Mimoděložní těhotenství?

martinececka
5. dub 2022

Ahoj holky minulý rok v únoru jsem měla mimoděložní těhotenství a vzali mi levý vejcovod, teď se nám podařilo znovu otěhotnět nic mě nebolí jen někdy v podbřišku jako na měsičky a bolí mě strašně prsa.. predtim jsem krvacela hnědou krví teď naštěstí ne .. při mimodeloznim mi test vyšel o hodně slabší než tenhle.. Co myslíte? Ve čtvrtek jdu na gyndu a mám strach aby se to neopakovalo.. 😦

klokanka31
5. dub 2022

@martinececka Neboj určitě to bude dobrý 🍀🍀 já se teda taky bála, aby se mi mimoděložní neopakovalo,při třetím těhotenství mě šíleně bolelo břicho i v zádech jak při ms, a bylo to v pořádku, mám z toho zdravou holčičku.

martinececka
autor
5. dub 2022

@klokanka31 děkuji moc myslíš že podle toho testu když mám tak silný dálnice to bude už dobrý? Já při mimodeloznim takový testy nikdy neměla

klokanka31
5. dub 2022

@martinececka Myslím že jo, a hlavně jestli nešpiníš/nekrvácíš

martinececka
autor
5. dub 2022

@klokanka31 práce že predtim jsem krvacela hnědou krví.. teď vůbec ne naštěstí jen mě šíleně bolí prsa a o někdy za den mě bolí v pod bříšku jako na měsičky jinak mi nic není

klokanka31
5. dub 2022

@martinececka Tak to bude určitě dobrý 😉 hlavně se nestresuj,to není pro miminko dobrý 🍀

eloana
5. dub 2022

@martinececka s mimo deloznim zkusenost nemam, ale test je krasne silny- to bude dobre

gbp
5. dub 2022

@martinececka mimodelozni jsem nezazila, ale bricho jako pri ms a prsa brutalne me bolely v prvnim tehotenstvi snad cely prvni trimestr. to je uplne normalni. drzim palce 👍

pro89
5. dub 2022

@martinececka mám za sebou také mimodelozni a test jsem neměla ani z poloviny takhle silný 😉 myslím , ze to bude dobrý 🙂 budu držet palce

dasipe
5. dub 2022

Já to vidím na krásný začátek normálního těhotenství ❤️ a prsa bolí hodně holek, mě bolely poměrně dost, do 5 měsíce 🙂 je to dobré znamení 🍀

nazka
5. dub 2022

@martinececka gratuluji, bude to určitě v pořádku 🙂

levandule85
5. dub 2022

@martinececka Me teda u mimodelozniho bolela, jak prsa, tak i test byl pozitivni vyrazne 🤷‍♀️ Ale ver, ze to bude dobre! Ja si potom u dalsiho poz.testu nechala brat samoplatecky obden krev na hcg, abych vedela, ze to roste jako u spravneho tehotenstvi, nez to bylo mizne prokazat na usg, ze je to tam, kde je ;) ted uz jsem 32+0 🍀

lizzie02
5. dub 2022

To je krásná čárka, věřím že to bude dobré 🙂 já měla při mimoděložním slabou čárku na testu a moc nesilila a také jsem spinila 🤷 ale také jsem se potom bála, u obou dalších těhotenství jsem po pozitivním testu chodila jako samoplatce obden na HCG, abych viděla, že roste tak jak má pro svůj klid 🙂

martinececka
autor
6. dub 2022

@pro89 moc děkuji já doufám že to zítra bude dobrý ❤

martinececka
autor
6. dub 2022

@dasipe děkuji ti moc snad to tak bude 🙏❤🍀

martinececka
autor
7. dub 2022

@klokanka31 takže dneska ultrazvuk a všechno dopadlo dobře miminko je tak kde ma byt a je i srdeční akce ❤❤🍀🍀🥰🥰

ludmilka90
7. dub 2022

@martinececka gratuluji ❤️

klokanka31
7. dub 2022

@martinececka To je super moc gratuluju 🍀🍀🍀🍀❤❤

martinececka
autor
8. dub 2022

@klokanka31 děkuji všem.. ❤❤

pro89
9. dub 2022

@martinececka gratuluji 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru