Kdo otěhotněl po mimoděložním?

martinececka
31. bře 2022

Ahoj holky minulý rok v únoru jsem byla těhotná ale mimoděložne vzali mi levý vejcovod.. teď jsem těhotná znovu cca 5 týden k doktorovi jdu až příští týden. Otěhotněli jste už v pořádku po mimoděložnim? Testy mi vyšli takhle vyšli pozitivní minulý týden v úterý.. miminko si moc přejeme snažíme se už dlouhou dobu první nedopadlo dobře tak doufám že tohle už vyjde 😔🍀🍀🍀❤

klokanka31
31. bře 2022

@martinececka Krásný testy 🍀 já po mimoděložním měla ještě biochemický těhu, a pak už v pořádku a mám z toho zdravou holčičku.

martinececka
autor
31. bře 2022

@klokanka31 tak to moc gratuluju ❤❤ mám strach myslíš že to bude dobrý?

klokanka31
31. bře 2022

@martinececka Děkuju 🙂 určitě to bude v pořádku, zbytečně se nestresuj...🍀🍀ale chápu tě,já měla taky strach... a nějaké problémy nemáš ne?

martinececka
autor
31. bře 2022

@klokanka31 zatím ne predtim jsem i krvacela hnědou krví a testy mi takhle nevyšli měla jsem je slabší.. někdy mě poboli pod břiškem jako na menstruaci ale za chvíli to přejde trvá to jen chviličku v dobe kdy jsem to mela dostat me bolelo bříško víc teď už jen někdy za den bolí mě prsa jinak vůbec nic

klokanka31
31. bře 2022

@martinececka Já taky u mimoděložního měla hnědou krev. A u toho posledního těhu jsem na začátku měla šílený bolesti břicha i v zádech jak kdybych to měla dostat každou minutu. A vše bylo OK 🙂

betthany
4. dub 2022

Ja měla po mimodeloznim a odebráním vejcovodu jedno biochemické, a další bylo kornualni s rupturou dělohy na té stejné straně co byl odebrán vejcovod. Takže ja bohužel ne, ale tobě preju co nejvic stesti a hlavně zdravi.🙏🏻🍀 A co nejdřív utz aby se vyvratilo další mimodelozni.😇

anakolut
4. dub 2022

@martinececka Neboj se, bude to v pořádku. Po mimodeloznim mám 3 děti. Chybí mi pravý vejcovod. Všechno spontanní těhotenství. A to jsem ještě měla ovulaci jen nepravidelně. Těhotná jsem byla ještě jednou, ale bohužel zamlklé těhotenství.
Bude to v pořádku.

martinececka
autor
4. dub 2022

@anakolut na testu už mám dálnice a k doktorovi jdu ve čtvrtek.. děkuji všem za odpovědi a já doufám že to dopadne dobře 🍀🍀❤❤🙏