, tak brec.. aspon se ulevi.. ach jo..
je mi to lito, ale vyleci se to a zas to bude dobre..
je to fakt nespravedlive.. takovych zenskych hyen chodi po svete,
co sve deti tyraji, holky jako my, ktere by detem snesly modre z nebe otehotnet
nemuzou.. ale bude lip, ne hur, jak to tam mas napsane 😉

makoush
10. zář 2008

Martek: Tak to je mi líto. Držím palce at je to brzy v pohodě.

makoush
10. zář 2008

děvčata dotaz: nemáte některá zkušenost s homeopatikem Pulsatilla? Dnes jsem byla v knihovne a v jedné knížce na ní pěli chválu..jen jsem si ji trotl nepůjčila a na netu zatím nic podobného nemohu najít...