2 zamlklá těhotenství a 1 mimoděložní. Máte zkušenost?

lussinka88
5. čer 2013

Ahoj Holky, nevím co přesně chci slyšet, možná chci vědět že v tom nejsem sama a že mám nějakou naději že jednou zažiju tu krásnou bolest při porodu a jednou budu maminka nejakyho zlobivýho uzlíčku.

Pred 3 a 4 lety jsem o miminko prisla zamlklým těhotenstvím. Minulý týden jsem zjistila, že jsem opět těhotná. Bohužel mi v pondělí odebrali vejcovod s mimoděložním těhotestvím. Máte někdo takovou zkušenost? Jaká je šance, že budu mít zase mimoděložní těhotenství v druhém vejcovodu? ☹ otěhotněli jste pak normálně?

Mám strach a nevím jestli tohle zvládnu znova. ☹

martinakl
6. čer 2013

Ahoj, je mi moc líto, čím sis prošla ☹ Já měla nejdřív mimoděložní, potom potrat v 16t. Teď máme zdravého kluka 🙂
Po mimoděložním jsem tedy už dvakrát otěhotněla, pokaždé napoprvé, takže toho se vůbec bát nemusíš. Šance se snižuje prý pouze o nějakých 15%. Držím moc pěsti, ať se z toho co nejdřív vyhrabeš a příště bude určitě vše v pořádku!!
Mně hodně pomohly holky v této diskuzi https://www.modrykonik.cz/diskuse/nevzdavame-to...
Tak tam kdyžtak mrkni, všechny tam zažily něco podobného a není nad to pokecat s někým takovým...

ferdice
7. čer 2013

@lussinka88 mrzi mne ze sis to musela zazit. jestli te to povzbudi, tak ja mam detatko z sesteho tehotenstvi. predtim 1 mimodelozni a 4 ZT. sice nakonec mame holcicku z IVF, ale i po mimodeloznim jsem otehotnela spontanne. drzim palce.

lussinka88
autor
9. čer 2013

@martinakl@ferdice díky moc za podporu holky!! přeju Vám i sobě co nejméně takových zkušeností (pokud možno žádné takové)

lussinka88
autor
9. čer 2013

@ferdice díky moc za podporu holky!! přeju Vám i sobě co nejméně takových zkušeností (pokud možno žádné takové)