• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zase zpoždění menstruace, budu muset na vyvolávačku

25. února 2013 
Ahoj holky tak už je to tady zase....9 dní zpoždění,bradavky bolí jak blázen,náladová jsem,vzteklá,asi budu muset zase na vyvolávačku.Ach jooo my se snad nedočkáme.. :frowning2:
9. led 2013 ve 22:27  •  čeká miminko, termín má v únoru 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zkusila si test?? zda nejsi v Tom?
10. led 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dočkáš se, nejsi v tom sama, já jsem měla cykly i víc jak 60 dní dlouhé a kdybych nešla na vyvolávačku, tak by byly ještě delší. No a mám dvě děti a teď po druhém porodu chodí MS pravidelně :slight_smile:
10. led 2013 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sendoska jj zkoušela a nic...
10. led 2013 v 11:28  •  čeká miminko, termín má v únoru 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@spagatice no já měla minulý cyklus taky dlouhý asi 50 dní,tak jsem zvědavá jak dlouhý bude tento :slight_smile:
10. led 2013 v 11:29  •  čeká miminko, termín má v únoru 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, taky mě trápí dlouhé ckyly. Jsem na tom taky tak. Zajímalo by mě, jesli Vaše doktorky taky neřeší příčinu proč máte tak dlouhý cyklus a řeší to jen vyvolávačkama? Už začínám silně zvažovat změnu lékaře.
10. led 2013 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucoska29 u mne je to teprve podruhé takže to zatím doktor nějak neřeší,uvidím až tam půjdu.počkám ještě tak týden,pokud to nepřijde,udělám test a zajdu k doktorovi...
10. led 2013 v 16:49  •  čeká miminko, termín má v únoru 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj děvčata, mně zjistili inzulínovou rezistenci a od té doby, co na ní beru léky (+mám po laparoskopii) se to hodně zlepšilo. Zkuste to zkonzultovat s doktorkou ... je to jedna z možností nepravidelnosti cyklu.
25. únor 2013 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pistalinda35 už jsem nad tím uvažovala ze zajdu k doktorovi,ale teď jdu na odběry kvůli tomu ze jsem přibrala.ve fitku mi to doporučili,ať vím co a jak.
25. únor 2013 v 15:00  •  čeká miminko, termín má v únoru 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nemáš problémy se štítnou žlázou ? Já přibrala za necelý rok od operace 8 kilo. :frowning2: Nic moc. Je ale pravda, že léky na inzulínovou rezistenci snižují i cukr , který mám jinak v pořádku. Takže tím , jak mi klesá cukr v krvi, tak mám čím dál větší chuť na sladké :slight_smile:) Je to problém, snad až bude jaro, tak to venku vyběhám :slight_smile:
25. únor 2013 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek