• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o mimi od půl roku a více

25. dubna 2013 
len, super vycerpavajici :wink:
11. srp 2008 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
halo halo jsem tu :slight_smile:
11. srp 2008 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky jsem tu
ty jo holky,já dneska nosila kýble s vodou a začali mě strašně bolet vaječníky :confounded: doufám, že to nic nebude :confused:
11. srp 2008 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jitie, mela by ses setrit... :wink:
11. srp 2008 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jitie musíš se šetřit :wink:
11. srp 2008 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vim, ale nikdo by to za mě neudělal :sweat_smile:
11. srp 2008 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
martek tak jsme se shodly :wink:
11. srp 2008 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
miso: ma Dr. mi řekla, že to může být problém, protože pokud bych otěhotněla, tak vajíčko nemusí mít dostatečně dlouhou dobu na uhnízdění a mohlo by odejít s menstruací. Proto mi napsala Utrogestan, aby se mi luteal. faze prodlouzila na 12 dni. Podle ní je 9-10 dní málo.
11. srp 2008 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky patřím mezi vás. Bohužel. :frowning2: Máme za sebou 7 cyklů snažení a nic. Začínám z toho být nesvá navíc proto, že už mi je 30. Závidím vám všem mladším. :grinning:

Len: opět díky za vyčerpávající odpověď. A taky díky za tvoje webový stránky. Začala jsem díky nim měřit BT, takže vím, že ovulace probíhá.

Můj plán je zatím takový, že v září navštívím dr., požádám o HP a spermio a uvidí se co dál. :wink:
11. srp 2008 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky jenniffer, tak to se snazime podobne.. take zacinam byt nejista.. clovek kdyz se chrani, tak se boji, aby neotehotnel, v okamziku, kdy se zacnes o miminko snazit to nejde a nejde.. ach jo.. :confounded:
11. srp 2008 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jenniffer, věk neřeš, já jsem ještě starší než ty. Letos mi bude 34 :dizzy_face: a chceme druhé miminko.
Z vlasní zkušenosti mohu všem doporučit horm. profil. Se mnou moje dr. nic nedělala 18 měsíců, do CARu jsem si zavolala sama a vzali mě i bez doporučení. Hned mi nabrali krev na HP a zjistili poruchu štítné žlázy(beru denně Letrox), protilátky proti spermiím (užívala jsem Prednison). S tím bych přirozně nikdy neotěhotněla. :angry: Spg má manžel naštěstí zcela v pohodě.
11. srp 2008 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nevíte náhodou co ten Utrogestan přímo je a na co se používá????já ho dostala na Krétě, když jsem potrácela, že mi prý buď pomůže a nebo ne...ale už mi neřekli co mi to dávají..jsou to nějaký hormony nebo co?????
11. srp 2008 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jitie jsou to hormony progesteron jsou na udržení těhu a nebo na prodloužení lutealní fáze já je brala 6 cyklů na to že když otěhotním tak at mimo udržím a právě na upravu cyklu pomohl mi ale měla jsem z něj šílené návaly a taky jsem za toho půl roku přibrala :angry:
11. srp 2008 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee jitie, ty ses z berouna? :slight_smile: ja taky.. ale bydlim ted v praze..
11. srp 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcel díky, já si to myslela, akorát mi právě bylo divný že se dávají i když nejsi těhu...jsem opět chytřejší :slight_smile:

andrea jj, jsem z Berouna :slight_smile:
11. srp 2008 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem z hlinek a chodila jsem na obchodku u vlak. nadrazi.. je mi 25...
jak dlouho se snazite o miminko?
11. srp 2008 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bydlela nad hlinkama, nad hřbitovem v těch řadovkách..no mě je 22 a do školy jsem chodila na manažerku do prahy, ale na ZŠ na Jungmannku :wink:
my se snažíme rok, 2x se nám to povedlo,ale ani jednou ne dokonce :pensive:
a co ty???
11. srp 2008 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee tak to jsme bydlely kousek od sebe :wink:
ja taky na jungmannku :slight_smile:
tak do tretice vam to urcite vyjde! musi!!
my se snazime od unora 2008.. no snazime.. nechavame tomu
volny prubeh, ale ted uz se zaciname snazit poradne :grinning:
11. srp 2008 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám jitie že tě potkalo to ceo mě za poslední 2 roky taky je to smutné ale doufám že už se to konečně povede až do konce protože to není féér že každá fetka je těhu hned a donosí to viz jedna u nás ve dvoře ještě loni fetovala toluen v parku z bandou debilů a dneska chodí s pupkem a je jí 18 no maras :angry: :angry: :angry:
11. srp 2008 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo, skoro sousedky :grinning:
ale fotka mi nic neříká, to spíš bys znala mýho bráchu,ten je ročník 83

nejlepší je nemyslet na to, a snažit se a snažit, což samozřejmě nejde, každá holka na to prostě musí myslet, těch myšlenek se nezbaví :sweat_smile:
já poslední 2 cykly měřila BT, docela jsem se začala orientovat ve svém těle, teď už vím, že ovu nemám jako hodně holek kolem 14DC,ale třeba až 24-26 DC....

holky loučím se, jdu se umýt a spát,ráno vstávám do práce po 14 dnech dovolené :rolling_eyes:
zítra se zase ukážu, tak paaaaa
11. srp 2008 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcel, máš přesně stejný názor, tohle jsem říkala manželovi, že takovýhle holky maj prostě štěstí a nic jim neni...a my co se snažíme a doufáme v to, tak máme takovýhle hrozný problémy, život je stejně nespravedlivej :rolling_eyes:
11. srp 2008 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano, damy :dizzy_face:
12. srp 2008 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky
12. srp 2008 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko snazilky! :slight_smile:
12. srp 2008 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Andrejko,
dneska s nám aasi nikdo nemluví.
12. srp 2008 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no koukam :slight_smile:
ses v praci?
12. srp 2008 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky jsem tu :rolling_eyes:
12. srp 2008 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky marcel :slight_smile:
holky taky u vas byla takova burina v noci? :confused:
12. srp 2008 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
néé u nás čisto jasno akorát denska je tady sice slunečno ale fučí věter holky stavím se valím na rehabky jinak martek děkuju už to funguje ten odkaz :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2008 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u nas (praha 8 - dolni chabry) byla silena burina!
12. srp 2008 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek